abc.lv skaitļos

Lietotāji online0
Aktīvie uzņēmumi24923
Nozares raksti1136
Ekspertu atbildes3041
Būvspeciālistiem piedāvā piedalīties specializētos BIM kursos : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Būvspeciālistiem piedāvā piedalīties specializētos BIM kursos

Būvspeciālistiem piedāvā piedalīties specializētos BIM kursos

2021. gada 26. oktobrī "Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Būvniecības digitalizācijas centrs" sadarbībā ar Tālākizglītības nodaļu un būves informācijas modelēšanas (BIM) speciālistiem šajā rudenī piedāvā iespēju būvspeciālistiem padziļināt profesionālās prasmes, piedaloties specializētos BIM kursos.

Interesentiem tiek piedāvāti trīs jauni kursi: "BIM elementu veidošana ar Autodesk Revit", "BIM projektu vadība" un "3D tehnoloģiju praktiskais pielietojums BIM modeļa izveidē un būvniecības procesu kontrolē". Tie ir specializētāki un īsāki par līdz šim organizētajām apmācībām. Tie izstrādāti, sekojot kursu apmeklētāju atsauksmēm un vēlmēm.

Detalizēts kursu apraksts visiem interesentiem pieejams "RTU Būvniecības digitalizācijas centra" mājas lapā https://bdc.rtu.lv/pieteiksanas-kursiem/. Lai pieteiktos kursiem, jāaizpilda dalībnieka pieteikuma anketa.

"RTU Būvniecības digitalizācijas centrs" aktīvi iesaistās digitālo procesu veicināšanā būvniecības nozarē. Centrs apvieno industrijas speciālistus un vadītājus, kuri jau vairākus gadus apmāca būvniecības speciālistus BIM pielietošanā. Arvien tiek papildināti esošie un radīti jauni studiju kursi.

2021. gadā organizētās apmācības projektā "Apmācību programma BIM praktiskai pielietošanai projektēšanas un būvdarbu procesa ietvaros: izstrāde un apmācību īstenošana" (ID Nr. LVS 2021/1) līdz šim apmeklējuši jau gandrīz 800 būvniecības speciālistu, papildinot savas teorētiskās un praktiskās zināšanas BIM ieviešanā un lietošanā. Kursus attālināti apmeklējuši dalībnieki no visas Latvijas un snieguši pozitīvas atsauksmes par iespēju, neatkarīgi no līdzšinējās pieredzes, iepazīties ar jaunākajām aktualitātēm BIM attīstībā būvniecības nozarē.

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Aktualitātes

Saeima atbalsta atvieglotu kārtību energoapgādes būvju būvniecībai

Saeima atbalsta atvieglotu kārtību energoapgādes būvju būvniecībai

Saeima ceturtdien, 29. septembrī, galīgajā lasījumā atbalstīja par steidzamu atzītu jaunu likumu, kas atvieglo kārtību energoapgādes būvju, tostarp vēja elektrostaciju, būvniecībai. Likums izstrādāts, lai sekmētu atjaunīgās enerģijas ražošanu, veicinātu enerģētisko drošību un neatkarību. 

Pielaiko telpu, māju, dārzu

Veikals-noliktava CITA SANTEHNIKA: Pielaiko telpu, māju, dārzu

Veikals-noliktava CITA SANTEHNIKA: Pielaiko telpu, māju, dārzu

Jau vairāk nekā 28 gadus "Cita Santehnika" veiksmīgi darbojas santehnikas tirgū Latvijā. "Cita Santehnika" piedāvā plašu santehnikas, flīžu, instrumentu, vannas istabas mēbeļu sortimentu un visu nepieciešamo apkures sistēmu nomaiņai. Iegādājoties preces veikalā, saņemsi ne tikai kvalitatīvas preces, bet arī lielisku iespēju ietaupīt.