abc.lv skaitļos

Lietotāji online75
Aktīvie uzņēmumi27740
Nozares raksti2373
Ekspertu atbildes3041
Ādažu militārajā bāzē par 3,7 miljoniem eiro būvēs sešas noliktavas : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Ādažu militārajā bāzē par 3,7 miljoniem eiro būvēs sešas noliktavas

Ādažu militārajā bāzē par 3,7 miljoniem eiro būvēs sešas noliktavas

Rīga, 31.aug., LETA. Ādažu militārajā bāzē par 3,7 miljoniem eiro būvēs sešas noliktavas, aģentūra LETA noskaidroja Aizsardzības ministrijā.

Uzņēmēja Ulda Pīlēna izveidotā AS "UPB" nodarbosies ar būvprojekta izstrādi, autoruzraudzību un būvdarbiem Ādažu nacionālajā mācību centrā.

Banner 280x280 Banner 280x280

Ādažu bāze ir lielākā militārā bāze Baltijā. Gatavojoties sabiedroto uzņemšanai un NBS attīstībai šajā bāzē pēdējos gados tiek celtas gan kazarmas, gan citi objekti.

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "heise marketing" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un "heise marketing", SIA ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Aktualitātes

Izstāsti Latvijai