abc.lv skaitļos

Lietotāji online343
Aktīvie uzņēmumi28166
Nozares raksti2374
Ekspertu atbildes3041
Alternatīvas apbūves idejas : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Alternatīvas apbūves idejas

Alternatīvas apbūves idejas

Ja pavērojam uzmanīgāk, kādas dzīvojamās ēkas pie mums tiek būvētas, tad secināsim, ka visai tradicionālas un garlaicīgas. Pārsvarā gadījumu virsroku ņem jau kaut kur redzēts motīvs ar individuāli tīkamām detaļām. 

Bet izrādās, ka eksistē arī cita apbūves pieeja, kas burtiski "spridzina" ar savu oriģinalitāti un šarmu. Ja gribas ne tikai mājokli, bet kaut ko, kas ir vienreizējs, netrafarets, aizraujošs, izaicinošs, tad kādēļ gan to paturēt tikai savos "saldākajos" sapņos. 

Autors: majas_2
Autors: majas_2


Autors: majas_3
Autors: majas_3


Autors: majas_4
Autors: majas_4


Autors: majas_5
Autors: majas_5

Kāds teiks, tas taču dārgi būvēt kaut ko, kas nav tā kā parasti! Var gadīties, ka būs dārgāk, taču tas noteikti ir tā vērts. Atliek tikai piemeklēt drosmīgu arhitektu, atbildīgu būvinženieri un varošu celtnieku. 

SIA REIZ var jums palīdzēt!
https://investex.lv/kontakti.html 

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Aktualitātes

KEM turpina veikt optimizācijas pasākumus un izmaksu samazināšanu visā resorā

KEM turpina veikt optimizācijas pasākumus un izmaksu samazināšanu visā resorā

Atbilstoši valdības mērķim palielināt publiskā sektora efektivitāti un samazināt valsts budžeta izdevumus, Klimata un enerģētikas ministrija (KEM) jau no š.g. sākuma ministra Kaspara Meļņa vadībā īstenojusi virkni optimizācijas pasākumu, kas ļāvis šogad ietaupīt daļu no budžeta līdzekļiem. Nākamajā gadā, samazinot KEM preču un ārpakalpojumu, tostarp pētījumu un to izrietošo pasākumu izmaksas, ietaupījums būs 2,6 milj. eiro.

Izstāsti Latvijai