abc.lv skaitļos

Lietotāji online0
Aktīvie uzņēmumi19872
Nozares raksti856
Ekspertu atbildes2488
Atjaunots PAROC elastīgo izstrādājumu piedāvājums : abc.lv

Atjaunots PAROC elastīgo izstrādājumu piedāvājums

Atjaunots PAROC elastīgo izstrādājumu piedāvājums

Katra ēkas norobežojošā konstrukcija ir salikta struktūra, kas sastāv no vairākiem dažādu materiālu slāņiem ar dažādām funkcijām – galvenajiem slodzi nesošajiem elementiem, blīvējumiem, izolācijas, apdares un citiem papildu materiāliem, kuru izmantošana ir atkarīga no izvēlētā risinājuma. Siltumizolācijā ir ļoti svarīgas visas šīs struktūras sastāvdaļas, kas ietekmē ēkas energoefektivitāti, skaņas izolāciju un ievērojami uzlabo ēkas ugunsdrošību.

Ēku izolācijas plāksnes tiek plaši izmantotas, lai siltinātu dažādus norobežojošās konstrukcijas nodalījumus – jumtus, sienas, bēniņus, grīdas un iekštelpu skaņas izolējošās starpsienas. Tāpēc mēs esam atjauninājuši PAROC universālo plākšņu piedāvājumu un definējuši lietojuma zonas, lai palīdzētu vieglāk izvēlēties pareizo produktu.

PAROC® Ultra plus plāksnes, pateicoties to zemajai siltumvadītspējai (λd =0,034 W/K*m), ir ideāli piemērotas ventilējamu sienu un ieslīpu jumtu siltināšanai energoefektīvās ēkās. Tās ir elastīgas un viegli uzstādāmas, kā arī nevainojami saglabā savu formu. Tāpēc tās ļoti labi piemērotas ieslīpu jumtu vai karkasa sienu konstrukcijām, kurās izolācija tiek uzstādīta starp statnēm, kā arī cita veida ventilējamām sienām.

PAROC® Ultra plāksnes ir galvenais un populārākais izstrādājums ar zemu siltumvadītspēju – λd = 0.035 W/m*K. Šīs plāksnes ieteicamas ieslīpu jumtu, bēniņu un ventilējamu fasāžu siltināšanai visu veidu jaunās un renovētās ēkās.

Jaunais izstrādājums PAROC® Solid ir paredzēts skaņas un ugunsdrošības izolācijas starpsienām, kas veidotas no ģipškartona plāksnēm. Ģipškartona plākšņu starpsienas ar PAROC® Solid plāksnēm starp statnēm tikušas pārbaudītas un sertificētas Somijas Eurofins Expert Services Oy izpētes centrā. Atkarībā no karkasa veida un ģipškartona plākšņu slāņu skaita tās ideāli izolē skaņu dažādu veidu ēku iekšējās starpsienās pat ar augstākām prasībām, kas noteiktas standartos. Papildus galvenajam lietojumam PAROC® Solid iespējams lietot kā siltumizolāciju ventilējamām sienām un bēniņiem, kā arī grīdu starpslāņiem ēkās ar ne tik augstām energoefektivitātes prasībām, vasaras mājās vai pagaidu ēkās.

PAROC® Sonus izstrādājums paredzēts dzīvojamo un biroja ēku iekšējo starpsienu, starpstāvu koka pārsegumu skaņas izolācijai. Šis skaņas izolācijas risinājums apstiprināts Eiropas tehniskajā novērtējumā, ko izdevis Eurofins Expert Services Oy. Turklāt to iespējams izmantot skaņas viļņu izolēšanai koka grīdās.

"Universālo plākšņu atjaunotais piedāvājums padara izvēli vienkāršu un vieglu, kad jāizvēlas siltumizolācija ventilējamām sienām, ieslīpiem jumtiem, bēniņiem, grīdu starpslāņiem vai ģipškartona starpsienu skaņas izolācijai. Tagad ikvienam izvēle, kuru plāksni izmantot, būs krietni skaidrāka," norāda SIA PAROC Valdes priekšsēdētājs Jānis Naglis.

Akmens vates plāksnēm ir vairākas lieliskas īpašības – zema siltumvadītspēja, skaņas izolēšanas īpašības, ūdens tvaiku caurlaidība un noturība pret mitrumu, izturība, turklāt tās ir nedegošas. Visām šīm plāksnēm ir A1 Euroclass ugunsreakcijas klasifikācija.

Par "Owens Corning"
"Owens Corning" ir starptautisks celtniecības un rūpniecības materiālu līderis. Trīs uzņēmumā ietvertie darbības virzieni ir saistīti ar plaša izolācijas, jumtu un stikla šķiedras kompozītmateriālu klāsta ražošanu un pilnveidošanu. Izmantojot 18 000 darbinieku talantus 33 valstīs, "Owens Corning" nodrošina novatoriskus produktus un ilgtspējīgus risinājumus, kas sniedz energoefektivitāti, produktu drošību, atjaunojamo enerģiju, noturīgu infrastruktūru un darba produktivitāti. Šie risinājumi rada būtisku atšķirību uzņēmuma klientiem un padara pasauli labāku. ASV Ohaio štata pilsētā Toledo esošā uzņēmuma tirdzniecības apjoms 2019. gadā bija 7,2 miljardi ASV dolāru. 1938. gadā dibinātais uzņēmums jau 66 gadus pēc kārtas ir Fortune 500® sarakstā. Lai iegūtu papildinformāciju, lūdzu, apmeklējiet vietni www.owenscorning.com. 

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Nedēļas tēma

Piena krāsas renesanse

Piena krāsas renesanse

Plaši pazīstamas pagātnē un nepamatoti aizmirstas mūsdienās piena krāsas ir interesanta alternatīva mūsdienu polimēru krāsām. Galvenā piena krāsu priekšrocība ir pilnīga ekoloģiskā tīrība. Visas krāsas sastāvdaļas ir dabīgas izcelsmes, tajā nav konservantu, biocīdu vai organisko šķaidītāju, kas var īpaši negatīvi ietekmēt veselību un apkārtējo vidi.

Aktuālie piedāvājumi

Izgudrojumi celtniecībā

Izgudrojumi celtniecībā

SIA REIZ aicina ikvienu, kurš jūt sevī aicinājumu radīt ko jaunu un/vai uzlabot jau esošu iekārtu, metodi vai tehnoloģiju, droši doties "izgudrošanas piedzīvojumā"!

Aktualitātes

Uzņēmējs runā

Piena krāsas renesanse

milk_paint_sample__1_

Plaši pazīstamas pagātnē un nepamatoti aizmirstas mūsdienās piena krāsas ir interesanta alternatīva mūsdienu polimēru krāsām. Galvenā piena krāsu priekšrocība ir pilnīga ekoloģiskā tīrība. Visas krāsas sastāvdaļas ir dabīgas izcelsmes, tajā nav konservantu, biocīdu vai organisko šķaidītāju, kas var īpaši negatīvi ietekmēt veselību un apkārtējo vidi.

Bulerjan gaisa apkures krāsniņas siltiem un omulīgiem vakariem tavās mājās

Bulerjan gaisa apkures krasninas

Tuvojoties aukstajam ziemas laikam, daudzi apsver apkures tipa nomaiņu savā mājoklī vai ierīkošanu, piemēram, jaunuzceltā ģimenes mājā. Priekšroka tiek dota visdažādākajiem apkures risinājumiem, jo katram ir savas vajadzības un prasības, tomēr nemainīgu popularitāti iekarojušas gaisa apkures krāsniņas.