abc.lv skaitļos

Lietotāji online73
Aktīvie uzņēmumi28100
Nozares raksti2373
Ekspertu atbildes3041
Ceļu būvētājs "A.C.B." ieķīlājis tam piederošās "8 CBR" kapitāldaļas : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Ceļu būvētājs "A.C.B." ieķīlājis tam piederošās "8 CBR" kapitāldaļas

Ceļu būvētājs

Rīga, 24.apr., LETA. Ceļu būves uzņēmums AS "A.C.B." reģistrējis jaunu komercķīlu, kuras nodrošinātā prasījuma maksimālā summa ir 7,54 miljoni eiro, ieķīlājot tam piederošās "8 CBR" kapitāldaļas, liecina "Lursoft" informācija.

"A.C.B." par labu "Luminor Bank" ieķīlājis sev piederošās uzņēmuma SIA "8 CBR" 21 551 kapitāldaļu. Komercķīla nodrošina saistības, kas izriet no aizdevuma līguma, kas noslēgts starp banku un uzņēmumu.

Jaunā komercķīla reģistrēta 23.aprīlī.

"A.C.B." kopumā ir aktuālas 39 komercķīlas.

Banner 280x280

"8 CBR" ir reģistrēta 1993.gadā, un uzņēmuma lielākie īpašnieki ir AS "A.C.B." (99,5%), Zoja Bulko (0,25%) un Igors Bulko (0,25%). Uzņēmuma pamatkapitāls ir 303 226 eiro. 2017.gadā uzņēmums strādāja ar 25,333 miljonu eiro apgrozījumu un guva 1,135 miljonu eiro peļņu, liecina "Firmas.lv" informācija.

Savukārt "A.C.B." ir reģistrēta 1992.gadā, un uzņēmuma pamatkapitāls ir 5 950 000 eiro. "A.C.B." apgrozījums 2017.gadā bija 69,594 miljoni eiro, bet peļņa - 2,253 miljoni eiro.

"A.C.B." koncerns apvieno astoņus ceļu un tiltu būvniecības, rekonstrukcijas un būvniecības izejmateriālu ražošanas uzņēmumus: "A.C.B.", "8 CBR", "ACB Betons", "Ceļdaris", "Ceļi un tilti", "Mobil asfalts", "Salenieku bloks" un "SMP Būve". "A.C.B." koncerna apgrozījums 2017.gadā bija 100,874 miljoni eiro, bet peļņa - 145 081 eiro.

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "heise marketing" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un "heise marketing", SIA ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Aktualitātes

43 darbi pretendē uz Latvijas Arhitektūras gada balvu 2026

43 darbi pretendē uz Latvijas Arhitektūras gada balvu 2026

Šogad ikgadējam nacionālajam arhitektūras konkursam un nozīmīgākajam apbalvojumam Latvijas arhitektūrā pieteikti 43 darbi, kurus var aplūkot konkursa rīkotāja, Latvijas Arhitektu savienības, mājaslapā. Tos nacionālā žūrija vērtēs divās kategorijās – objekti un procesi.

Izstāsti Latvijai

SIA Commodus: Pielaiko telpu, māju, dārzu

SIA Commodus: Pielaiko telpu, māju, dārzu

SIA Commodus tirdzniecības un montāžas vadītājs Sandis Ainārs ir apkures, alternatīvās enerģijas un kondicionēšanas eksperts. Sandim svarīgākais ir izcili padarīts darbs. Viņš ir pārliecināts par savu ieteikto, pārdoto un uzmontēto iekārtu kvalitāti un atbilstību klienta vajadzībām.