abc.lv skaitļos

Lietotāji online526
Aktīvie uzņēmumi28166
Nozares raksti2374
Ekspertu atbildes3041
"SEB banka" izsniegusi divu miljonu eiro kredītu "Salmo Invest" : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

"SEB banka" izsniegusi divu miljonu eiro kredītu "Salmo Invest"

Rīga, 14.aug., LETA. "SEB banka" izsniegusi divu miljonu eiro kredītu makšķerēšanas, kā arī tūrisma preču ražošanas un tirdzniecības grupas "Salmo" uzņēmumam "Salmo Invest" biroju ēkas renovācijai un iekārtošanai, aģentūrai LETA pavēstīja bankas ārējās komunikācijas vadītājs Mārtiņš Panke.

Viņš informēja, ka "Salmo" jaunais birojs atradīsies Imantā, Skandu ielā 7, rekonstruētā bijušās rūpnīcas "Radiotehnika" korpusā. Pēc ēkas rekonstrukcijas pabeigšanas tai būs pieci stāvi. Plānots, ka aptuveni 60% no ēkas biroju platības aizņems "Salmo", bet pārējās telpas tiks izīrētas citiem uzņēmumiem.

"Salmo Invest" primārais uzdevums, investējot "Salmo biroji", ir uzlabot darba vidi mūsu komandai un izveidot atbilstošas telpas interneta veikala vajadzībām, kas tiks atvērts Latvijas tirgum 2018.gada pirmajā pusē. Šis projekts top lielāks par pašu vajadzībām un līdz ar to arī citiem piedāvājam iekārtoties "Salmo birojos"," sacīja "Salmo Invest" valdes priekšsēdētājs Raimonds Vaišļa.

Banner 280x280

"Salmo" attīsta savus zīmolus - "Salmo" makšķerēšanas piederumus, "Lucky John" zivju mānekļus un "Norfin" apģērbus un tūrisma preces, eksportējot tās gan uz pārējām Baltijas valstīm, gan Krieviju un citām NVS valstīm, gan Eiropas valstīm, kā arī citiem pasaules reģioniem. "Salmo" zīmolu preces tiek izstrādātas Latvijā, bet ražotas Āzijas valstīs.

Pēc aktīvu apmēra "SEB banka" marta beigās bija trešā lielākā banka Latvijā.

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Aktualitātes

KEM turpina veikt optimizācijas pasākumus un izmaksu samazināšanu visā resorā

KEM turpina veikt optimizācijas pasākumus un izmaksu samazināšanu visā resorā

Atbilstoši valdības mērķim palielināt publiskā sektora efektivitāti un samazināt valsts budžeta izdevumus, Klimata un enerģētikas ministrija (KEM) jau no š.g. sākuma ministra Kaspara Meļņa vadībā īstenojusi virkni optimizācijas pasākumu, kas ļāvis šogad ietaupīt daļu no budžeta līdzekļiem. Nākamajā gadā, samazinot KEM preču un ārpakalpojumu, tostarp pētījumu un to izrietošo pasākumu izmaksas, ietaupījums būs 2,6 milj. eiro.

Izstāsti Latvijai