abc.lv skaitļos

Lietotāji online51
Aktīvie uzņēmumi25010
Nozares raksti1164
Ekspertu atbildes3041
Būtiskākie faktori, ko ņemt vērā, izvēloties auto riepas vasarai : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Būtiskākie faktori, ko ņemt vērā, izvēloties auto riepas vasarai

Būtiskākie faktori, ko ņemt vērā, izvēloties auto riepas vasarai

Tuvojoties vasarai, pienācis laiks autovadītājiem sagatavot savu auto drošai un patīkamai braukšanai šajā sezonā. Viens no būtiskākajiem darbiem, kas jāpaveic, ir riepu nomaiņa. Likumdošana nosaka, ka automašīna ar vasaras riepām var būt aprīkota jau no 1. marta, taču visdrošāk ir vadīties pēc laikapstākļiem, nevis datuma kalendārā. 

Ja arī jūsu automašīnai vajadzīgas jaunas vasaras riepas, turpiniet lasīt un uzziniet, kādi faktori jāņem vērā, lai izdarītu visatbilstošāko izvēli. 

Braukšanas paradumi 
Pirmais aspekts, kas jāņem vērā, ir braukšanas paradumi. Piemēram, ja lielākoties tiek braukts pa labiem, asfaltētiem ceļiem un automašīnas nobraukums sezonā nepārsniedz 10 tūkstošus kilometru, laba izvēle būs riepas ar smalkāku protektora rakstu. Braukšanai pa grants ceļiem piemērotākas būs riepas ar rupjāku protektora rakstu. 

Cena 
Nereti ekonomijas nolūkos auto īpašnieki apsver iespēju iegādāties lietotas riepas, taču jāņem vērā, ka tas nenozīmē ietaupījumu ilgtermiņā. Iegādājoties lietotas riepas, pastāv risks, ka to kvalitāte neatbilst drošas braukšanas prasībām, līdz ar to rezultātā var sanākt pārmaksāt. 

Jaunas riepas vasarai pieejamas dažādās cenu kategorijās, tādēļ katrs autovadītājs var izvēlēties savam budžetam atbilstošu risinājumu. Protams, ja vien budžets atļauj, vislabākā izvēle būs Premium klases riepas, kas neatkarīgo riepu testos uzrāda visaugstākos rezultātus. Ekonomiskāks, taču noteikti ne daudz sliktāks variants būs Premium ražotāju meitas uzņēmumu piedāvātās riepas. 

Riepu izmērs 
Ir būtiski izvēlēties auto ražotāja rekomendētā izmēra riepas. Pretējā gadījumā var nākties saskarties ar dažādām problēmām, piemēram, sliktāku auto vadāmību, lielāku degvielas patēriņu, ātrāku riepu nodilumu. 

Informāciju par to, kāda izmēra riepas izvēlēties, varat uzzināt transportlīdzekļa īpašnieka rokasgrāmatā vai konsultējoties ar speciālistu. 

Iegādes vieta 
Riepu kvalitāte lielā mērā atkarīga arī no tirdzniecības vietas, kur tās tiks iegādātas. Šeit labākā izvēle būs uzticams riepu serviss, kur tiek nodrošināta atbilstoša riepu uzglabāšana, ekspertu konsultācijas, kā arī kvalitatīva riepu montāža. 

Labas kvalitātes riepas plašā izvēlē piedāvā "MMK Riepu Serviss". Ieskatieties https://mmkserviss.lv/ un izvēlieties savām vajadzībām piemērotākās riepas, lai jau pavisam drīz dotos skaistākajos vasaras piedzīvojumos! 

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Elektroinstrumenti kokapstrādes nozarei – kur iznomāt?

Elektroinstrumenti kokapstrādes nozarei – kur iznomāt?

Lai precīzi veiktu iecerēto darbu, nepietiek tikai ar iemaņām, saprašanu, kā un ko darīt, bet vajadzīgi arī precīzi un profesionāli instrumenti. Ir situācijas, ka instruments salūzis vai nav vēl iegādāts, līdz ar to instrumentu noma atrisina īstermiņa situācijas. Īsi apskatīsim populārākos gadījumus!

Aktuālie piedāvājumi

Kā uzlabot biznesa rezultātus par 160%?

Kā uzlabot biznesa rezultātus par 160%?

Ikvienam uzņēmumam – neatkarīgi no tā, vai tas ir jauns, vai darbojas jau ilgāku laiku, – ir vēlme būt atpazīstamam, pieprasītam, un, protams, gūt stabilu peļņu, kas kalpotu par pamatu uzņēmuma tālākai attīstībai un biznesa ieceru īstenošanai.

Aktualitātes

Pielaiko telpu, māju, dārzu