abc.lv skaitļos

Lietotāji online67
Aktīvie uzņēmumi25010
Nozares raksti1164
Ekspertu atbildes3041
Apkures granulas un briketes par zemākām cenām nekā gāze? : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Apkures granulas un briketes par zemākām cenām nekā gāze?

Apkures granulas un briketes par zemākām cenām nekā gāze?

Tas ir iespējams. SIA "Eccal" piedāvā augstas kvalitātes, videi draudzīgu kokšķiedras kurināmo visa gada garumā. 

Uzņēmums "Eccal" sadarbojas ar vairāk nekā 15 ražotājiem dažādās valstīs. Veiksmīgi izveidota loģistika un sadarbība ar partneriem uzņēmumam dod iespēju veikt regulāras piegādes, saglabājot stabilas un izdevīgas cenas. Šī biznesa modeļa dēļ uzņēmums kopš 2020. gada ir spējis augt par vairāk nekā 100%. 

Ģimenes uzņēmums “Eccal" atrodas Cēsīs. Uzņēmums līdzīpašnieks Maksimilians Biezais stāsta, ka sākotnēji bijusi tikai telpa un ideja. "Jau kādu laiku sekojām līdz Eiropas nostādnēm par atteikšanos no dabai nedraudzīgiem siltuma ieguves veidiem, vairāk uzmanības veltot videi draudzīgākiem enerģijas ieguves veidiem. Redzējām, kā tādas valstis kā Itālija, kas sper lielus soļus prom no neatjaunojamo dabas resursu dedzināšanas. Tapa skaidrs, ka tieši atjaunojamie dabas resursi spēlēs lielu lomu Eiropas, kā arī Latvijas nākotnē. No vēja turbīnām vai saules paneļiem neko daudz nesaprotam. Kokskaidu granulas un briketes gan bija temats, par kuru bijām gatavi interesēties jau nopietnāk. Pētījām tirgu, sapratām, ka pieprasījums Eiropā un Latvijā tikai aug,” stāsta M. Biezais. 

Atbildot uz jautājumu, kāpēc izvēlēties tieši "Eccal" produktus, M. Biezais skaidro, ka neadekvāta kvalitāte šajā lauciņā ir liela problēma. Savu produktu kvalitāti turam ļoti stingros grožos. Esam “Enplus”, caurskatāmas un neatkarīgas koksnes granulu sertifikācijas sistēmas, dalībnieki. Zinām, kas ir iekšā katrā kurināmajā maisā, kā tas degs un kuram katlam labāk piemērots kurš produkts. Redzam, ka arī klienti to novērtē, savā ziņā to arī uzskatām par savu veiksmes formulu."

Uzņēmums saviem klientiem piedāvā augstākās kvalitātes (A1) 6mm kokskaidu granulas, kā arī RUF tipa briketes. Produkcija tiek piegādāta visā Latvijas teritorijā.

“Eccal” piedāvā vairāku tipu granulas dažādās cenu kategorijās. To cena ir atkarīga no iepakojuma, pelnu satura, kā arī granulu kvalitātes sertifikāta esamības. Lai gan cena produktiem atšķiras, uzņēmums uzsver, ka neviens no viņu produktiem nav "zemas kvalitātes". “Visi produkti atbilst un pat pārsniedz A1 kvalitātes rādītājus, ko arī katru gadu apliecina cietvielu institūtā veiktās analīzes,” piebilst Maksimilians.

Līdzīgi ir ar RUF kokskaidu briketēm. Skujkoku briketes ir nedaudz lētākas, kamēr bērza briketes mēdz būt dārgākas. Tas skaidrojams ar enerģētisko vērtības atšķirību. Bērza briketes ir dārgākas, jo kilograms šī kurināmā satur vairāk siltumenerģijas nekā skujkoka briketes. 

 

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Elektroinstrumenti kokapstrādes nozarei – kur iznomāt?

Elektroinstrumenti kokapstrādes nozarei – kur iznomāt?

Lai precīzi veiktu iecerēto darbu, nepietiek tikai ar iemaņām, saprašanu, kā un ko darīt, bet vajadzīgi arī precīzi un profesionāli instrumenti. Ir situācijas, ka instruments salūzis vai nav vēl iegādāts, līdz ar to instrumentu noma atrisina īstermiņa situācijas. Īsi apskatīsim populārākos gadījumus!

Aktuālie piedāvājumi

Kā uzlabot biznesa rezultātus par 160%?

Kā uzlabot biznesa rezultātus par 160%?

Ikvienam uzņēmumam – neatkarīgi no tā, vai tas ir jauns, vai darbojas jau ilgāku laiku, – ir vēlme būt atpazīstamam, pieprasītam, un, protams, gūt stabilu peļņu, kas kalpotu par pamatu uzņēmuma tālākai attīstībai un biznesa ieceru īstenošanai.

Aktualitātes

Pielaiko telpu, māju, dārzu