abc.lv skaitļos

Lietotāji online0
Aktīvie uzņēmumi24981
Nozares raksti1161
Ekspertu atbildes3041
Akustiskie materiāli: kādos gadījumos tie var noderēt? : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Akustiskie materiāli: kādos gadījumos tie var noderēt?

Akustiskie materiāli: kādos gadījumos tie var noderēt?

Telpās, kur īpaši svarīga skaņas izolācija, noderēs akustiskie materiāli sienām un griestiem. Tie nodrošinās vajadzīgo komfortu, vienlaikus arī uzlabojot telpas vizuālo noformējumu. Mūsdienās pieejams plašs akustisko materiālu klāsts, kas atšķiras gan funkcionalitātes, gan dizaina ziņā. 

Turpiniet lasīt un uzziniet, kādi mūsdienīgi risinājumi ir pieejami un kā tos izmantot savā labā. 

Sienas segumi
Akustiskie sienas segumi ir lielisks veids, kā efektīvi slāpēt skaņu telpā. Tos izmanto dzīvokļos, kā arī birojos, viesnīcās, medicīnas iestādēs un citās sabiedriskās vietās. Akustiskie sienas segumi ir moderni, pieejami dažādos dizainos, tādēļ katrs varēs atrast savām vajadzībām piemērotu risinājumu. 

Akustiskie paneļi 
Mūsdienīgs  risinājums ir akustiskie paneļi. Arī tos iespējams pielāgot dažādām vajadzībām, turklāt šāds risinājums ir funkcionāls, jo ļauj ietaupīt vietu telpā. 

Būtiskākās priekšrocības: 

  • akustiskie paneļi ir viegli uzstādāmi;
  • tie ir piemēroti uzstādīšanai jebkurā telpā;
  • paneļus iespējams uzstādīt gan uz sienām, gan griestiem

Plašais dizainu klāsts noteikti ļaus piemeklēt vajadzībām piemērotāko risinājumu. 

Akustiskās bīdāmās sienas 
Labs veids, kā sadalīt telpu  ar akustiskās bīdāmās sienas palīdzību. Galvenā šī risinājuma priekšrocība ir ērtības, jo telpu iespējams nodalīt un atkal apvienot jebkurā laikā. Šāda tipa bīdāmajām sienām ir ne tikai mūsdienīgs dizains, bet arī augsta skaņas izolācija. Šāds risinājums noderēs uzņēmumos, kur notiek intensīva klientu apkalpošana. 

Reaton  akustiskās sienas, sienu segumi un paneļi 
Plašāku informāciju par šiem mūsdienīgajiem risinājumiem, kā arī speciālistu konsultācijas labāko materiālu izvēlē atradīsiet uzņēmuma “Reaton” mājaslapā interior.reaton.lv

Uzņēmuma piedāvājumā augstvērtīgi akustiskie apdares materiāli no plaši atzītiem ražotājiem. Ieskatieties piedāvājumā, lai izvēlētos vajadzībām atbilstošu risinājumu, vai konsultējieties ar zinošajiem uzņēmuma darbiniekiem, kuri ieteiks labāko un ilgtspējīgāko risinājumu. 

Uzņēmums “Reaton” lepojas ar ilggadējo pieredzi, kvalitatīvu un daudzveidīgu piedāvājumu, kā arī apmierinātiem klientiem un sadarbības partneriem, kuri izvēlas sadarbību ar “Reaton” arī atkārtoti. Ieskatieties un izvēlieties labāko savam mājoklim un uzņēmumam arī jūs! 

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Elektroinstrumenti kokapstrādes nozarei – kur iznomāt?

Elektroinstrumenti kokapstrādes nozarei – kur iznomāt?

Lai precīzi veiktu iecerēto darbu, nepietiek tikai ar iemaņām, saprašanu, kā un ko darīt, bet vajadzīgi arī precīzi un profesionāli instrumenti. Ir situācijas, ka instruments salūzis vai nav vēl iegādāts, līdz ar to instrumentu noma atrisina īstermiņa situācijas. Īsi apskatīsim populārākos gadījumus!

Aktuālie piedāvājumi

PVC uzlikas margām daudzstāvu ēkās

PVC uzlikas margām daudzstāvu ēkās

Mūsdienās piedāvājumā var atrast dažādus margu risinājumus, un katram no tiem piemīt savas pozitīvās īpašības. Šoreiz uzzināsim vairāk par vienu no margu elementiem – par PVC uzlikām!

Aktualitātes

Pielaiko telpu, māju, dārzu