Ar atsperēm un bez – dažādi matrači no Erti.lv

Ar atsperēm un bez – dažādi matrači no Erti.lv

Rūpējoties par savu veselību, mēs izvēlamies kvalitatīvu pārtiku, cenšamies būt fiziski aktīvi, lietojam uztura bagātinātājus. Bet kā rūpēties par labu miegu? Lai no rītiem mostos izgulējušies un atpūtušies, mums jāpievērš uzmanība vairākiem miegu ietekmējošiem faktoriem – fiziskām aktivitātēm, svaiga gaisa pieejamībai guļamistabā, viedierīču nelietošanai pirms miega, kā arī ērtai guļamvietai. Pareizā matrača izvēle var ievērojami uzlabot miega kvalitāti, kā arī palīdzēt nodrošināt pareizu atbalstu mugurkaulam nakts laikā.

Mūsdienīgi matrači ir ražoti no materiāliem, kas ir ergonomiski, hipoalerģiski un elpojoši. Gultas matrači pieejami gan ar atsperēm, gan bez tām. Atsperu matrači ar Pocket atsperēm vai Pocket atsperu blokiem ideāli pielāgojas ķermeņa aprisēm. Atsperu matrači īpaši noderēs cilvēkiem ar vidēju vai paaugstinātu svaru, jo atsperes rūpējas par atbalsta sistēmu. Papildus matrači ir pildīti ar materiāliem, kas nodrošina īpašu komfortu un matrača elastību. Piemēram, kokosriekstu šķiedra ir populārs matraču pildījuma materiāls, jo tā ir gaisu caurlaidīga, dabiska, nepakļaujas pūšanai un ieteicama cilvēkiem, kuriem ir balsta un kustību aparāta saslimšanas. Kokosriekstu šķiedra ir arī lielisks materiāls mugurkaula veselības profilaksei. Arī perforētais latekss ir dabiskas izcelsmes materiāls, tas ir īpaši praktisks, jo neuzsūc mitrumu un neaiztur smakas, un tas nodrošina ideālu mikroklimatu. Ja vēlaties sevi palutināt, tad ieteicams iegādāties matraci, kura sastāvā ir Memory Foam putas. Materiāls radīts tā, lai spētu atbalstīt mugurkaula izliekuma slimību gadījumos, kā arī piemērots kakla un muguras osteohondrozes slimniekiem. Memory Foam putas maksimāli pielāgojas ķermenim un aprīkotas ar "atmiņas efektu", tādēļ matracis kļūst par personalizētu guļvietu. 

Kur pirkt matraci? Aprakstītos un arī daudzus citus matračus iespējams atrast matraču interneta veikalā Erti.lv. Matrači internetā parocīgi izkārtoti katalogā, kurā pieejami detalizēti produktu apraksti. Matraču veikals pieejams arī tiem, kuri preci vēlas apskatīt klātienē – adrese ir Maskavas iela 180. Matrači Erti.lv nopērkami ar lieliskām atlaidēm, kas ļauj iegādāties ekskluzīvu preci par īpaši zemu cenu. Visi Erti.lv matrači ir ražoti Latvijā, kā arī pieejami visos standarta izmēros. Matračus iespējams pasūtīt arī pēc individuāliem parametriem.

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Nedēļas tēma

"ACO Nordic" – ilgtspējīgi notekūdeņu apsaimniekošanas risinājumi cilvēku un vides labklājībai

"ACO Nordic" – ilgtspējīgi notekūdeņu apsaimniekošanas risinājumi cilvēku un vides labklājībai

Ūdens ir ekosistēmu dzīvības avots un cilvēces veselības un labklājības pamats. Tomēr dažādu cilvēka ikdienas darbību rezultātā ūdens sastāvs un kvalitāte tiek radikāli izmainīta. Kā komunālie, tā rūpnieciskie notekūdeņi, neattīrīti vai nepilnīgi attīrīti, ar dažādām tajos esošajām kaitīgajām vielām, baktērijām un mikroorganismiem rezultātā nokļūst apkārtējā vidē, to piesārņojot.

Aktuālie piedāvājumi

Aktualitātes

Elektrības patēriņš mājsaimniecībās pieaudzis par 17%

Elektrības patēriņš mājsaimniecībās pieaudzis par 17%

Ārkārtas stāvoklis un siltais laiks ir ieviesis izmaiņas patēriņa tendencēs un elektroenerģijas cenās gan Latvijas, gan globālajā tirgū. Laikā, kad vispārējā aicinājuma palikt mājās dēļ vidējais elektrības patēriņš Latvijas iedzīvotāju mājokļos ir palielinājies par 17%, elektroenerģijas cenas ir sasniegušas zemāko punktupēdējo septiņu gadu laikā, liecina energouzņēmuma "Enefit" apkopotie dati. 

Uzņēmējs runā