abc.lv skaitļos

Lietotāji online110
Aktīvie uzņēmumi24799
Nozares raksti1114
Ekspertu atbildes3041
LZT Latvia: Pielaiko telpu, māju, dārzu : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

LZT Latvia: Pielaiko telpu, māju, dārzu

LZT Latvia: Pielaiko telpu, māju, dārzu

"August Latvia Serviss" piedāvā progresīvākās notekūdeņu bioloģiskās attīrīšanas iekārtas un kanalizācijas izbūvi ar augstākajiem attīrīšanas rādītājiem salīdzinot ar analoģiskiem risinājumiem. Uzņēmuma piedāvājumā ir bioloģiskās attīrīšanas iekārtas privātmājām, viesu namiem, ražotnēm un ciematiem.

"August Latvia Serviss" var saņemt konsultāciju par iekārtu izbūvi, apkalpošanu, par lokālās kanalizācijas izbūvi vai rekonstrukciju.

Uzņēmuma pieredze lokālo kanalizācijas izbūvē Latvijā ir vairāk nekā 13 gadi un “August Latvia Serviss” ir vieni no tirgus līderiem notekūdeņu attīrīšanas iekārtu piegādē, montāžā un apkalpošanā.

"August Latvia Serviss" piedāvātā produkcija tiek tirgota jau vairāk nekā 20 gadus daudzās pasaules valstīs. Produktu tehnoloģija garantē, ka attīrītos notekūdeņus pēc tam var izmantot atkārtoti. Tas atbilst visaugstākajām ekoloģiskajām prasībām un ir risinājums Nr. 1 Eiropā. Uzņēmums cenšas nodrošināt, lai tā produkti un pakalpojumi atbilstu tā prasīgāko klientu vajadzībām un vēlmēm, savukārt produkcija atbilstu augstas veiktspējas darba kultūras standartiem.

Vairāk:

www.lzt.lv www.august.lv
www.facebook.com/augustlatvia
Tālr. 20010699

TV raidījuma "Izstāsti Latvijai" rubrikā "PIELAIKO TELPU MĀJU DĀRZU" vērtīgi padomi un idejas: mājas būvniecībai un dizainam, dārza labiekārtošanai un apzaļumošanai. Raidījuma mērķis ir iedvesmot un uzrunāt ikvienu, kas vēlas uzlabot dzīves kvalitāti, mudinot uz rīcību.

Raidījums tapis sadarbībā ar būvniecības un arhitektūras portālu ABC.lv. Raidījumu vada Gints Grāvelis un Vita Baļčunaite.

Skaties raidījumu TV kanālos – sestdienās TV3 Life, TV24, ReTV –, internetā – būvniecības portālā ABC.lv.

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Aktualitātes

RNP: Sadzīviski negadījumi nedrīkst kļūt par ikdienu

RNP: Sadzīviski negadījumi nedrīkst kļūt par ikdienu

Šajā nedēļā notikušais negadījums, kas saistīts ar nepilnīgu lifta darbību, kas notika vienā no Kurzemes prospekta deviņu stāvu ēkām, nekavējoties piesaistīja ne tikai operatīvo dienestu tūlītēju reakciju, bet arī ēkas apsaimniekotāja SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” (RNP) uzmanību. 

Pielaiko telpu, māju, dārzu