abc.lv skaitļos

Lietotāji online34
Aktīvie uzņēmumi28165
Nozares raksti2374
Ekspertu atbildes3041
Satiksmes ministrs Zemgalē apmeklēs LAU dolomīta karjeru un iepazīsies ar autoceļu remontdarbiem : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Satiksmes ministrs Zemgalē apmeklēs LAU dolomīta karjeru un iepazīsies ar autoceļu remontdarbiem

Satiksmes ministrs Zemgalē apmeklēs LAU dolomīta karjeru un iepazīsies ar autoceļu remontdarbiem

Rīga, 14.jūn., LETA. Satiksmes ministrs Uldis Augulis (ZZS) šodien kopā ar AS "Latvijas Valsts ceļi" (LVC) un AS "Latvijas autoceļu uzturētājs" (LAU) vadību apsekos reģionālo autoceļu remontdarbus Zemgalē un apmeklēs LAU dolomīta karjeru, aģentūrai LETA pavēstīja LVC.

Sākumā Augulis apmeklēs dolomīta šķembu karjeru "Akmenscūciņas" aiz Iecavas. Karjerā tiek iegūtas dolomīta šķembas, kuras tiek izmantotas autoceļu uzturēšanai. LAU pārstāvji iepazīstinās ar karjera darbību un demonstrēs nesen iegādāto tehniku.

Banner 280x280

Ministrs arī apmeklēs Vecsauli, kur tika veikti reģionālā autoceļa Bauska-Aizkraukle (P87) remontdarbi. Būvuzņēmējs - SIA "Igate" - ir veicis defektu labojumus, un LVC Ceļu laboratorijas speciālisti šodien izdarīs urbumus, lai veiktu atkārtotas seguma kvalitātes pārbaudes.

Tāpat Augulis apsekos būvdarbus uz autoceļa Ķekava-Skaistkalne (P89), uz tilta pār Iecavas upi starp Bārbeli un Skaistkalni, kas tiek pārbūvēts, kā arī remontdarbus pašā Skaistkalnē. Autoceļa Ķekava-Skaistkalne posms līdz rekonstrukcijai bija viens no sliktākajiem Latvijā.

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Elektroinstalācijas drošība un profesionālie risinājumi

Elektroinstalācijas drošība un profesionālie risinājumi

Par elektroinstalāciju ikdienā reti aizdomājamies. Šis jautājums kļūst aktuāls vien tādos brīžos, kad pamanām problēmas, piemēram, elektroapgādes traucējumus, bojātus vadus, vai radušās citas neērtības, kas var radīt nopietnus apdraudējuma riskus. Kāpēc elektroinstalācijas drošība ir svarīga ikvienam?

Aktuālie piedāvājumi

Būvniecības informācijas sistēmā pieejams Dzīvokļu īpašnieku kopību reģistrs

Būvniecības informācijas sistēmā pieejams Dzīvokļu īpašnieku kopību reģistrs

Saskaņā ar grozījumiem Dzīvokļa īpašuma likumā ir izveidots Dzīvokļu īpašnieku kopību reģistrs, kura pārzinis ir Būvniecības valsts kontroles birojs. Dzīvokļu īpašnieku kopību reģistrs ir pieejams Būvniecības informācijas sistēmas sadaļā “Reģistri” apakšsadaļā “Dzīvokļu īpašnieku kopību reģistrs”. 

Aktualitātes

Veicinās Latvijas elektroenerģijas tīkla jaudas palielināšanu

Veicinās Latvijas elektroenerģijas tīkla jaudas palielināšanu

Latvijas elektroenerģijas tīkla jaudas palielināšanai tiks īstenoti vairāki projekti, investējot 40 miljonus eiro no Modernizācijas fonda. Investīcijas paredzētas papildu jaudas nodrošināšanai esošajām elektroenerģijas apakšstacijām, jaunu apakšstaciju izbūvei, kā arī elektroenerģijas tīkla stiprināšanai, izbūvējot jaunu augstsprieguma līniju. 

Izstāsti Latvijai