abc.lv skaitļos

Lietotāji online138
Aktīvie uzņēmumi25271
Nozares raksti1303
Ekspertu atbildes3041
"AlpicAir" –  īpaši Baltijas valstīm paredzētas gaisa kondicionēšanas iekārtas un siltumsūkņi : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

"AlpicAir" –  īpaši Baltijas valstīm paredzētas gaisa kondicionēšanas iekārtas un siltumsūkņi

"AlpicAir" –  īpaši Baltijas valstīm paredzētas gaisa kondicionēšanas iekārtas un siltumsūkņi

Iespējams, ir maz tādu cilvēku, kas vasaras tveicē neaizdomātos par gaisa kondicionēšanas iekārtas uzstādīšanu savā īpašumā – vai tas būtu mājoklis, birojs vai kāda sabiedriska vai ražošanas ēka. Kā nekā – tieši šāda veida iekārtas palīdz nodrošināt komfortablu iekštelpu klimatu, veidojot labvēlīgus apstākļus gan ikdienas dzīvei, gan darba uzdevumu veikšanai. Turklāt gaisa kondicionēšanas iekārtas veic ne vien gaisa dzesēšanas, bet arī apsildes funkciju, kas padara tās par universālu risinājumu jebkurā sezonā. Atliek vien izvēlēties savām vajadzībām un iespējām atbilstošu iekārtu. Īpaši Baltijas valstu klimatam, patērētāju prasībām un pirktspējai paredzētas gaisa dzesēšanas un apsildes iekārtas – "AlpicAir" – piedāvā vairumtirdzniecības uzņēmums "BVT Partneri", kura pārstāvniecība Latvijā šogad svin jau 20 gadu jubileju.

"BVT Partneri" – stabilitāte un drošības sajūta klientiem

SIA "BVT Partneri" ir gaisa kondicionēšanas iekārtu un siltumsūkņu vairumtirgotājs un vairāku ražotāju tiešais pārstāvis, kas Latvijā veiksmīgi darbojas jau kopš 2000. gada, piedāvājot plašu iekštelpu gaisa kondicionēšanas iekārtu un siltumsūkņu sistēmu klāstu no A līdz Z, – no vismazākā kondicioniera privātmājām un dzīvokļiem līdz īpaši jaudīgām vairāku megavatu kondicionēšanas sistēmām lieliem komercobjektiem. "BVT Partneri" ir viens no nedaudziem savas jomas uzņēmumiem, kas visus šos 20 gadus ir strādājis stabili un ar vēlmi būt sadarbības partneris ilgtermiņā. Uzņēmumam ir pārbaudāma pozitīva darba vēsture, vienmēr izpildītas saistības pret Valsti un piegādātājiem, kā arī nav būtiski mainījušies ne uzņēmuma pārstāvētie ražotāji, ne pamatdarbības veids, ne arīdzan vadošais personāls, līdz ar to klienti vienmēr var rēķināties ar uzņēmuma sasniedzamību un tā pārstāvēto produktu klāstu, pieejamību un kvalitāti.

Viena no lielākajām "BVT Partneri" grupas vērtībām ir augsti profesionālie darbinieki, kas uzkrājuši ilggadēju pieredzi nozarē, daudzi strādā uzņēmumā jau vairāk nekā 15 gadus. Visus darbiniekus vieno kopīgs mērķis – būt godīgiem pret katru klientu un palīdzēt piemeklēt ilgtermiņā pareizākos un efektīvākos gaisa kondicionēšanas risinājumus, tādējādi raisot klientos vēlmi atgriezties, kas ir visaugstākais "BVT Partneri" darba novērtējums. Tieši uzņēmuma vienotā komanda, kas nodrošina ne vien dažādu objektu un pasūtītāju prasībām atbilstošas iekārtas, bet arī teicamu tehnisko atbalstu, ir palīdzējusi "BVT Partneri" kļūt par vienu no labākajiem inženiersistēmu montāžas un projektēšanas firmu sadarbības partneriem gaisa kondicionēšanas un siltumsūkņu jomā.

Nemainīgi pieprasīts ir arī "BVT Partneri" pamata piedāvājums, kas katru gadu tiek papildināts ar arvien jaunām un efektīvākām iekārtām. Tas nozīmē, ka klienti, kas vairākus gadus atpakaļ iegādājušies "BVT Partneri" gaisa kondicionēšanas iekārtas vai siltumsūkņus, arī šodien var būt droši, ka vajadzības gadījumā saņems nepieciešamo profesionālo atbalstu.

Uzņēmums "BVT Partneri" savas darbības laikā ir izveidojis plašu sadarbības partneru – montāžas uzņēmumu un projektētāju – tīklu, pateicoties kam par "BVT Partneri" iekārtu kvalitāti un efektivitāti ir pārliecinājušies ne vien Baltijas, bet arī citu valstu patērētāji. Piemēram, "AlpicAir" iekārtas šobrīd tiek izplatītas un lietotas arī Polijā, Baltkrievijā, Slovākijā, Krievijā, Somijā, Zviedrijā, Gruzijā un pat Maltā.

Kas tieši ir "AlpicAir"?

Autors: multisplit
Autors: multisplit

"AlpicAir" ir "BVT Partneri" grupas zīmols, kas radīts vairāk nekā 15 gadus atpakaļ un apvieno īpaši Baltijas tirgum piemeklētas gaisa kondicionēšanas iekārtas un siltumsūkņus, kas atbilst gan mūsu reģiona klimatam, gan patērētāju vajadzībām un pirktspējai, gan arīdzan tehniskajām prasībām un vizuālajam tēlam.

"AlpicAir" produktu klāstu veido četras pamata grupas:

1) Sadzīves gaisa kondicionieri un siltumsūkņi – lieliski piemērotas iekārtas sadzīves vajadzībām vai nelieliem birojiem. Piedāvājumā pieejamas jebkurām prasībām atbilstošas split un multi-split sistēmas ar ideālu cenas, kvalitātes un energoefektivitātes attiecību. Jaunās "AlpicAir" sadzīves iekārtas darbojas ar Eiropas Savienības direktīvām atbilstošu un videi draudzīgu dzesētājvielu R32. Jebkura iekārta ir ērti vadāma gan ar infrasarkanās vadības pulti, gan daudzi modeļi – arī ar Wi-Fi palīdzību, ļaujot apskatīt un kontrolēt temperatūru telpās, izmantojot viedierīces – uz vietas vai attālināti atkarībā no interneta tīkla konfigurācijas. Tāpat visas iekārtas raksturo ilgtermiņā pievilcīgs un gaumīgs vizuālais izpildījums, kas ļauj veiksmīgi integrēt tās jebkurā interjerā. Lai maksimāli apmierinātu mūsdienu sabiedrības vēlmes, ikviena "AlpicAir" gaisa kondicionēšanas iekārta aprīkota ar dažādām viedajām funkcijām, kas nodrošina maksimālu iekārtu lietderību, vienlaikus ļaujot arī ietaupīt.

Autors: AlpicAir_ECO_Pro
Autors: AlpicAir_ECO_Pro

• ECO Pro sērija – sienas split tipa iekārtas  vienkāršākais un ekonomiskākais risinājums, kas paredzēts gaisa kondicionēšanas pamata uzdevumiem. Šīs sērijas "AlpicAir" iekārtas ļaus gan atvēsināt telpas karstās vasaras dienās, gan arīdzan sasildīties starpsezonā, piemēram, kad vēl nav pieslēgta apkure vai arī tā atslēgta par ātru, turklāt bez lieliem tēriņiem par elektroenerģiju. Standartā aprīkotas ar Wi-Fi vadības iespēju. ECO Pro ir tehniski kvalitatīvas iekārtas ar lielisku veiktspēju, kas papildus priecē arī ar cenas pieejamību;

Autors: PREMIUM_PRO_500x500
Autors: PREMIUM_PRO_500x500

• PREMIUM Pro sērijas sienas split tipa iekārtas paredzētas jau prasīgākiem lietotājiem un intensīvai lietošanai. "AlpicAir" PREMIUM Pro iekārtām raksturīgi augstāki energoefektivitātes rādītāji, lai pat pie pastāvīgas lietošanas tās neliktu satraukties par pārmērīgu elektroenerģijas patēriņu. Arī šīs sērijas iekārtas standartā ir aprīkotas ar Wi-Fi vadības iespēju. Turklāt tās lieliski strādā arī ziemā, veicot siltumsūkņa funkciju;

Autors: AlpicAir_Hyper_Nordic
Autors: AlpicAir_Hyper_Nordic

• HYPER Nordic sērijas sienas split tipa iekārtas ietver jaudīgus divpakāpju invertora tipa kompresora siltumsūkņus un ir izstrādātas ļoti intensīvai lietošanai visa gada garumā – gan regulārai telpu dzesēšanai vasarā, gan kā pamata apsildes veids gada aukstajos mēnešos, jo tās paredzētas darbam siltumsūkņa režīmā līdz pat -30 grādu salā. Šīs sērijas iekārtas ir lieliski piemērotas ekspluatācijai arī, piemēram, medicīnas iestādēs, vienkāršās serveru telpās un citās tehniskajās telpās, nodrošinot dzesēšanu ziemā līdz pat -25 grādiem. Absolūti perfektas un energoefektīvas iekārtas īpaši smagam darbam! Standartā aprīkotas ar Wi-Fi vadības iespēju;

• Multi Split iekārtas paredzētas vairāku iekšējo telpu pieslēgšanai pie viena ārējā bloka, tas ir, vairāku telpu ēkām, kurās nav vietas vairākiem ārējiem blokiem. Pie viena ārējā bloka var pieslēgt divus līdz piecus dažāda veida iekšējos blokus, piemēram, sienas tipa, kanāla vai griestu kasetes.

• Mobilie kondicionieri – iekārtas, kurām praktiski nav nepieciešama montāža un kuras var ātri atrisināt īslaicīgu karstuma problēmu vienā istabā vai telpā. Jebkuras split iekārtas sniedz daudz augstāku komforta līmeni, tāpēc mobilos kondicionierus vajadzētu izmantot tiem paredzētā veidā  ārkārtas gadījumos.

Autors: KOMERCKLASE
Autors: KOMERCKLASE

2) Profesionālās jeb komercklases iekārtas – izstrādātas ar mērķi nodrošināt efektīvu gaisa kondicionēšanu paaugstinātas slodzes apstākļos komercobjektos vai publiskās telpās, piemēram, birojos, restorānos, viesnīcās, tirdzniecības centros un citās lielās ēkās un telpu grupās. Parasti šīs klases iekārtas sastāv no viena jaudīga iekšējā bloka, kam pieslēgts atbilstošas jaudas ārējais bloks. Šīs grupas iekārtām ir lielākas jaudas nekā sadzīves iekārtām un tās ir pieejamas plašākos izpildījuma variantos, piemēram, griestu kasetes, sienas/ griestu konsoles, kanāla tipa vai pat tikai ārējie bloki, kas paredzēti ventilācijas iekārtu (AHU) dzesēšanas moduļiem.

Autors: AlpicAir_VRF
Autors: AlpicAir_VRF

3) VRF sistēmas – progresīvs gaisa kondicionēšanas risinājums, kas izceļas ar īpaši lielu jaudu un nevainojamu tehnisko izpildījumu. VRF sistēmas ir radītas efektīvai dažādu gaisa kondicionēšanas vajadzību apmierināšanai lielākās vairākstāvu ēkās, piemēram, birojos, viesnīcās, lielās privātmājās, lielos dzīvokļos. Parasti VRF sistēmas sastāv no viena vai diviem ārējiem blokiem, no kura iet maģistrāli cauruļvadi ar vairākiem atzariem uz iekšējiem blokiem, kas darbojas pilnībā neatkarīgi. Tas ir lielisks risinājums gadījumos, kad nav iespējams uzstādīt vairākas atsevišķas gaisa kondicionēšanas iekārtas. VRF sistēmas ārējo bloku var uzstādīt jebkurā ērtā vietā, piemēram, uz ēkas jumta, pagalmā vai pat kādā pielāgotā palīgtelpā, neietekmējot ēkas vizuālo tēlu. Savukārt iekšējie bloki var būt dažādas jaudas un tipa, ļaujot uzturēt katrā telpā vai zonā temperatūru atbilstoši individuālām prasībām. VRF sistēmu aprēķinam tiek izmantota ražotāja izveidota aprēķinu programma, kas ļauj pareizi piemeklēt atbilstošas jaudas iekārtas, cauruļvadus un būtiski atvieglo sistēmas projektēšanu un izbūvi.

Autors: AlpicAir_Air_to_Water
Autors: AlpicAir_Air_to_Water

4. Gaiss/ ūdens siltumsūkņi  jaunums "AlpicAir" iekārtu klāstā  absolūti automātiskas iekārtas, kas paredzētas pieslēgšanai privātmājās, lai nodrošinātu efektīvu telpu apsildi, izmantojot, piemēram, siltās grīdas vai citas siltumsūkņu siltumnesēju temperatūrām piemērotas apsildes vienības, kā arī sagatavotu karsto ūdeni mājsaimniecības vajadzībām. "AlpicAir" gaiss-ūdens siltumsūkņi ir ideāls veids, kā ilgtermiņā samazināt apkures izmaksas un nodrošināt mājoklī komfortu. Perefekta alternatīva granulu, gāzes, cietā kurināmā apkurei  vienkārša un ātra uzstādīšana bez izmaksām dūmvadu vai kurināmā glabāšanas telpu izbūvei.

Gan sadzīves, gan komerciālām vajadzībām paredzētās "AlpicAir" iekārtas ir pieejamas uz vietas "BVT Partneri" grupas noliktavās Rīgā, Tallinā un Viļņā, un uz vietas pieejamo produktu klāsts ir viens no lielākajiem Baltijas valstīs. Pateicoties efektīvam noliktavu iepirkuma darbam un loģistikai, kā arī tiešai sadarbībai ar ražotājiem, "BVT Partneri" spēj katram klientam nodrošināt plašu produkcijas pieejamību par draudzīgām cenām īsā laikā. Ikvienam interesentam – vai tas būtu inženiersistēmu montāžas vai projektēšanas uzņēmums vai iekārtu potenciālais lietotājs – ir iespēja apmeklēt "BVT Partneri" noliktavu vai biroju, lai iepazītos ar uzņēmuma piedāvājumu un apskatītu iekārtas klātienē, kā arī saņemtu profesionāļu rekomendācijas pareizās izvēles veikšanai. "BVT Partneri" komandas darbinieki ir apveltīti ar izcilām tehniskajām zināšanām, daudzu gadu pieredzi un viņiem ir pieejams iekārtu ražotāju atbalsts, kas ļauj nodrošināt kvalitatīvu un operatīvu tehnisko atbalstu jebkuras sarežgītības projektos.

Lai sniegtu ikviena objekta īpatnībām un pasūtītāja prasībām optimālākos gaisa kondicionēšanas risinājumus, papildus "AlpicAir" daudzveidīgajām sistēmām "BVT Partneri" grupas piedāvājumā jau ilgus gadus tiek oficiāli pārstāvēti risinājumi no tādiem globālā mērogā atzītiem ražotājiem kā:

• "Mitsubishi Heavy" – viens no Japānas lielākajiem gaisa kondicionēšanas iekārtu ražotājiem ar tā lieliskajām sadzīves, komercklases iekārtām, VRF sistēmām un gaiss/ ūdens siltumsūkņiem,

• "Stulz" – Vācijas vadošais precīzo gaisa kondicionēšanas iekārtu ražotājs ar specializāciju iekārtās un sistēmās datu centriem, serveru telpām un citām telpām ar precīzu temperatūras un klimata kontroli,

• "Trane" – viens no pasaules līderiem ar vairāk nekā 100 gadus ilgu pieredzi ūdens/ glikola gaisa kondicionēšanas iekārtu – čilleru, rooftop tipa iekārtu, fankoilu – ražošanā.

 

Plašāk iepazīties ar "BVT Partneri" gaisa dzesēšanas un apsildes risinājumiem iespējams, apmeklējot mājaslapas www.bvtpartneri.lv un www.alpicair.lv!

 

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Nedēļas tēma

Individuāli pielāgoti metāla risinājumi – Dzintars Workshop

Individuāli pielāgoti metāla risinājumi – Dzintars Workshop

Dzintars Workshop ražo dažādus metāla priekšmetus, kas pielāgoti klientu vajadzībām – pirts krāsnis, kazana krāsnis, ugunskura vietas, mēbeles un citus individuālus pasūtījumus. Uzzināsim, kā izvēlēties ugunskura vietu vai grilu, lai tas kalpotu ilgi? Ko svarīgi ņemt vērā, izvēloties pirts krāsni? 

Aktuālie piedāvājumi

Sasniedz vairāk kopā ar Onninen e-veikalu!

Sasniedz vairāk kopā ar Onninen e-veikalu!

Onninen piedāvā klientiem aizvien jaunākus risinājumus, kā padarīt viņu uzņēmējdarbību efektīvāku. Viens no šādiem risinājumiem ir Onninen e-veikals, kur ir pieejamas dažādas noderīgas funkcijas, kas ne tikai atvieglos iepirkšanās procesu, bet arī būs noderīgas ikdienā, veidojot projekta tāmes, sniedzot atskaites par padarītajiem darbiem vai meklējot konkrētas produktu grupas, kuras klients jau kādreiz ir sūtījis. 

Aktualitātes

Izstāsti Latvijai