abc.lv skaitļos

Lietotāji online7
Aktīvie uzņēmumi22623
Nozares raksti1037
Ekspertu atbildes2580
Auto atvēršana SOSservice.lv izpildījumā – operatīvi, droši un uzticami : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Auto atvēršana SOSservice.lv izpildījumā – operatīvi, droši un uzticami

Auto atvēršana SOSservice.lv izpildījumā – operatīvi, droši un uzticami

Mūsdienās, kad svarīga ir mobilitāte un laiks, automobilis daudziem no mums kļuvis par neatņemamu dzīves sastāvdaļu. Vai tā būtu nokļūšana uz darbu, lielveikala apmeklējums vai tuvinieku apciemošana, ikdiena bez automašīnas bieži vien vairs nav iedomājama. Tomēr kā jebkuru mehānisku ierīci, arī automobili var piemeklēt tehniska rakstura ķibeles, kas var krietni pabojāt nospraustos dienas plānus. Tiesa, veicot regulāru automašīnas apkopi, lielāko daļu no tehniskajiem defektiem jau priekšlaicīgi ir iespējams novērst. Citādāk ir gadījumos, kad automašīnu nav iespējams iedarbināt vai tajā iekļūt iepriekš neparedzētu iemeslu dēļ, piemēram, situācijās, kad nozaudētas spēkrata atslēgas. Statistika rāda, ka aptuveni 50% autovadītāju savas dzīves laikā ir saskārušies ar situāciju, ka dažādu iemeslu dēļ nav iespējams iekļūt automobilī un nepieciešama auto atvēršana. Ņemot vērā, ka auto durvju aizkrišana parasti ir neplānota, līdz ar to var ne tikai pamatīgi pārsteigt, bet arī radīt stresu un apjukumu, speciālisti automobiļu drošības jautājumos iesaka šādās situācijās neapjukt, bet vērsties pēc palīdzības pie profesionāļiem, kas sniedz SOS serviss pakalpojumus. Viens no pieredzes bagātākajiem un uzticamākajiem šādu pakalpojumu sniedzējiem Latvijā ir uzņēmums SOSservice.lv.

Iekļūt automašīnā, izsitot stiklu – ātri, bet muļķīgi
Situācijas, kad nepieciešama auto atvēršana, var būt dažādas – daļa no tām saistīta ar tehniskiem bojājumiem auto slēdzenēs vai elektronikā, savukārt daļu izraisa pašu auto īpašnieku neapdomība un aizmāršība. Atslēgu pazaudēšana vai aizmiršana aizdedzē (vairumam automašīnu durvis, ja tās atstātas neaizslēgtas, pēc kāda laika bloķējas automātiski) ir gadījumi, kur cilvēciskais faktors vainojams visbiežāk. Redzēt caur stikla automašīnas atslēgas, bet netikt tām klāt, var būt patiesi kaitinoši. Reizēm šādās situācijās vilinājums iekļūt spēkratā ir tik liels, ka tiek pieņemti neapdomīgi un pārsteidzīgi lēmumi, piemēram, izsists automašīnas sānu logs. Lai arī šķietami ātrs risinājums, finansiālie izdevumi, kas var rasties šādas darbības rezultātā (jauna stikla iegāde, laiks un ceļš uz servisu, iestiklošana, salona tīrīšana no stikla lauskām), var krietni pārsniegt profesionālu SOS serviss meistaru durvju un slēdzeņu atvēršanas izmaksas. 

Auto atvēršana – kā to dara SOS serviss speciālisti? 
Tehnoloģiju attīstības ātrums mūsdienās ir grūti izsekojams. Slēdzenes un to mehānismi dienu no dienas kļūst aizvien modernāki un sarežģītāki, automašīnu signalizācijas un elektronika arvien komplicētāka. Lai atvērtu mūsdienīga spēkrata slēdzeni, nepieciešamas specializētas zināšanas un aprīkojums, kāds ir tikai speciālistiem, kas ar šādu pakalpojumu sniegšanu nodarbojas ikdienā. Uzņēmums SOSservice.lv veic iestrēgušu automašīnu durvju un slēdzeņu atvēršanu operatīvi, bet rūpīgi, iespēju robežās slēdzeni nebojājot un neatstājot atmūķēšanas pēdas, tādā veidā neradot auto saimniekam nekādus papildus izdevumus. Ar uzņēmuma rīcībā esošajiem instrumentiem un speciālistu zināšanām iespējams atvērt jebkuras markas automašīnas durvis un to slēdzeni. Savukārt, ja SOS serviss darbinieki durvju atvēršanas rezultātā konstatē, ka slēdzenes ir nodilušas, bojātas vai to mehānismā ir defekti, tās uz vietas tiek nomainītas pret jaunām slēdzenēm. 

Palīdzība jebkurā diennakts laikā
Ja gadījusies nelaime uz ceļa, pie mājām vai jebkur citur Rīgā vai Rīgas apkārtnē, auto atvēršana pieejama visu diennakti un piesakāma pa tālruni 26661117 (var izmantot arī Whatsapp aplikāciju fotoattēlu nosūtīšanai). Ņemot vērā vairāk nekā 30 gadu laikā uzkrāto pieredzi, uzņēmuma SOSservice.lv darbinieki atmūķēs pat vismodernākā automobiļa durvis. Piesakot pakalpojumu, svarīgi atcerēties, ka auto atvēršana tiek veikta tikai pēc tam, kad klients ir pierādījis automašīnas īpašumtiesību piederību. Detalizētāka informācija par sniegtajiem pakalpojumiem atrodama uzņēmuma mājaslapā www.sosservice.lv.

 

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Ūdens sūkņi – no "Akvedukta"

Ūdens sūkņi – no

"Akvedukts" vairāk nekā 25 gadu garumā piedāvā dažāda lietojuma ūdens sūkņus. "Akvedukta" speciālisti jums palīdzēs izvērtēt un ieteiks labāko − vai tas būtu sūknis ūdensapgādei, iegremdējamais sūknis drenāžai vai kanalizācijai vai cirkulācijas sūknis apkures sistēmai. 

Aktuālie piedāvājumi

Veidņu noma – kā tas notiek?

Veidņu noma – kā tas notiek?

Šajā rakstā vari izlasīt, kā notiek pamatu veidņu noma. BETONAM.LV ir uzņēmumu grupa, kas nodarbojas ar veidņu nomu betonēšanai, hidroizolācijas remontu un materiālu tirdzniecību.

Aktualitātes

CSP: Augustā būvniecības izmaksu līmenis palielinājās par 1,0%

CSP: Augustā būvniecības izmaksu līmenis palielinājās par 1,0%

2021. gada augustā, salīdzinot ar jūliju, būvniecības izmaksu līmenis Latvijā palielinājās par 1,0 %, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati. Būvmateriālu cenas pieauga par 1,2 %, mašīnu un mehānismu uzturēšanas un ekspluatācijas izmaksas – par 0,9 %, bet strādnieku darba samaksa palielinājās par 0,6 %.

Pielaiko telpu, māju, dārzu

"Reaton" vannas istabas būvniecība: Pielaiko telpu, māju, dārzu

Veidojot savas vannas istabas stilu, jāpievērš uzmanība tās funkcionalitātei un dizainam, jo, iespējams, ka tieši šī telpa kļūs par tavu miera ostu un pozitīvās enerģijas avotu. "Reaton" īstenos tavas ieceres atbilstoši jaunākajām interjera dizaina un stila tendencēm.