abc.lv skaitļos

Lietotāji online124
Aktīvie uzņēmumi27962
Nozares raksti2374
Ekspertu atbildes3041
Aicina izvirzīt pretendentus Būvindustrijas lielajai balvai (VIDEO) : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Aicina izvirzīt pretendentus Būvindustrijas lielajai balvai (VIDEO)

Aicina izvirzīt pretendentus Būvindustrijas lielajai balvai (VIDEO)

Līdz 3. augustam uzņēmumi, nevalstiskās organizācijas, publiskās pārvaldes institūcijas un privātpersonas aicinātas izvirzīt pretendentus valstī augstākajam nozares apbalvojumam – Būvindustrijas lielajai balvai.

Pretendentus balvai var pieteikt divās kategorijās: "Mūža ieguldījums būvindustrijā" un "Gada inženieris/arhitekts", kas iekļauj nominācijas "Gada inženieris", "Gada arhitekts", "Gada jaunais arhitekts", "Gada jaunais inženieris". Otrajā kategorijā vērtētāji pēc saviem ieskatiem var piešķirt arī citus titulus, kā, piemēram, "Gada tehnologs", "Gada projekta vadītājs", "Gada būvuzraugs" utt, ja vien balvai tiek pieteikti attiecīgi speciālisti. Kuriem no pieteiktajiem piešķirt lielo balvu, izvērtē nevalstisko organizāciju izvirzīti nozares profesionāļi un eksperti – aptuveni 40 vērtētāji. Visi pieteiktie pretendenti kategorijai "Gada inženieris/arhitekts" ar vērtētājiem klātienē tiksies augusta pirmajās dienās, tāpēc lai šo tikšanos noorganizētu, pretendentus balvai jāpiesaka savlaicīgi. 12 laureāti (katrā kategorijā seši) saņems galveno balvu "Pamatakmeni". Tiks piešķirtas arī citas prestižas un nozīmīgas balvas.

"Būvindustrijas lielā balva 2018" laureātu apbalvošanas ceremonija notiks šā gada 5. septembrī VEF kultūras pilī.

Banner 280x280

Būvindustrijas lielās balvas ceremoniju organizē nevalstiskas organizācijas izdotais žurnāls "Būvinženieris" un Latvijas Būvinženieru savienība sadarbībā ar citām būvindustrijas profesionālajām nevalstiskajām organizācijām.

 

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "heise marketing" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un "heise marketing", SIA ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Nedēļas tēma

Būvniecība rudenī – ko paspēt paveikt pirms ziemas?

Būvniecība rudenī – ko paspēt paveikt pirms ziemas?

Rudens jau klāt, un arī ziema vairs nav aiz kalniem. Tomēr tiem, kas plāno vai jau ir uzsākuši mājas būvniecību, vēl ir gana daudz iespēju paveikt svarīgus darbus, pirms iestājas pastāvīgs sals. Maldīgs ir uzskats, ka būvniecībai piemērots gadalaiks ir tikai vasara – daudz kas ir atkarīgs no laika apstākļiem konkrētajā gadā.

Aktuālie piedāvājumi

Logu augstākā klase no REHAU – ARTEVO  

Logu augstākā klase no REHAU – ARTEVO  

Profilu sistēma ARTEVO nodrošina logam visu labāko īpašību kopumu. REHAU zināšanas polimēru materiālos un tehnoloģijās nodrošina izgatavoto logu profilu un attiecīgi tālāk arī logu maksimālu veiktspēju, vienlaikus ļaujot vēl racionālāk izmantot resursus.

Aktualitātes

ERAF projekta ietvaros notiek BIS vienotā būves reģistrācijas procesa izveide Latvijā 

ERAF projekta ietvaros notiek BIS vienotā būves reģistrācijas procesa izveide Latvijā 

Būvniecības valsts kontroles birojam sadarbībā ar Ekonomikas ministriju, Tieslietu ministriju, Valsts zemes dienestu un Tiesu administrāciju šobrīd notiek aktīvs darbs pie Būvniecības informācijas sistēmas pilnveides, lai jau nākamgad, sākot ar 01.01.2026., pakāpeniski ieviestu vienotu būvniecības un nekustamā īpašuma reģistrācijas procesu.  

Izstāsti Latvijai