abc.lv skaitļos

Lietotāji online170
Aktīvie uzņēmumi24983
Nozares raksti1161
Ekspertu atbildes3041
Atbalsts REHAU logiem : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Atbalsts REHAU logiem

Atbalsts REHAU logiem

Atbalsts logam ir ļoti svarīgs. Te domājam ne tikai par loga nostiprināšanu ailē, bet arī par atbalstu, kas nepieciešams logu projektēšanas, izvēles, ražošanas, montāžas un vēlāk ekspluatācijas laikā (reklamāciju apstrādē, ja kas iepriekšējos posmos nav labi sanācis).

Kā jau mēs varam iedomāties, loga tapšanā iesaistīti daudz dalībnieku. Sākums logu sistēmai ir profilu sistēmu izgatavotājs (piemēram, REHAU). Tad pie logu izvēles un projektēšanas savu darbu veic projektēšanas biroji, arhitekti un būvnieki. Izvēlētos logus izgatavo logu ražotāji un tad tos iemontē ēkā montāžas speciālisti. Kā jau tas pienākas, mēs – profilu sistēmas piegādātāji – esam pieejami visiem loga tapšanas procesa dalībniekiem.

Autors: BIM_Video_Screen_03
Autors: BIM_Video_Screen_03

Nedaudz detalizētāk par iespējām, ko REHAU saviem partneriem un klientiem sniedz daudzus gadus 
Projektētajiem, arhitektiem un būvniekiem REHAU piedāvā plašu informācijas apjomu, tehnisko informāciju, aprakstus, logu izvēles ceļvedi un citu drukātu (tīmeklī pieejamu informāciju). Turklāt pie REHAU pieejama online logu projektēšanas programma, ar logu griezumiem, iebūves mezgliem tipisku sienu gadījumos, pieļaujamo izmēru pārbaude, logu elementu vēja slodžu izvērtējums, logu siltumtehnisko parametru detalizēts aprēķins un cita informācija. Patiesībā informācijas un iespēju ir tik daudz, ka, lai nesamulstu, labāk saņemt atbalstu no personīgā gida – REHAU darbinieka. Tad arī sadarbība bieži paplašinās un pie logu montāžas REHAU jau palīdz būvniekiem un uzraugiem korekti un detalizēti izvērtēt logu atbilstību prasībām, veikt korektu montāžu un pareizu materiālu montāžas lietošanu.

Autors: REHAU.objekta
Autors: REHAU.objekta


Logu ražotājs saņem visu iespējamo REHAU atbalstu. Ražošanas plānošana, logu aprēķinu programmas, visa veida apmācības par logiem, ražošanu un montāžu, dokumentācija par logiem, reklāmas atbalsts, konsultācijas, reklamāciju izskatīšana, atbalsts montāžas objektos, padomi logu iebūvei. Ikdienas materiālu piegādes, klientu portāls u.c. Patiesībā REHAU logu ražotāji un REHAU darbinieki ir kā viena liela saime. Varētu teikt – katrs savā uzņēmumā, bet strādā kopā!

Autors: rehau_3
Autors: rehau_3

Logu pircējam ir iespējas jau no paša sākumā saņemt atbalstu un informāciju savu logu izvēlei, konstruēšanai, ražotāja izvēlei un arī logu montāžas uzraudzībai. REHAU itin bieži saņemam logu pieprasījumus, kurus izskatām, novērtējam no tehniskā viedokļa, lai konstrukcijas būtu iespējami drošāka un atbilstoša tehniskajām prasībām. Tad kopā ar skaidrojumu to nosūtām logu pasūtītājam un logu ražotājiem. Ar to logu pircējam ir iespēja saņemt kvalitatīvākus un tehniskajām prasībām atbilstošus logus.

Autors: rehau_1
Autors: rehau_1


​Nedrīkstam aizmirst par logu lietošanas pamācībām – kā katrai precei, arī logiem ir lietošanas un kopšanas instrukcija. Ja tomēr gadījusies kāda neveiksme un ar logiem kaut kas nav sanācis, kā paredzēts, pircējam ir visas iespējas reklamācijas risināšanā iesaistīt REHAU. Apskatīsim, novērtēsim, atradīsim risinājumu!


Autors: rehau_logo
Autors: rehau_logo

Labākais loga atbalsts ir REHAU!

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Elektroinstrumenti kokapstrādes nozarei – kur iznomāt?

Elektroinstrumenti kokapstrādes nozarei – kur iznomāt?

Lai precīzi veiktu iecerēto darbu, nepietiek tikai ar iemaņām, saprašanu, kā un ko darīt, bet vajadzīgi arī precīzi un profesionāli instrumenti. Ir situācijas, ka instruments salūzis vai nav vēl iegādāts, līdz ar to instrumentu noma atrisina īstermiņa situācijas. Īsi apskatīsim populārākos gadījumus!

Aktuālie piedāvājumi

PVC uzlikas margām daudzstāvu ēkās

PVC uzlikas margām daudzstāvu ēkās

Mūsdienās piedāvājumā var atrast dažādus margu risinājumus, un katram no tiem piemīt savas pozitīvās īpašības. Šoreiz uzzināsim vairāk par vienu no margu elementiem – par PVC uzlikām!

Aktualitātes

Pielaiko telpu, māju, dārzu