abc.lv skaitļos

Lietotāji online65
Aktīvie uzņēmumi28132
Nozares raksti2373
Ekspertu atbildes3041
Būvdarbu dēļ ierobežos satiksmi Lāčplēša ielā un Biķernieku ielā : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Būvdarbu dēļ ierobežos satiksmi Lāčplēša ielā un Biķernieku ielā

Būvdarbu dēļ ierobežos satiksmi Lāčplēša ielā un Biķernieku ielā

Rīga, 22.aug., LETA. Saistībā ar būvdarbiem no 23.augusta līdz 20.septembrim tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Lāčplēša ielā, turpretī saistībā ar kabeļu akas remonta darbiem no 24.augusta līdz 25.augustam tiks ierobežota satiksme Biķernieku ielā, aģentūru LETA informēja Rīgas domē.

Lāčplēša ielā būvdarbi notiks pie ēkas Lāčplēša ielā 25, savukārt akas remonta darbi notiks Biķernieku un Kastrānes ielas krustojumā.

Banner 280x280

Darbu veicējiem uzdots nodrošināt transportlīdzekļiem apbraucamo ceļu un ceļa zīmju izvietošanu, kā arī iedzīvotāju un uzņēmumu, kuri atrodas minētajā ielas vai krustojuma posmā, transportlīdzekļu piebraukšanu pie dzīvesvietas vai uzņēmuma.

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Aktualitātes

Aicina iesniegt pieteikumus konkursam „Energoefektīvākā ēka Latvijā 2026”

Aicina iesniegt pieteikumus konkursam „Energoefektīvākā ēka Latvijā 2026”

Ekonomikas ministrija, Klimata un enerģētikas ministrija un Latvijas Būvinženieru savienība izsludina ikgadējo konkursu „Energoefektīvākā ēka Latvijā 2026”. Konkurss notiek jau 16. gadu, un tā mērķis ir veicināt labo praksi ēku energosnieguma un ilgtspējas jomā, īstenojot energoefektīvu ēku būvniecību, atjaunošanu un pārbūvi.

Izstāsti Latvijai

SIA Commodus: Pielaiko telpu, māju, dārzu

SIA Commodus: Pielaiko telpu, māju, dārzu

SIA Commodus tirdzniecības un montāžas vadītājs Sandis Ainārs ir apkures, alternatīvās enerģijas un kondicionēšanas eksperts. Sandim svarīgākais ir izcili padarīts darbs. Viņš ir pārliecināts par savu ieteikto, pārdoto un uzmontēto iekārtu kvalitāti un atbilstību klienta vajadzībām.