abc.lv skaitļos

Lietotāji online36
Aktīvie uzņēmumi25004
Nozares raksti1165
Ekspertu atbildes3041
Ar Tyvek FireCurb īpašnieki un būvnieki var būvēt drošāk : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Ar Tyvek FireCurb īpašnieki un būvnieki var būvēt drošāk

Ar Tyvek FireCurb īpašnieki un būvnieki var būvēt drošāk
Izšķirošās pirmās minūtes 
Viena dzirkstele var izraisīt īstu katastrofu. Kad ēkā esoši uzliesmojoši materiāli aizdegas, liesmas var ātri kļūt nekontrolējamas. Šo bīstamību nedrīkst novērtēt par zemu.
 
Pirmo četru minūšu laikā parasti izveidojas gruzdoša uguns. Jau pēc piecām minūtēm sākas lokalizēts ugunsgrēks, ievērojami kāpinot telpas temperatūru līdz pat cilvēkiem bīstamam līmenim. Apmēram devītajā minūtē pastāv ļoti liels strauja ugunsgrēka izplatības risks. Šajā brīdī var notikt dzirksteļpārklāšanās, un temperatūra sasniedz vai pārsniedz 1000 °C.
 
No katastrofām var izvairīties. DuPont™ Tyvek® FireCurb™ strauji apslāpē radušos liesmu. Pateicoties uzlabotajai ugunsdrošības klasei, Tyvek® FireCurb™ palīdz izvairīties no aktīvas liesmas izplatīšanās un ievērojami uzlabo ēkas drošību.
 
Īss pārskats
Jauna dimensija ēku un cilvēku aizsardzībā
Pašslāpēšana aizdegšanās gadījumā
Drošība uzstādīšanas laikā un pēc tam
Piemīt visas Tyvek® īpašības
Risinājumi ventilētām fasādēm, atvērta tipa lietus aizsardzības apšuvumam, koka karkasa un jumta struktūrām
Ilgtermiņa investīciju aizsardzība
 
 
Uzzināt vairāk: FlameRetardant.tyvek.com

Autors: du_pont
Autors: du_pont

 
1000 m² SIENA – TIKAI 10 cm² UGUNSGRĒKA BOJĀJUMS
 
DuPont rada nebijušu ēku aizsardzību.
DuPont™ Tyvek® FireCurb™.

Autors: tyvek_dupont
Autors: tyvek_dupont


Bojājumu ierobežošanai
DuPont ar Tyvek® FireCurb™ produktiem ievieš jaunu ēkas aizsardzības līmeni: liesmu slāpējošs, elpojošs izolācijas slānis, kurā izmantota jauna patentēta tehnoloģija, kas var glābt dzīvības un novērst apjomīgus zaudējumus. Kad liesmas sastopas ar Tyvek® FireCurb™, tās burtiski apstājas, samazinās un izdziest. Jaunajā patentētajā tehnoloģijā ir iekļautas visas labi zināmās Tyvek® īpašības, taču tā ir papildināta ar liesmu slāpējošu efektu, kas vēl vairāk aizsargās sienas un jumtus.
 
Lieli ugunsgrēki piespiež uzraugošās iestādes pastiprināt drošības noteikumus. Līdz ar to celtniecības nozarei ir jāpielāgojas aizvien stingrākiem ierobežojumiem. Šī tendence noteikti turpināsies.
 
Izvēloties Tyvek® FireCurb™, jūs ieguldāt nākotnes tehnoloģijā, palielinot savas ēkas un – kas ir vēl svarīgāk – tās iemītnieku aizsardzību.

Jauna patentēta tehnoloģija
DuPont pārstāv izpētes ceļā panāktas inovācijas un apņemšanos izvirzīt jaunus standartus. Pēc aizdegšanās Tyvek® FireCurb™ nevis izplata, bet gan apslāpē liesmu. Halogēnu nesaturošais liesmu slāpētājs būtiski ierobežo pilienu un dūmu veidošanos. Tas uz Tyvek® veiktspēju iedarbojas ļoti minimāli.

Šo vēl nebijušo tehniku aizsargā divi iesniegti patenti.
 
Sava klase
Patentētā tehnoloģija nodrošina ugunsdrošības klasifikāciju līdz pat Euroclass B līmenim – gan brīvi stāvošās konstrukcijās, gan apvienojumā ar minerālvatēm. Euroclass B liecina par būvizstrādājumu ugunsdrošību, vadoties pēc diviem atšķirīgiem testiem.
1. Uzliesmojamības tests, kas tiek veikts nelielas liesmas ietekmē.
2. Produkta potenciāla uguns pastiprināšana, simulējot viena degoša priekšmeta situāciju istabas stūrī netālu no šī produkta.
Euroclass B materiāliem ir vāja uzliesmojamība un, ja tāda ir, tie ļoti ierobežoti pastiprina liesmu. Turklāt tie rada ļoti nedaudz dūmu un izdala ļoti nedaudz siltuma.
 
Mūsu misija: lielāka drošība
Viena no DuPont galvenajām pamatvērtībām ir drošība. Mēs esam produktu izstrādes līderi, un mūsu produkti ne tikai atbilst, bet pat pārsniedz noteiktās prasības, un mēs arī atvieglojam specifikāciju izstrādātāju un būvnieku dzīvi.

Inovatīvi risinājumi
Ar Tyvek® FireCurb™ īpašnieki un būvnieki var būvēt drošāk. Vieglais un pilnveidotais Tyvek® produkts būs ideāls risinājums jebkurai ēkai – no vasarnīcas līdz pat augstceltnēm. Tyvek® FireCurb™ parasti uzstāda uz izolācijas materiāla ārpuses vai tiek integrēts sienas konstrukcijas sistēmā.
 
Ventilētām fasādēm, atvērta tipa lietus aizsardzības apšuvumam, koka karkasa un jumta struktūrām
Tyvek® FireCurb™ jau nodrošina aizsardzību uzstādīšanas laikā. Būvobjektos radušās dzirksteles bieži vien izraisa ugunsgrēku. Tagad šo risku var ievērojami samazināt.
Tyvek® FireCurb™ ierobežo liesmas izplatību starp stāviem pa ārējo norobežojošo konstrukciju.
Lai uzzinātu, kā Tyvek® FireCurb™ tehnoloģija var palīdzēt uzlabot jūsu konstrukciju, lūdzu, rakstiet mums uz e-pastu FlameRetardant.tyvek.com.
 
Lielāka norobežojošās konstrukcijas drošība uzstādīšanas laikā un pēc tam.
 

Autors: eltete
Autors: eltete

Kontakti:
ELTETE Rīga, SIA
LV40003301477
Ganību dambis 7a, Rīga, LV 1045
Tālr. +371 67501680
Fakss: +371 67501681
www.eltete.lv

 
 

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Elektroinstrumenti kokapstrādes nozarei – kur iznomāt?

Elektroinstrumenti kokapstrādes nozarei – kur iznomāt?

Lai precīzi veiktu iecerēto darbu, nepietiek tikai ar iemaņām, saprašanu, kā un ko darīt, bet vajadzīgi arī precīzi un profesionāli instrumenti. Ir situācijas, ka instruments salūzis vai nav vēl iegādāts, līdz ar to instrumentu noma atrisina īstermiņa situācijas. Īsi apskatīsim populārākos gadījumus!

Aktuālie piedāvājumi

PVC uzlikas margām daudzstāvu ēkās

PVC uzlikas margām daudzstāvu ēkās

Mūsdienās piedāvājumā var atrast dažādus margu risinājumus, un katram no tiem piemīt savas pozitīvās īpašības. Šoreiz uzzināsim vairāk par vienu no margu elementiem – par PVC uzlikām!

Aktualitātes

Uz Vidzemes šosejas sāk darboties elektroniskās ceļazīmes

Uz Vidzemes šosejas sāk darboties elektroniskās ceļazīmes

No 2. decembra uz Vidzemes šosejas (A2) sāks darboties mainīgās elektroniskās ceļazīmes, kas ir daļa no satiksmes vadības sistēmas, kas tiek veidota projekta SMART E263/E77 ietvaros uz valsts galvenā autoceļa Rīga–Sigulda–Veclaicene (A2) posmā no 14,7.km līdz 191.5. km.

Pielaiko telpu, māju, dārzu