abc.lv skaitļos

Lietotāji online133
Aktīvie uzņēmumi28155
Nozares raksti2373
Ekspertu atbildes3041
Būvdarbu laikā pārrautā ūdensvada dēļ bez ūdens palicis Depo mikrorajons Jelgavā : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Būvdarbu laikā pārrautā ūdensvada dēļ bez ūdens palicis Depo mikrorajons Jelgavā

Būvdarbu laikā pārrautā ūdensvada dēļ bez ūdens palicis Depo mikrorajons Jelgavā

Rīga, 19.marts, LETA. Veicot ielu rekonstrukciju, pirmdienas vakarā pārrauts ūdensvads Jelgavā, Depo mikrorajonā, un iedzīvotājiem pašlaik netiek nodrošināti ūdensapgādes pakalpojumi, noskaidroja aģentūra LETA.

Pašvaldības operatīvās informācijas centrā skaidroja, ka saistībā ar ūdensvada avārijas remontu atslēgta ūdens padeve Neretas, Prohorova, Birzes un Upes ielās.

Banner 280x280

Savukārt SIA "Jelgavas ūdens" komercdirektors Andrejs Eihvalds paziņoja, ka laikā, kamēr ūdensapgāde mikrorajonā tiek atjaunota, iedzīvotājiem pieejama ūdens muca, kas atrodas Neretas ielā.

Eihvalds skaidroja, ka komunikācijas pārrautas, īstenojot Neretas, Prohorova un Garozas ielas rekonstrukciju. Pirmdienas vēlā vakarā ūdensapgāde atjaunota, taču agrā otrdienas rītā konstatēts, ka problēma nav novērsta, tāpēc ūdensapgāde atkal noslēgta.

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Būvniecības informācijas sistēmā pieejams Dzīvokļu īpašnieku kopību reģistrs

Būvniecības informācijas sistēmā pieejams Dzīvokļu īpašnieku kopību reģistrs

Saskaņā ar grozījumiem Dzīvokļa īpašuma likumā ir izveidots Dzīvokļu īpašnieku kopību reģistrs, kura pārzinis ir Būvniecības valsts kontroles birojs. Dzīvokļu īpašnieku kopību reģistrs ir pieejams Būvniecības informācijas sistēmas sadaļā “Reģistri” apakšsadaļā “Dzīvokļu īpašnieku kopību reģistrs”. 

Aktualitātes

Latvijas Arhitektu savienība aicina uz Atvērto durvju dienu

Latvijas Arhitektu savienība aicina uz Atvērto durvju dienu

29. maijā Latvijas Arhitektu savienība (LAS) aicina uz atvērto durvju dienu Arhitektu namā – dienu ar provocējošām, asprātīgām un profesionāli spraigām diskusijām par arhitekta profesiju, izaicinājumiem un iespējām Latvijā un ārvalstīs.

Izstāsti Latvijai

SIA Commodus: Pielaiko telpu, māju, dārzu

SIA Commodus: Pielaiko telpu, māju, dārzu

SIA Commodus tirdzniecības un montāžas vadītājs Sandis Ainārs ir apkures, alternatīvās enerģijas un kondicionēšanas eksperts. Sandim svarīgākais ir izcili padarīts darbs. Viņš ir pārliecināts par savu ieteikto, pārdoto un uzmontēto iekārtu kvalitāti un atbilstību klienta vajadzībām.