abc.lv skaitļos

Lietotāji online0
Aktīvie uzņēmumi22623
Nozares raksti1037
Ekspertu atbildes2580
Ātra un izdevīga slēdzenes nomaiņa tiešām pastāv : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Ātra un izdevīga slēdzenes nomaiņa tiešām pastāv

Ātra un izdevīga slēdzenes nomaiņa tiešām pastāv

Ikviens vismaz reizi dzīvē saskaries ar bojātu slēdzeni. Durvju slēdzene kalpo gluži vai par mūsu mājokļa sargu, kas aizsargā ne vien mūs pašus, bet arī mūsu īpašumu un vērtīgās lietas. Bieži vien, pērkot durvis, mēs uzskatām, ka, jo masīvākas tās būs, jo lielāka iespēja, ka tās nesalūzīs. Taču neviens nevar paredzēt to, vai kādi ārējie faktori neietekmēs slēdzenes stāvokli un nenovedīs pie bojājumiem, kas pieprasīs slēdzenes maiņu. Ja esat sastapies ar šo problēmu, turpiniet lasīt – kopā spēsim atrast jums piemērotāko risinājumu!

Vai biezas metāla durvis nozīmē drošību?
Durvju kvalitāte, neapšaubāmi, ir viens no noteicošajiem faktoriem, izvēloties drošu risinājumu savam mājoklim, taču neļaujiet vizuālajam izskatam jūs piemānīt. Slēdzenes ir ļoti dažādas un to parametri atšķiras, taču būtiskākais ir to kopšana un konsultēšanās ar meistaru neskaidrību gadījumā. Bieži slēdzenes darbspēju ietekmē ārējie apstākļi, piemēram, pārāk mitri vai pārāk karsti laikapstākļi, kas veicina zināmus bojājumus. Ja durvju aizbīdnis nevar aizķert trieciena plāksni, durvis nevar aizvērt, tādēļ pirms došanās ārpus mājām vienmēr ieteicams kārtīgi aiztaisīt durvis un piefiksēt, vai tās patiešām tiek aizslēgtas.

Biezas metāla durvis tāpat nevar nodrošināt to, ka jūsu atslēga pēkšņi nenolūzt vai neiesprūst slēdzenē. Šī problēma ir diezgan izplatīta un var parādīties reizēs, kad cenšamies durvis aizslēgt pārāk spēcīgi vai agresīvi, jo kurš gan nav saskaries ar niķīgām durvīm? Jebkurā situācijā ir svarīgi saglabāt vēsu prātu un nesaasināt problēmu, cenšoties slēdzeni salabot paša spēkiem.

MetaLux atradīs jums piemērotāko risinājumu
Slēdzenes nomaiņa daudziem asociējas ar sarežģītu un dārgu procesu, taču tā nebūt nav. Galvenais ir zināt pareizo vietu, kur vērsties pēc palīdzības! MetaLux profesionāļu komanda piedāvā slēdzeņu sos servisu jau vairākus gadus un specializējas gan parasto, gan metāla durvju apkopē. Ja meklējat saprātīgu durvju slēdzenes nomaiņas risinājumu, sazinieties ar mums Whatsapp, zvanot vai sūtot situācijas aprakstu uz tālruņa numuru +371 2666 1117. Papildu iesūtot slēdzenes fotoattēlu, mūsu eksperti varēs precizēt nepieciešamo aprīkojumu, kā arī noteikt cenu gan parasto, gan metāla durvju slēdzenes nomaiņai atbilstoši jūsu maciņam.

Slēdzeņu maiņā nav vietas pašdarbībai, tādēļ uzticiet šo uzdevumu MetaLux, un mēs nodrošināsim, ka slēdzenes salabošana vai maiņa būs maksimāli ātra un droša!

 

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Ūdens sūkņi – no "Akvedukta"

Ūdens sūkņi – no

"Akvedukts" vairāk nekā 25 gadu garumā piedāvā dažāda lietojuma ūdens sūkņus. "Akvedukta" speciālisti jums palīdzēs izvērtēt un ieteiks labāko − vai tas būtu sūknis ūdensapgādei, iegremdējamais sūknis drenāžai vai kanalizācijai vai cirkulācijas sūknis apkures sistēmai. 

Aktuālie piedāvājumi

Veidņu noma – kā tas notiek?

Veidņu noma – kā tas notiek?

Šajā rakstā vari izlasīt, kā notiek pamatu veidņu noma. BETONAM.LV ir uzņēmumu grupa, kas nodarbojas ar veidņu nomu betonēšanai, hidroizolācijas remontu un materiālu tirdzniecību.

Aktualitātes

CSP: Augustā būvniecības izmaksu līmenis palielinājās par 1,0%

CSP: Augustā būvniecības izmaksu līmenis palielinājās par 1,0%

2021. gada augustā, salīdzinot ar jūliju, būvniecības izmaksu līmenis Latvijā palielinājās par 1,0 %, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati. Būvmateriālu cenas pieauga par 1,2 %, mašīnu un mehānismu uzturēšanas un ekspluatācijas izmaksas – par 0,9 %, bet strādnieku darba samaksa palielinājās par 0,6 %.

Pielaiko telpu, māju, dārzu

"Reaton" vannas istabas būvniecība: Pielaiko telpu, māju, dārzu

Veidojot savas vannas istabas stilu, jāpievērš uzmanība tās funkcionalitātei un dizainam, jo, iespējams, ka tieši šī telpa kļūs par tavu miera ostu un pozitīvās enerģijas avotu. "Reaton" īstenos tavas ieceres atbilstoši jaunākajām interjera dizaina un stila tendencēm.