abc.lv skaitļos

Lietotāji online138
Aktīvie uzņēmumi25010
Nozares raksti1165
Ekspertu atbildes3041
Aizkari – no klasikas līdz modernajam : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Aizkari – no klasikas līdz modernajam

Aizkari – no klasikas līdz modernajam

Aizkari no klasikas līdz modernajam – jebkura veida telpās kombinācijā ar žalūzijām un citiem elementiem. Piedāvājam pilna spektra pakalpojumu no
dizaina izveides, audumu un stila izvēles līdz aizkaru šūšanai un uzstādīšanai.

Rullo žalūzijas diena–nakts: dubultās rullo žalūzijas, kas izgatavotas no auduma ar horizontālām svītrām – viena svītra caurspīdīga, nākamā
necaurspīdīga. Pēdējā laikā tās ir kļuvušas par vienu no populārākajiem logu dekorēšanas elementiem tieši to praktiskuma dēļ. Rullo žalūzijas diena–nakts ļauj viegli kontrolēt gaismas plūsmu, kas iekļūst telpā.

Kasešu rullo  žalūzijas pakešu logiem – vienkārši , skaisti un nav dārgi. Šīs rullo žalūzijas ir izstrādātas, ņemot vērā uzstādīšanas konstruktīvās īpatnības visa veida pakešu logos – plastikāta, koka, alumīnija. Plastikāta logos rullo žalūzijas iestiprina katrā loga rūtī atsevišķi. Furnitūras krāsu pieskaņo loga profilam, tāpēc rullo žalūzijas neizdalās uz kopējā loga fona, saplūstot ar logu, tās izskatās gandrīz nemanāmi. Ierīkojot žalūzijas, tās veido loga dekoratīvā noformējuma vienotu, pabeigtu elementu.

Plisē žalūzijas ir risinājums, kurā integrēta mūsdienīga metode – dažāda blīvuma audumu gofrēšana. Plisē žalūzijas telpā rada mūsdienīgu noskaņu,
turklāt tās ir praktiskas un kompaktas lietošanā. Pateicoties plisē žalūziju konfigurācijai, šo risinājumu aizsardzībai no saules var izmantot arkas tipa, mansarda vai citu formu logu projektos. Pieejamas aptumšojošas vai blackout žalūzijas.

 

  • Romiešu žalūzijas
  • Rullo žalūzijas
  • Aizsargžalūzijas
  • Ražojam paši 14 gadus
  • Meistara izbraukšana
  • Uzstādīšana
  • Auduma maiņa
  • Žalūziju detaļas

Mob. tel.  26800880

www.homestyle.lv

info@homestyle.lv
 

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Elektroinstrumenti kokapstrādes nozarei – kur iznomāt?

Elektroinstrumenti kokapstrādes nozarei – kur iznomāt?

Lai precīzi veiktu iecerēto darbu, nepietiek tikai ar iemaņām, saprašanu, kā un ko darīt, bet vajadzīgi arī precīzi un profesionāli instrumenti. Ir situācijas, ka instruments salūzis vai nav vēl iegādāts, līdz ar to instrumentu noma atrisina īstermiņa situācijas. Īsi apskatīsim populārākos gadījumus!

Aktuālie piedāvājumi

PVC uzlikas margām daudzstāvu ēkās

PVC uzlikas margām daudzstāvu ēkās

Mūsdienās piedāvājumā var atrast dažādus margu risinājumus, un katram no tiem piemīt savas pozitīvās īpašības. Šoreiz uzzināsim vairāk par vienu no margu elementiem – par PVC uzlikām!

Aktualitātes

Uz Vidzemes šosejas sāk darboties elektroniskās ceļazīmes

Uz Vidzemes šosejas sāk darboties elektroniskās ceļazīmes

No 2. decembra uz Vidzemes šosejas (A2) sāks darboties mainīgās elektroniskās ceļazīmes, kas ir daļa no satiksmes vadības sistēmas, kas tiek veidota projekta SMART E263/E77 ietvaros uz valsts galvenā autoceļa Rīga–Sigulda–Veclaicene (A2) posmā no 14,7.km līdz 191.5. km.

Pielaiko telpu, māju, dārzu