abc.lv skaitļos

Lietotāji online31
Aktīvie uzņēmumi19868
Nozares raksti903
Ekspertu atbildes2515
Ar Tyvek FireCurb īpašnieki un būvnieki var būvēt drošāk : abc.lv

Ar Tyvek FireCurb īpašnieki un būvnieki var būvēt drošāk

Ar Tyvek FireCurb īpašnieki un būvnieki var būvēt drošāk
Izšķirošās pirmās minūtes 
Viena dzirkstele var izraisīt īstu katastrofu. Kad ēkā esoši uzliesmojoši materiāli aizdegas, liesmas var ātri kļūt nekontrolējamas. Šo bīstamību nedrīkst novērtēt par zemu.
 
Pirmo četru minūšu laikā parasti izveidojas gruzdoša uguns. Jau pēc piecām minūtēm sākas lokalizēts ugunsgrēks, ievērojami kāpinot telpas temperatūru līdz pat cilvēkiem bīstamam līmenim. Apmēram devītajā minūtē pastāv ļoti liels strauja ugunsgrēka izplatības risks. Šajā brīdī var notikt dzirksteļpārklāšanās, un temperatūra sasniedz vai pārsniedz 1000 °C.
 
No katastrofām var izvairīties. DuPont™ Tyvek® FireCurb™ strauji apslāpē radušos liesmu. Pateicoties uzlabotajai ugunsdrošības klasei, Tyvek® FireCurb™ palīdz izvairīties no aktīvas liesmas izplatīšanās un ievērojami uzlabo ēkas drošību.
 
Īss pārskats
Jauna dimensija ēku un cilvēku aizsardzībā
Pašslāpēšana aizdegšanās gadījumā
Drošība uzstādīšanas laikā un pēc tam
Piemīt visas Tyvek® īpašības
Risinājumi ventilētām fasādēm, atvērta tipa lietus aizsardzības apšuvumam, koka karkasa un jumta struktūrām
Ilgtermiņa investīciju aizsardzība
 
 
Uzzināt vairāk: FlameRetardant.tyvek.com


 
1000 m² SIENA – TIKAI 10 cm² UGUNSGRĒKA BOJĀJUMS
 
DuPont rada nebijušu ēku aizsardzību.
DuPont™ Tyvek® FireCurb™.Bojājumu ierobežošanai
DuPont ar Tyvek® FireCurb™ produktiem ievieš jaunu ēkas aizsardzības līmeni: liesmu slāpējošs, elpojošs izolācijas slānis, kurā izmantota jauna patentēta tehnoloģija, kas var glābt dzīvības un novērst apjomīgus zaudējumus. Kad liesmas sastopas ar Tyvek® FireCurb™, tās burtiski apstājas, samazinās un izdziest. Jaunajā patentētajā tehnoloģijā ir iekļautas visas labi zināmās Tyvek® īpašības, taču tā ir papildināta ar liesmu slāpējošu efektu, kas vēl vairāk aizsargās sienas un jumtus.
 
Lieli ugunsgrēki piespiež uzraugošās iestādes pastiprināt drošības noteikumus. Līdz ar to celtniecības nozarei ir jāpielāgojas aizvien stingrākiem ierobežojumiem. Šī tendence noteikti turpināsies.
 
Izvēloties Tyvek® FireCurb™, jūs ieguldāt nākotnes tehnoloģijā, palielinot savas ēkas un – kas ir vēl svarīgāk – tās iemītnieku aizsardzību.

Jauna patentēta tehnoloģija
DuPont pārstāv izpētes ceļā panāktas inovācijas un apņemšanos izvirzīt jaunus standartus. Pēc aizdegšanās Tyvek® FireCurb™ nevis izplata, bet gan apslāpē liesmu. Halogēnu nesaturošais liesmu slāpētājs būtiski ierobežo pilienu un dūmu veidošanos. Tas uz Tyvek® veiktspēju iedarbojas ļoti minimāli.

Šo vēl nebijušo tehniku aizsargā divi iesniegti patenti.
 
Sava klase
Patentētā tehnoloģija nodrošina ugunsdrošības klasifikāciju līdz pat Euroclass B līmenim – gan brīvi stāvošās konstrukcijās, gan apvienojumā ar minerālvatēm. Euroclass B liecina par būvizstrādājumu ugunsdrošību, vadoties pēc diviem atšķirīgiem testiem.
1. Uzliesmojamības tests, kas tiek veikts nelielas liesmas ietekmē.
2. Produkta potenciāla uguns pastiprināšana, simulējot viena degoša priekšmeta situāciju istabas stūrī netālu no šī produkta.
Euroclass B materiāliem ir vāja uzliesmojamība un, ja tāda ir, tie ļoti ierobežoti pastiprina liesmu. Turklāt tie rada ļoti nedaudz dūmu un izdala ļoti nedaudz siltuma.
 
Mūsu misija: lielāka drošība
Viena no DuPont galvenajām pamatvērtībām ir drošība. Mēs esam produktu izstrādes līderi, un mūsu produkti ne tikai atbilst, bet pat pārsniedz noteiktās prasības, un mēs arī atvieglojam specifikāciju izstrādātāju un būvnieku dzīvi.

Inovatīvi risinājumi
Ar Tyvek® FireCurb™ īpašnieki un būvnieki var būvēt drošāk. Vieglais un pilnveidotais Tyvek® produkts būs ideāls risinājums jebkurai ēkai – no vasarnīcas līdz pat augstceltnēm. Tyvek® FireCurb™ parasti uzstāda uz izolācijas materiāla ārpuses vai tiek integrēts sienas konstrukcijas sistēmā.
 
Ventilētām fasādēm, atvērta tipa lietus aizsardzības apšuvumam, koka karkasa un jumta struktūrām
Tyvek® FireCurb™ jau nodrošina aizsardzību uzstādīšanas laikā. Būvobjektos radušās dzirksteles bieži vien izraisa ugunsgrēku. Tagad šo risku var ievērojami samazināt.
Tyvek® FireCurb™ ierobežo liesmas izplatību starp stāviem pa ārējo norobežojošo konstrukciju.
Lai uzzinātu, kā Tyvek® FireCurb™ tehnoloģija var palīdzēt uzlabot jūsu konstrukciju, lūdzu, rakstiet mums uz e-pastu FlameRetardant.tyvek.com.
 
Lielāka norobežojošās konstrukcijas drošība uzstādīšanas laikā un pēc tam.
 


Kontakti:
ELTETE Rīga, SIA
LV40003301477
Ganību dambis 7a, Rīga, LV 1045
Tālr. +371 67501680
Fakss: +371 67501681
www.eltete.lv

 
 

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Nedēļas tēma

Tauku ķērāji un tauku atdalītāji – veselīgam biznesam un veselīgai pilsētvidei!

Tauku ķērāji un tauku atdalītāji – veselīgam biznesam un veselīgai pilsētvidei!

Ik dienu kanalizācijas sistēmā nonāk milzīgs daudzums taukvielu, eļļu un cita veida ķīmisku un piesārņojošu vielu. Taukvielas rada vislielāko bīstamību, jo tās, uzkrājoties uz kanalizācijas cauruļvadu sieniņām, rada aizsērējumus, cauruļvadi kļūst šaurāki, kas būtiski apgrūtina notekūdeņu plūsmu un noved pie kanalizācijas sistēmas darbības traucējumiem. 

Aktuālie piedāvājumi

Augsta darba kvalitāte, ko sniedz uzņēmums "Accent Būve"

Augsta darba kvalitāte, ko sniedz uzņēmums "Accent Būve"

"ACCENT BŪVE" Latvijas tirgū pozicionējas kā vidēja izmēra ģenerāluzņēmējs (30–50 darbinieki), tam ir iespēja veikt liela apjoma būvniecības darbus – sākot no pirmsprojekta konsultācijām līdz objekta pilnīgai nodošanai ekspluatācijā, ieskaitot inženierkomunikāciju izbūvi un teritorijas labiekārtošanu. 

Aktualitātes

Aicina pieteikt objektus labāko būvju skates Gadagrāmatas jaunajai rubrikai Gada prieks

Aicina pieteikt objektus labāko būvju skates Gadagrāmatas jaunajai rubrikai Gada prieks

Skates "Gada labākā būve Latvijā" 2020. gada ciklā jaunu būvobjektu radītājiem ir iespēja palepoties ar vides uzlabošanā ieguldīto, piesakot Gadagrāmatas jaunajai rubrikai "Gada prieks" nelielus, izcili plānotus un izpildītus objektus, kas izceļas ar kvalitāti, detaļu precizitāti, unikāliem vai ilgtspējīgiem risinājumiem un ir uzskatāmi  par labās prakses piemēru būvniecībā.

Uzņēmējs runā

Ursus Forwarding – kravu pārvadājumi un loģistika

URSUS_abc.lv_

13 gadu pieredze Ursus Forwarding ir ļāvusi uzkrāt zināšanas un veiksmīgi vadīt dažādas sarežģītības projektus, sākot ar vienkāršiem palešu pārvadājumiem un beidzot ar nestandarta kravām. Uzziniet vairāk – ursus.lv