abc.lv skaitļos

Lietotāji online87
Aktīvie uzņēmumi27917
Nozares raksti2374
Ekspertu atbildes3041
Atkal pārceļ valsts un pašvaldības pakalpojumu centra atklāšanu Bauskā : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Atkal pārceļ valsts un pašvaldības pakalpojumu centra atklāšanu Bauskā

Atkal pārceļ valsts un pašvaldības pakalpojumu centra atklāšanu Bauskā

Rīga, 2.janv., LETA. Vēl mēnesi iekavēsies valsts un pašvaldības vienotā klientu apkalpošanas centra (VPVKAC) atklāšana Bauskā, aģentūru LETA informēja pašvaldības sabiedrisko attiecību speciālists Artūrs Dulbe.

Sākotnēji centra atklāšana bija paredzēta septembra sākumā, taču tika pārcelta uz 3.decembri saistībā ar nepilnībām būvprojektā. Ieilgstot iepirkumam par darbu veikšanu un pašiem darbiem, centra izveides termiņš tika pagarināts līdz 2019.gada 3.janvārim, taču arī rīt VPVKAC atklāts netiks.

Dulbe skaidroja, ka centra telpās joprojām tiek veikti remontdarbi. Tāpat līdz janvāra vidum ieplānota mēbeļu piegāde. Paredzēts, ka centra atklāšana varētu notikt februāra sākumā.

Vienlaikus Bauskas novada dome pēdējā domes sēdē 2018.gadā lēmusi līdz 2021.gada 31.decembrim pagarināt nomas līgumus ar Valsts zemes dienesta Zemgales reģionālo nodaļu un Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūru, kas darbosies VPVKAC. Tāpat tiks noslēgti līgumi ar Lauku atbalsta dienesta Zemgales reģionālo lauksaimniecības pārvaldi un Valsts ieņēmumu dienestu.

Banner 280x280

Jau vēstīts, ka pašvaldība ir lūgusi Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju pagarināt Bauskas novada VPVKAC izveides un atvēršanas termiņu.

Darbus objektā veic SIA "Cascade Mining" par 97 099 eiro, ieskaitot pievienotās vērtības nodokli. Izsludinātajam konkursam "Bauskas novada pašvaldības administrācijas ēkas klientu apkalpošanas centra izbūve" pieteicās tikai šis pretendents.

VPVKAC Bauskā vienu reizi nedēļā tiks nodrošinātas Lauku atbalsta dienesta konsultācijas, trīs reizes nedēļā - Valsts ieņēmumu dienesta speciālistu konsultācijas un piecas reizes nedēļā - Valsts zemes dienesta un Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras pakalpojumi.

Šī centra izveides un uzturēšanas izmaksas ir 110 532 eiro, no kuriem 54 600 eiro ir valsts dotācija un 55 932 eiro - pašvaldības līdzekļi.

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "heise marketing" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un "heise marketing", SIA ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Nedēļas tēma

Trīs iemesli, kādēļ izvēlēties individuāli izgatavotu virtuves iekārtu

Trīs iemesli, kādēļ izvēlēties individuāli izgatavotu virtuves iekārtu

Individuāli izgatavota virtuves iekārta ļauj pilnībā izmantot telpas potenciālu – gan standarta, gan nestandarta plānojumos. Individuāli projektēta virtuve pielāgojas jums, nevis otrādi. Ja vēl šaubāties, vai ir vērts virtuves iekārtu izgatavot pēc jūsu individuālā pasūtījuma, uzzināsim 3 iemeslus, kādēļ tā būs labākā izvēle!

Aktuālie piedāvājumi

Logu augstākā klase no REHAU – ARTEVO  

Logu augstākā klase no REHAU – ARTEVO  

Profilu sistēma ARTEVO nodrošina logam visu labāko īpašību kopumu. REHAU zināšanas polimēru materiālos un tehnoloģijās nodrošina izgatavoto logu profilu un attiecīgi tālāk arī logu maksimālu veiktspēju, vienlaikus ļaujot vēl racionālāk izmantot resursus.

Aktualitātes

Melnis: Pašvaldībām būs plašākas tiesības sava reģiona attīstības noteikšanā  

Melnis: Pašvaldībām būs plašākas tiesības sava reģiona attīstības noteikšanā  

Vides prasību regulējuma reformas ietvaros Klimata un enerģētikas ministrija (KEM) ir iesniegusi priekšlikumu Saeimā likumprojektam “Par ietekmes uz vidi novērtējumu”. Pašvaldībām tiks piešķirtas jaunas tiesības nepieņemt akcepta lēmumu par vēja projektu attīstību, ja konkrētās pašvaldības teritorijā jau tiek īstenoti vēja parki vismaz 150 MW apmērā vai ja plānošanas reģionā kopējā vēja projektu jauda ir 500 MW.

Izstāsti Latvijai