abc.lv skaitļos

Lietotāji online56
Aktīvie uzņēmumi28061
Nozares raksti2374
Ekspertu atbildes3041
Bērnudārza siltināšanai Jēkabpils pašvaldība aizņemsies miljonu eiro : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Bērnudārza siltināšanai Jēkabpils pašvaldība aizņemsies miljonu eiro

Bērnudārza siltināšanai Jēkabpils pašvaldība aizņemsies miljonu eiro

Rīga, 5.febr., LETA. Pirmsskolas izglītības iestādes "Bērziņš" siltināšanai Jēkabpils pašvaldība aizņemsies 1 080 000 eiro, nolēmusi pilsētas dome.

Pašvaldība projektu īstenos ar Eiropas Savienības fondu atbalstu, un objektā jau sākti būvdarbi. Lai darbus turpinātu, dome lēmusi par kredītu, kuru Valsts kasē sāks izņemt jau šomēnes.

Banner 280x280

Aizņēmuma atmaksas termiņš būs 30 gadi. Pamatsummas atmaksu pašvaldība sāks pēc trīs gadiem.

Pašvaldības noslēgtais iepirkums liecina, ka bērnudārza atjaunošanu par 1,4 miljoniem eiro, ieskaitot pievienotās vērtības nodokli, veic vietējais uzņēmums SIA "Ošukalns celtniecība", kas izvēlēta trīs pretendentu konkurencē.

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "heise marketing" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un "heise marketing", SIA ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Nedēļas tēma

Būvniecība rudenī – ko paspēt paveikt pirms ziemas?

Būvniecība rudenī – ko paspēt paveikt pirms ziemas?

Rudens jau klāt, un arī ziema vairs nav aiz kalniem. Tomēr tiem, kas plāno vai jau ir uzsākuši mājas būvniecību, vēl ir gana daudz iespēju paveikt svarīgus darbus, pirms iestājas pastāvīgs sals. Maldīgs ir uzskats, ka būvniecībai piemērots gadalaiks ir tikai vasara – daudz kas ir atkarīgs no laika apstākļiem konkrētajā gadā.

Aktuālie piedāvājumi

Viedā drošība un komforts – mūsdienu izvēle 

Viedā drošība un komforts – mūsdienu izvēle 

Strauji attīstoties viedajām tehnoloģijām, elektroniskā piekļuve kļuvusi ne tikai par drošības garantu, bet arī par ērtu ikdienas sastāvdaļu gan mājās, gan sabiedriskajās ēkās. Viens no jaunākajiem risinājumiem šajā jomā ir portugāļu ražotāja JNF izstrādātā piekļuves sistēma VOYAGER, kas apvieno elegantu dizainu, drošu tehnoloģiju un vienkāršu attālināto vadību.

Aktualitātes

Izstāsti Latvijai