abc.lv skaitļos

Lietotāji online65
Aktīvie uzņēmumi28260
Nozares raksti2374
Ekspertu atbildes3041
Aizkrauklē notiek sabiedriskā apspriede par ieceri izbūvēt koksnes žāvēšanas kaltes : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Aizkrauklē notiek sabiedriskā apspriede par ieceri izbūvēt koksnes žāvēšanas kaltes

Aizkrauklē notiek sabiedriskā apspriede par ieceri izbūvēt koksnes žāvēšanas kaltes

Jelgava, 18.dec., LETA. Līdz 28.janvārim Aizkrauklē notiek sabiedriskā apspriede par SIA "Sindas kaltes" ieceri uzstādīt koksnes žāvēšanas kaltes Mednieku ielā 1, aģentūra LETA uzzināja Aizkraukles novada pašvaldībā.

Kaltes teju 141 kvadrātmetru platībā plānots uzstādīt rūpnieciskās ražošanas teritorijā, nojaucot jau esošās ēkas. Uz zemesgabala paredzētas divas kaltes - metāla karkasa angāra tipa būves -, nodrošinot arī elektroapgādi, ūdensapgādi, siltumtīklus. Teritoriju nav paredzēts labiekārtot un apzaļumot.

Būvniecības ieceres dokumentāciju var izlasīt novada pašvaldības Klientu apkalpošanas centrā. Turpat iespējams iesniegt arī publiskās apspriešanas aptaujas lapas.

Banner 280x280

Būvniecības ieceres prezentācijas pasākums, kura laikā plānots runāt arī par trokšņa un smaku emisijas izplatības novērtējumu, notiks 2018.gada 17.janvārī plkst.18 novada domes sēžu zālē.

"Firmas.lv" informācija liecina, ka SIA "Sindas kaltes" dibināta 2016.gada beigās. Tās īpašnieki ir komandītsabiedrība "Expansion Capital Fund Aif", SIA "Aizkraukles kaltes" un SIA "Sinda & VR".

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Elektroinstalācijas drošība un profesionālie risinājumi

Elektroinstalācijas drošība un profesionālie risinājumi

Par elektroinstalāciju ikdienā reti aizdomājamies. Šis jautājums kļūst aktuāls vien tādos brīžos, kad pamanām problēmas, piemēram, elektroapgādes traucējumus, bojātus vadus, vai radušās citas neērtības, kas var radīt nopietnus apdraudējuma riskus. Kāpēc elektroinstalācijas drošība ir svarīga ikvienam?

Aktuālie piedāvājumi

Būvniecības informācijas sistēmā pieejams Dzīvokļu īpašnieku kopību reģistrs

Būvniecības informācijas sistēmā pieejams Dzīvokļu īpašnieku kopību reģistrs

Saskaņā ar grozījumiem Dzīvokļa īpašuma likumā ir izveidots Dzīvokļu īpašnieku kopību reģistrs, kura pārzinis ir Būvniecības valsts kontroles birojs. Dzīvokļu īpašnieku kopību reģistrs ir pieejams Būvniecības informācijas sistēmas sadaļā “Reģistri” apakšsadaļā “Dzīvokļu īpašnieku kopību reģistrs”. 

Aktualitātes

Aicina pieteikt 2025. gada būves skatei

Aicina pieteikt 2025. gada būves skatei

Skates "Gada labākā būve Latvijā 2025" rīkotāji – Latvijas Būvnieku asociācija un Latvijas Būvinženieru savienība sadarbībā ar skates titulsponsoru Ceresit – aicina iesniegt pieteikumus pērn ekspluatācijā nodoto objektu skatei, lai noskaidrotu 2025. gada labākās būves. Būves piesakāmas līdz 31. martam. 

Izstāsti Latvijai