abc.lv skaitļos

Lietotāji online0
Aktīvie uzņēmumi24923
Nozares raksti1136
Ekspertu atbildes3041
Andra Šica veiksmes stāsts ar AUTODESK FUSION 360 : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Andra Šica veiksmes stāsts ar AUTODESK FUSION 360

Andra Šica veiksmes stāsts ar AUTODESK FUSION 360

Andris Šics, latviešu kamaniņu braucējs, startē divnieku sacensībās kopā ar savu brāli Juri Šicu. Triju ziemas olimpisko spēļu medaļu īpašnieks divniekos:
2006. gadā Turīnā (Torino) – 7. vieta
2010. gadā Vankūverā (Vancouver) – 2. vieta
2014. gadā Sočos (Сочи) – 3. vieta
Par sasniegumiem Olimpiskajās spēlēs piešķirts Triju Zvaigžņu ordenis.

Par sevi un savu pieredzi ar Fusion 360 Andris Šics stāsta šādi: 
"Esmu sportists, profesionāli nodarbojos ar kamaniņu sportu, kas ir viens no tehniskākajiem olimpiskajiem sporta veidiem, kur ļoti liela nozīme ir tieši mazām niansēm kamanu būvē. Manā sporta veidā katram sportistam kamanas tiek būvētas individuāli, atbilstoši sportista auguma parametriem.


Līdz šim sporta kamanu detaļas un to formas veidoju "ar rokām", špaktelējot un slīpējot, līdz tiek iegūta vēlamā forma, bet, pateicoties InfoEra Latvia piedāvātajiem kursiem, kuros apguvu Autodesk Fusion360, visu detaļu sagatavošanas procesu varu veikt datorā 3D vidē – tas ir viegli, ērti, un nav vairs jāuztraucas, ka kāda detaļa nebūs simetriska."
Andris Šics piebilst: "Vēl viens pluss, strādājot ar šo programmu, ir tas, ka, ja sezonas vidū man prātā ienāk ideja jaunam tehniskam risinājumam, es to varu uzreiz uzzīmēt datorā, izmantojot Autodesk Fusion 360, un tas tiek saglabāts "mākonī" vēlākai realizācijai, lai varu izprintēt 3D versijā un pārbaudīt, vai mana ideja ir noderīga vai nē."

InfoEra Latvia mācību centrs (Autodesk sertificēts mācību centrs) piedāvā plašu mācību programmu, tostarp arī Autodesk Fusion 360 kursus. Regulāri notiek arī tiešsaistes semināri par dažādām tēmām, kā arī atvērtās nodarbības. Fusion 360 ir viens no TOP produktiem, un interese par tā izmantošanas iespējām arvien pieaug. 

Autodesk®  Fusion 36 piedāvā visus pamatmodelēšanas veidus: organiskas formas un cietķermeņu modelēšana, tajā skaitā parametrisko izmēru veidošana un OBJ un STL failu formātu atbalsts importētai ģeometrijai. Visus izveidotos elementus turklāt var izmantot kā veidnes nākamajiem projektiem. Autodesk Fusion 360 ietilpst Product Design Collection, un to iespējams iegādāties arī atsevišķi.

infoera.lv

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Aktualitātes

Saeima atbalsta atvieglotu kārtību energoapgādes būvju būvniecībai

Saeima atbalsta atvieglotu kārtību energoapgādes būvju būvniecībai

Saeima ceturtdien, 29. septembrī, galīgajā lasījumā atbalstīja par steidzamu atzītu jaunu likumu, kas atvieglo kārtību energoapgādes būvju, tostarp vēja elektrostaciju, būvniecībai. Likums izstrādāts, lai sekmētu atjaunīgās enerģijas ražošanu, veicinātu enerģētisko drošību un neatkarību. 

Pielaiko telpu, māju, dārzu

Veikals-noliktava CITA SANTEHNIKA: Pielaiko telpu, māju, dārzu

Veikals-noliktava CITA SANTEHNIKA: Pielaiko telpu, māju, dārzu

Jau vairāk nekā 28 gadus "Cita Santehnika" veiksmīgi darbojas santehnikas tirgū Latvijā. "Cita Santehnika" piedāvā plašu santehnikas, flīžu, instrumentu, vannas istabas mēbeļu sortimentu un visu nepieciešamo apkures sistēmu nomaiņai. Iegādājoties preces veikalā, saņemsi ne tikai kvalitatīvas preces, bet arī lielisku iespēju ietaupīt.