abc.lv skaitļos

Lietotāji online62
Aktīvie uzņēmumi28165
Nozares raksti2374
Ekspertu atbildes3041
"Kesko Senukai Latvia" šogad plāno palielināt tirdzniecības apgrozījumu par 40% : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

"Kesko Senukai Latvia" šogad plāno palielināt tirdzniecības apgrozījumu par 40%

Rīga, 28.apr., LETA. Būvniecības, remonta un sadzīves preču tirdzniecības tīkla pārvaldnieks "Kesko Senukai Latvia" šogad Latvijā plāno palielināt tirdzniecības apgrozījumu par 40%, intervijā aģentūrai LETA sacīja uzņēmuma izpilddirektors Mariuss Šukausks.

"Tas ir reāli tādēļ, ka mēs pārveidojam veikala koncepciju uz to, ka tas ir veikals visai ģimenei. Tas nozīmē, ka mēs tradicionālo būvniecības veikala preču klāstu esam papildinājuši ar plašu interjera preču sortimentu, ar precēm bērniem, sezonas precēm. Ja iepriekš veikalos bija 20-30 tūkstošu nosaukumu preču, tad tagad Lucavsalas un K.Ulmaņa gatves veikalos ir apmēram 50 tūkstošu nosaukumu preču. Preču sortiments ir par aptuveni 40% lielāks. Mainījusies ir arī cenu politika, jo mēs nevaram piedāvāt preces dārgāk par saviem konkurentiem. Klienti to visu jūt," tirdzniecības apgrozījuma potenciālo pieaugumu skaidroja Šukausks.

Viņš stāstīja, ka tostarp Lucavsalas un K.Ulmaņa gatves "K Senukai" veikalos pēc rekonstrukcijas apgrozījuma pieaugums varētu būt par apmēram 60-70%. "Citos veikalos pieaugums būs mazāks, jo reģionos veikali netiek rekonstruēti. Taču Tukuma, Rēzeknes, Madonas un Liepājas veikalos mēs mainām preču sortimentu. Esam pārliecināti, ka uz jaunā sortimenta un labu cenu rēķina mēs iegūsim lielāku apmeklētāju skaitu arī šajos veikalos," teica "Kesko Senukai Latvia" izpilddirektors.

Šukausks atzīmēja, ka "Kesko Senukai Latvia" šogad arī plāno atsākt strādāt ar peļņu.

Banner 280x280

Savukārt ieguldījumi veikalu rekonstrukcijā šogad varētu veidot piecus miljonus latu, jo K.Ulmaņa gatves veikala rekonstrukcijā ir ieguldīti trīs miljoni eiro, bet rudenī plānots rekonstruēt veikalu Jelgavā, ieguldot divus miljonus eiro. Pērn "K Senukai" veikala rekonstrukcijā Lucavsalā tika ieguldīti 3,3 miljoni eiro.

Jau vēstīts, ka "Kesko Senukai" pagājušā gada aprīlī no Skandināvijas akcionāra "Kesko Group" pārņēma astoņu "K-rauta" veikalu Latvijā un astoņu Igaunijas veikalu tīkla pārvaldi. 2015.gadā "Kesko Senukai Latvia" stradāja ar 51,9 miljonu eiro apgrozījumu un divu miljonu eiro zaudējumiem.

Visa intervija ar Šukausku lasāma aģentūras LETA sadaļā LETA+ http://www.leta.lv/plus/133C6BA2-807B-72D9-D936-0078EBB3B42C/ un biznesa portāla "Nozare.lv" sadaļā "Viedokļi, intervijas" http://www.nozare.lv/comments/item/133C6BA2-807B-72D9-D936-0078EBB3B42C/

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Elektroinstalācijas drošība un profesionālie risinājumi

Elektroinstalācijas drošība un profesionālie risinājumi

Par elektroinstalāciju ikdienā reti aizdomājamies. Šis jautājums kļūst aktuāls vien tādos brīžos, kad pamanām problēmas, piemēram, elektroapgādes traucējumus, bojātus vadus, vai radušās citas neērtības, kas var radīt nopietnus apdraudējuma riskus. Kāpēc elektroinstalācijas drošība ir svarīga ikvienam?

Aktuālie piedāvājumi

Būvniecības informācijas sistēmā pieejams Dzīvokļu īpašnieku kopību reģistrs

Būvniecības informācijas sistēmā pieejams Dzīvokļu īpašnieku kopību reģistrs

Saskaņā ar grozījumiem Dzīvokļa īpašuma likumā ir izveidots Dzīvokļu īpašnieku kopību reģistrs, kura pārzinis ir Būvniecības valsts kontroles birojs. Dzīvokļu īpašnieku kopību reģistrs ir pieejams Būvniecības informācijas sistēmas sadaļā “Reģistri” apakšsadaļā “Dzīvokļu īpašnieku kopību reģistrs”. 

Aktualitātes

Veicinās Latvijas elektroenerģijas tīkla jaudas palielināšanu

Veicinās Latvijas elektroenerģijas tīkla jaudas palielināšanu

Latvijas elektroenerģijas tīkla jaudas palielināšanai tiks īstenoti vairāki projekti, investējot 40 miljonus eiro no Modernizācijas fonda. Investīcijas paredzētas papildu jaudas nodrošināšanai esošajām elektroenerģijas apakšstacijām, jaunu apakšstaciju izbūvei, kā arī elektroenerģijas tīkla stiprināšanai, izbūvējot jaunu augstsprieguma līniju. 

Izstāsti Latvijai