abc.lv skaitļos

Lietotāji online13
Aktīvie uzņēmumi23428
Nozares raksti1105
Ekspertu atbildes3041
Būvspeciālistiem piedāvā piedalīties specializētos BIM kursos : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Būvspeciālistiem piedāvā piedalīties specializētos BIM kursos

Būvspeciālistiem piedāvā piedalīties specializētos BIM kursos

2021. gada 26. oktobrī "Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Būvniecības digitalizācijas centrs" sadarbībā ar Tālākizglītības nodaļu un būves informācijas modelēšanas (BIM) speciālistiem šajā rudenī piedāvā iespēju būvspeciālistiem padziļināt profesionālās prasmes, piedaloties specializētos BIM kursos.

Interesentiem tiek piedāvāti trīs jauni kursi: "BIM elementu veidošana ar Autodesk Revit", "BIM projektu vadība" un "3D tehnoloģiju praktiskais pielietojums BIM modeļa izveidē un būvniecības procesu kontrolē". Tie ir specializētāki un īsāki par līdz šim organizētajām apmācībām. Tie izstrādāti, sekojot kursu apmeklētāju atsauksmēm un vēlmēm.

Detalizēts kursu apraksts visiem interesentiem pieejams "RTU Būvniecības digitalizācijas centra" mājas lapā https://bdc.rtu.lv/pieteiksanas-kursiem/. Lai pieteiktos kursiem, jāaizpilda dalībnieka pieteikuma anketa.

"RTU Būvniecības digitalizācijas centrs" aktīvi iesaistās digitālo procesu veicināšanā būvniecības nozarē. Centrs apvieno industrijas speciālistus un vadītājus, kuri jau vairākus gadus apmāca būvniecības speciālistus BIM pielietošanā. Arvien tiek papildināti esošie un radīti jauni studiju kursi.

2021. gadā organizētās apmācības projektā "Apmācību programma BIM praktiskai pielietošanai projektēšanas un būvdarbu procesa ietvaros: izstrāde un apmācību īstenošana" (ID Nr. LVS 2021/1) līdz šim apmeklējuši jau gandrīz 800 būvniecības speciālistu, papildinot savas teorētiskās un praktiskās zināšanas BIM ieviešanā un lietošanā. Kursus attālināti apmeklējuši dalībnieki no visas Latvijas un snieguši pozitīvas atsauksmes par iespēju, neatkarīgi no līdzšinējās pieredzes, iepazīties ar jaunākajām aktualitātēm BIM attīstībā būvniecības nozarē.

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

SIA Arčers pieredze Bluebeam Revu lietošanā

SIA Arčers pieredze Bluebeam Revu lietošanā

SIA "Arčers" piedalījās InfoEra Latvia mācību centra rīkotajās Bluebeam Revu apmācībās un savā ikdienā izmanto Bluebeam programmatūru jau 5 gadus. Ar Bluebeam failiem informācija ir vieglāk pārskatāma. 

Aktualitātes

Pielaiko telpu, māju, dārzu