abc.lv skaitļos

Lietotāji online106
Aktīvie uzņēmumi24799
Nozares raksti1114
Ekspertu atbildes3041
Aicina uz vebināru par energoefektivitātes aktualitātēm būvniecībā : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Aicina uz vebināru par energoefektivitātes aktualitātēm būvniecībā

Aicina uz vebināru par energoefektivitātes aktualitātēm būvniecībā
Foto: Freepik.com/ d3images

Latvijas Būvinženieru savienība, "LBS-Konsultants" un žurnāls "Būvinženieris" konkursa "Energoefektīvākā ēka Latvijā 2022" ietvaros 26. maijā no pulksten 10.00 līdz 14.00 rīko tiešsaistes vebināru "Energoefektīvas norobežojošās konstrukcijas. Materiāli un risinājumi".

Vebināra programma

Pulksten 10.00 – Ievads. Īss ieskats energoefektivitātes aktualitātēs. Prezentē žurnāla "Būvinženieris" galvenais redaktors Uldis Andersons.

Ekspertu prezentācijas

Pulksten 10.10 – Andris Vēciņš, SIA "Baumit" produktu vadītājs. Siltināšanas sistēmu (ETICS) ietekme uz ēkas energoefektivitāti un ilgmūžību, telpu mikroklimatu un radīto dzīves telpu. Jautājumi un atbildes.

Pulksten 10.40 – Reinis Neļķe, "Kingspan" siltumizolācijas pārdošanas vadītājs Latvijā, "Passive House Institute" sertificēts konsultants. Fasādes siltumizolācijas izvēles variants – fenolisko putu siltumizolācija loksnēs. Jautājumi un atbildes.

Pulksten 11.10 – Ivars Bulis, "Ventsys". Logi un ventilācija. Jautājumi un atbildes.

Pulksten 11.40 – pārtraukums.

Pulksten 12.10 – Ronalds Liepiņš, "Paroc" Izstrādājumu grupu attīstības vadītājs. "Paroc Zero" sistēma ventilējamām fasādēm. Jautājumi un atbildes.

Pulksten 12.50 – Andris Lujāns, "Saint Gobain". Ventilējamo fasāžu siltināšana un siltināšanas risinājumu katalogi. Jautājumi un atbildes.

No pulksten 13.20 līdz 14.00 – nobeigums. Moderatora kopsavilkums, jautājumi un atbildes.

Dalības maksa par iespēju piedalīties vebinārā 55 eiro + PVN. Vebināra ilgums – 4 stundas. Vebinārs notiek latviešu valodā.

Būvinženieriem par vebināra apmeklējumu piešķirs profesionālās kvalifikācijas punktus saskaņā ar Latvijas Būvinženieru savienības sertifikācijas institūcijas nolikumu.

Dalībnieki aicināti pieteikties, rakstot e-pastu juris.kokainis@blbs.lv.

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Aktualitātes

RNP: Sadzīviski negadījumi nedrīkst kļūt par ikdienu

RNP: Sadzīviski negadījumi nedrīkst kļūt par ikdienu

Šajā nedēļā notikušais negadījums, kas saistīts ar nepilnīgu lifta darbību, kas notika vienā no Kurzemes prospekta deviņu stāvu ēkām, nekavējoties piesaistīja ne tikai operatīvo dienestu tūlītēju reakciju, bet arī ēkas apsaimniekotāja SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” (RNP) uzmanību. 

Pielaiko telpu, māju, dārzu