abc.lv skaitļos

Lietotāji online47
Aktīvie uzņēmumi25010
Nozares raksti1164
Ekspertu atbildes3041
LZT Latvia: Pielaiko telpu, māju, dārzu : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

LZT Latvia: Pielaiko telpu, māju, dārzu

LZT Latvia: Pielaiko telpu, māju, dārzu

"August Latvia Serviss" piedāvā progresīvākās notekūdeņu bioloģiskās attīrīšanas iekārtas un kanalizācijas izbūvi ar augstākajiem attīrīšanas rādītājiem salīdzinot ar analoģiskiem risinājumiem. Uzņēmuma piedāvājumā ir bioloģiskās attīrīšanas iekārtas privātmājām, viesu namiem, ražotnēm un ciematiem.

"August Latvia Serviss" var saņemt konsultāciju par iekārtu izbūvi, apkalpošanu, par lokālās kanalizācijas izbūvi vai rekonstrukciju.

Uzņēmuma pieredze lokālo kanalizācijas izbūvē Latvijā ir vairāk nekā 13 gadi un “August Latvia Serviss” ir vieni no tirgus līderiem notekūdeņu attīrīšanas iekārtu piegādē, montāžā un apkalpošanā.

"August Latvia Serviss" piedāvātā produkcija tiek tirgota jau vairāk nekā 20 gadus daudzās pasaules valstīs. Produktu tehnoloģija garantē, ka attīrītos notekūdeņus pēc tam var izmantot atkārtoti. Tas atbilst visaugstākajām ekoloģiskajām prasībām un ir risinājums Nr. 1 Eiropā. Uzņēmums cenšas nodrošināt, lai tā produkti un pakalpojumi atbilstu tā prasīgāko klientu vajadzībām un vēlmēm, savukārt produkcija atbilstu augstas veiktspējas darba kultūras standartiem.

Vairāk:

www.lzt.lv www.august.lv
www.facebook.com/augustlatvia
Tālr. 20010699

TV raidījuma "Izstāsti Latvijai" rubrikā "PIELAIKO TELPU MĀJU DĀRZU" vērtīgi padomi un idejas: mājas būvniecībai un dizainam, dārza labiekārtošanai un apzaļumošanai. Raidījuma mērķis ir iedvesmot un uzrunāt ikvienu, kas vēlas uzlabot dzīves kvalitāti, mudinot uz rīcību.

Raidījums tapis sadarbībā ar būvniecības un arhitektūras portālu ABC.lv. Raidījumu vada Gints Grāvelis un Vita Baļčunaite.

Skaties raidījumu TV kanālos – sestdienās TV3 Life, TV24, ReTV –, internetā – būvniecības portālā ABC.lv.

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Elektroinstrumenti kokapstrādes nozarei – kur iznomāt?

Elektroinstrumenti kokapstrādes nozarei – kur iznomāt?

Lai precīzi veiktu iecerēto darbu, nepietiek tikai ar iemaņām, saprašanu, kā un ko darīt, bet vajadzīgi arī precīzi un profesionāli instrumenti. Ir situācijas, ka instruments salūzis vai nav vēl iegādāts, līdz ar to instrumentu noma atrisina īstermiņa situācijas. Īsi apskatīsim populārākos gadījumus!

Aktuālie piedāvājumi

Kā uzlabot biznesa rezultātus par 160%?

Kā uzlabot biznesa rezultātus par 160%?

Ikvienam uzņēmumam – neatkarīgi no tā, vai tas ir jauns, vai darbojas jau ilgāku laiku, – ir vēlme būt atpazīstamam, pieprasītam, un, protams, gūt stabilu peļņu, kas kalpotu par pamatu uzņēmuma tālākai attīstībai un biznesa ieceru īstenošanai.

Aktualitātes

Pielaiko telpu, māju, dārzu