abc.lv skaitļos

Lietotāji online43
Aktīvie uzņēmumi25014
Nozares raksti1164
Ekspertu atbildes3041
BIO epoksīda sveķi : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

BIO epoksīda sveķi

BIO epoksīda sveķi

Epoksīda sveķiem ir ļoti augsta izturības pakāpe, un tie tiek izmantoti kā saistvielu kompozītmateriālu izstrādājumu ražošanā. Ar katru gadu epoksīda sveķu izmantošanas iespējas tikai pieaug, un tie tiek aizvien plašāk izmantoti dažādās nozarēs. Epoksīda sveķu ražotāji, tāpat kā citu nozaru pārstāvji, ir ieinteresēti attīstīt ražošanas tehnoloģijas, lai tās padarītu maksimāli draudzīgas apkārtējai videi, un šobrīd GURIT piedāvā iegādāties BIO epoksīda sveķus. Izmantojot zaļo ķīmiju, ir izstrādāts efektīvs ražošanas process, kas nodrošina ilgtspējīgu izejvielu izmantošanu, samazinātu enerģijas patēriņu un kaitīgo blakusproduktu ražošanu, kā arī samazinātu siltumnīcas gāzu emisiju līdz minimumam. Protams, epoksīda sveķu ražošanā nav iespējams izmantot 100% materiālus no dabas, bet ir iespējams aizstāt ievērojamu daļu naftas izejvielu ar dabā pieejamām izejvielām, kas BIO epoksīda sveķus padara dabai daudz draudzīgākus nekā parastos epoksīda sveķus, kas ir bijuši pieejami tirdzniecībā līdz šim. Labā ziņa – BIO epoksīda sveķi saglabā tādus pašus tehniskos parametrus kā parastie epoksīda sveķi, neliekot klientiem izvēlēties starp kvalitāti un rūpēm par apkārtējo vidi. 

GURIT Ampro BIO epoksīda sveķi

GURIT piedāvā Ampro sērijas BIO epoksīda sveķus, kas ir vienkārši un ērti lietojami un paredzēti izmantot līmēšanai, laminēšanai un pildīšanai. AMPRO BIO epoksīda sveķu sastāvā ir vidēji 40–60% bioloģisko elementu, kas nozīmē, ka BIO epoksīda sveķu ražošanā tiek izmantoti vidēji par 40% mazāk naftas produktu nekā parasto epoksīda sveķu ražošanā. AMPRO BIO sveķi ātri sacietē, kā arī tiem ir vienkārša sveķu un cietinātāja attiecība 3:1, nodrošinot ātru un ērtu lietošanu, izmantojot tos kā efektīvu līmi vai pildvielu. BIO epoksīda sveķiem, tāpat kā citiem epoksīda sveķiem, ir iespējams pievienot klāt dažādas krāsas un pildījumus, iegūstot plašas dizaina iespējas. AMPRO BIO sveķi ir paredzēti lietošanai 15° līdz 25 °C temperatūrā, ja temperatūra būs zemāka, sveķi sabiezēs un nebūs piemēroti lietošanai. Ir jāatceras, ka, jaucot sveķus kopā ar cietinātāju, nedrīkst aizmirst vienlīdz rūpīgi sajaukt izejvielas gar trauka malām un apakšu, lai materiāls sajauktos vienmērīgi un izveidotos kvalitatīvs maisījums. Ja pārklātā virsma tiks pakļauta regulārai saules staru iedarbībai, tā ir jāpārklāj ar laku, kurai ir UV aizsardzība. Lai iegūtu stabilu pārklājumu, būs nepieciešamas vismaz 2 kārtas, pirms nākamās kārtas uzklāšanas ir jānogaida vismaz 5 stundas, lai maisījums kārtīgi sacietē. Lai nodrošinātu labu saķeri, nav nepieciešams veikt slīpēšanu pirms nākamās kārtas uzklāšanas. AMPRO™ BIO epoksīda sveķi nesatur šķīdinātājus un savu maksimālo cietību sasniegs diennakts laikā, kad tas būs gatavs pārklāšanai ar laku vai virskārtu.

SIA Kompozītmateriāli – lielākais kompozītmateriālu tirgotājs Baltijas un Skandināvijas valstīs

SIA Kompozītmateriāli svarīgākais uzdevums ir nodrošināt augstas kvalitātes servisu saviem klientiem – mēs ne tikai tirgojam izcilas kvalitātes materiālus, bet nodrošinām savus klientus ar viņiem nepieciešamajām konsultācijām un pēcpārdošanas servisu. Mūsu darbinieki ik dienu strādā, lai piedāvātu plašāko kompozītmateriālu klāstu reģionā, kā arī ik dienas sniedzam konsultācijas mūsu klientiem un sadarbības partneriem, lai kopīgi rastu risinājumus, kā ar kompozītmateriālu palīdzību realizēt klientu idejas un ieceres. Ar kompozītmateriālu palīdzību ir iespējams izveidot gan smalkas detaļas, gan liela izmēra konstrukcijas, galvenais ir zināt, kādi būs piemērotākie materiāli konkrēta projekta realizācijai. Mūsu uzdevums ir uzklausīt klientu vēlmes un piedāvāt viņiem piemērotākos risinājumus, lai tie spētu realizēt pat vispārdrošākos projektus.

 

Ienāc mūsu mājaslapā un atrodi visu nepieciešamo savam uzņēmumam!

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Elektroinstrumenti kokapstrādes nozarei – kur iznomāt?

Elektroinstrumenti kokapstrādes nozarei – kur iznomāt?

Lai precīzi veiktu iecerēto darbu, nepietiek tikai ar iemaņām, saprašanu, kā un ko darīt, bet vajadzīgi arī precīzi un profesionāli instrumenti. Ir situācijas, ka instruments salūzis vai nav vēl iegādāts, līdz ar to instrumentu noma atrisina īstermiņa situācijas. Īsi apskatīsim populārākos gadījumus!

Aktuālie piedāvājumi

Kā uzlabot biznesa rezultātus par 160%?

Kā uzlabot biznesa rezultātus par 160%?

Ikvienam uzņēmumam – neatkarīgi no tā, vai tas ir jauns, vai darbojas jau ilgāku laiku, – ir vēlme būt atpazīstamam, pieprasītam, un, protams, gūt stabilu peļņu, kas kalpotu par pamatu uzņēmuma tālākai attīstībai un biznesa ieceru īstenošanai.

Aktualitātes

Pielaiko telpu, māju, dārzu