abc.lv skaitļos

Lietotāji online9
Nozares raksti767
Ekspertu atbildes2458
Angāru būvniecību uztici Domus Būve! : abc.lv

Angāru būvniecību uztici Domus Būve!

Angāru būvniecību uztici Domus Būve!
Kad nepieciešams veikt remontdarbus vai ko uzbūvēt, grūti iztikt bez zinošas un prasmīgas speciālistu komandas, kas idejas pārvērš realitātē. Tāpat ne vienmēr varam atļauties novērsties no ikdienas darba pienākumiem, lai veltītu laiku remontam vai būvniecībai. Ir labi, ja varam uzticēt šos uzdevumus meistariem, kamēr paši dodamies savās ikdienas gaitās. 
 
Remonta un būvniecības darbi var būt dažādi – sākot ar neliela dzīvoklīša remontu, beidzot ar tādu apjomīgu būvju kā angāru celtniecību. Lai ietaupītu laiku, naudu un pūles, meklējot labāko komandu, kas izgatavos un nepieciešamības gadījumā arī uzstādīs Tevis izvēlēto angāru, iesakām izvēlēties Domus Būve pakalpojumus!
 
Šis uzņēmums veic dažādus celtniecības un remonta darbus, piesaistot pieredzes bagātus un zinošus meistarus. Domus Būve parūpēsies par būvniecību, sākot no pirmā soļa, līdz pat pēdējam. Apspriedīsim Tavas idejas, dažādus tos īstenošanas variantus, beidzot ar plāna realizāciju un būvniecības procesa pabeigšanu, tostarp angāru montāžu Tevis izvēlētā vietā. 

Kādās nozarēs tiek izmantoti angāri?
• Rūpniecībā;
• Lauksaimniecībā;
• Sportā;
• Pasākumu organizēšanā;
• Tirdzniecībā;
• Preču, transportlīdzekļu u.c. objektu uzglabāšanai;
• Aviācijā u.c.

Kāda veida angārus izgatavo un uzstāda Domus Būve speciālisti?
Katram no Domus Būve sortimentā pieejamiem angāriem ir sava specifika, unikālās īpašības un priekšrocības. Kāds no tiem būs labāk piemērots tehnikas uzglabāšanai, citi – pasākumu organizēšanai, jāšanas manēžas ierīkošanai vai pat mājlopu izmitināšanai. Populārākie angāru veidi, kādus izgatavo šis uzņēmums, ir šādi:
• angāri ar taisnām sienām un lokveida jumtu;
• lokveida jeb apaļie angāri;
• kantaini metāla angāri;
• moderni tērauda angāri ar profilētām loksnēm;
• PVC angāri;
• PVC angāri ar metāla sienām;
• siltināti angāri;
• dažāda izmēra loka tipa nojumes. 

Kādēļ izvēlēties Domus Būve pakalpojumus?
Mūsdienās daudzi uzņēmumi piedāvā būvniecības un remonta pakalpojumus, taču ne visi no tiem nodrošina tās priekšrocības, kuras spēj piedāvāt Domus Būve:
kvalitāte – meistari un speciālisti skaidri apzinās savas zināšanas, prasmes un ilggadējo pieredzi, tādēļ nodrošina paveiktā darba kvalitātes garantiju. Angāriem tās ilgums var būt atkarīgs no dažādiem faktoriem, tajā skaitā, izmantotajiem materiāliem, taču vidēji tie ir aptuveni 15 gadi; 
cena – ikvienam klientam ir svarīgs ne tikai paveiktā darba rezultāts, bet arī tā izmaksas. Domus Būve speciālisti rūpējas par to, lai tiktu sastādīta saprotama tāme ar detalizētiem un pārredzamiem aprēķiniem, kas parādīs visas ar projekta izstrādi saistītās izmaksas; 
ātrums – pēc tam, kad esam saņēmuši visu nepieciešamo informāciju, 48 stundu laikā tiks izveidotas projekta tāmes. Iekļaušanās termiņos ir viena no mūsu svarīgākajām priekšrocībām, kuru nodrošinām, veicot rūpīgu plānošanas procesu; 
klientu serviss – mūsu mērķis ir apmierināti un informēti klienti, tādēļ, ja Tev radīsies kādi jautājumi, droši sazinies ar mums pa tālruni 26176921, rakstot uz e-pastu: janis@domusbuve.com vai iegriezies mūsu birojā Ogrē, Rīgas ielā 92!

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Racionāli celtniecības un remontdarbi

Racionāli celtniecības un remontdarbi

Remontdarbu nepieciešamības fakts pats par sevi jau var izraisīt nervu sasprindzinājumu un neziņu, ar ko sākt un vai vispār to uzņemties. Ņemot vērā visus riskus, droši vien ir vērts padomāt par alternatīvu veidu, kā "remontprojektu" organizēt jau no paša pirmsākuma, izmantojot SIA "REIZ" piedāvāto viedo platformu www.investex.lv. 

Aktualitātes

Uzņēmējs runā

Piemērotākie bērnu matraču veidi

erti.lv_matra_u_veikals

Vispiemērotākie matrači internetā – tie ir atrodami matraču veikalā erti.lv. Bērnu matracis ir viens no plašā produktu klāsta, ko piedāvā erti.lv. Matrača izvēle savai atvasei ir ļoti svarīga. Šajā rakstā vēlamies iepazīstināt jūs ar dažādiem bērnu matraču veidiem. 

Racionāli celtniecības un remontdarbi

reiz_1

Remontdarbu nepieciešamības fakts pats par sevi jau var izraisīt nervu sasprindzinājumu un neziņu, ar ko sākt un vai vispār to uzņemties. Ņemot vērā visus riskus, droši vien ir vērts padomāt par alternatīvu veidu, kā "remontprojektu" organizēt jau no paša pirmsākuma, izmantojot SIA "REIZ" piedāvāto viedo platformu www.investex.lv.