abc.lv skaitļos

Lietotāji online31
Aktīvie uzņēmumi22986
Nozares raksti1050
Ekspertu atbildes2584
Centrometal - individuālās un industriālās apkures sistēmas : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Centrometal - individuālās un industriālās apkures sistēmas

Centrometal - individuālās un industriālās apkures sistēmas

Centrometal piedāvā iegādāties apkures tehniku, kas izmanto tikai ekoloģisku kurināmo – biomasu – granulas, malku un šķeldu, zemes un gaisa siltumu. Uzņēmumam piederošā rūpnīca Horvātijā ir viena no vecākajām un lielākajām rūpnīcām Eiropā. Ražojot apkures katlus, vienmēr tiek izmantotas tikai modernākās un inovatīvākās tehnoloģijas, kas ļauj uzņēmuma saražotajai produkcijai nodrošināt efektīvu enerģijas patēriņu, samazinot apkures izmaksas un radīto ietekmi uz apkārtējo vidi. Centrometal ir ļoti svarīgi līdzdarboties vides jautājumos, tādēļ uzņēmums ražo iekārtas, kas darbojas uz atjaunojamiem energoresursiem, kā arī aktīvi iesaistās vides aizsardzībā un efektīvas enerģijas izmantošanā. Uzņēmums lepojas ar to, ka jau gadiem ir aktīvi iestājies par efektīvāku resursu izmantošanu un tīrāku vidi, lai mazinātu klimata pārmaiņu radītās sekas. Centrometal mudina savus pircējus iegādāties tieši granulu apkures katlus, jo granulu izmantošana apkurē ir ilgtspējīgs, efektīvs un drošs risinājums mājsaimniecībām, komerciāliem un maziem rūpnieciskiem procesiem, kā arī tā ir ekonomiska iespēja dekarbonizēt Eiropas apkures nozari, aizstājot mazutu, gāzi un ogles. Granulu izmantošana apkurē ne tikai samazina fosilās apkures izmantošanu, bet stimulē bojātās koksnes izvešanu no mežiem, palīdzot padarīt mūsu mežu veselīgāku un izturīgāku pret klimata pārmaiņām.  
https://www.centrometal.lv/par-mums-lv.htm


SIA Centometral ražo apkures tehniku privātmājām, industriālajām ēkām, kā arī konteinertipa katlumājām. Uzņēmums piedāvā plašu risinājumu klāstu dzīvokļiem, vienģimenes vai vairākģimeņu mājām, piedāvājot šķidrā un gāzes kurināmā iekārtas, kā arī kombinētās (malka+granulas) apkures iekārtas. Ne mazāk plašs ir Centrometal rūpniecisko iekārtu piedāvājuma klāsts – ikviens ražojošs uzņēmums spēs atrast sev piemērotāko un izdevīgāko risinājumu ar jaudu līdz 5000 kW. Visas iekārtas ir aprīkotas ar mūsdienīgu automātiku, lai nodrošinātu visaugstāko efektivitāti un lietotāju drošību. Centrometal piedāvājumā ir arī konteinertipa katlumājas, kas izceļas ar savu kompaktumu un mobilitāti, konteinera tipa katlumāju ir iespējams brīvi pārvietot, līdz ar to tiek nodrošināta iespēja to novietot klientam vajadzīgajā vietā. Uzņēmuma ražotās katlumājas ir kompaktas, neaizņem daudz vietas, un tām nav nepieciešama sarežģīta apkope vai ekspluatācija, kā arī ir iespējams saslēgt vairākas šādas katlumājas vienā apkures sistēmā, sniedzot klientam neierobežotas iespējas nodrošināt ar apkuri jebkura izmēra ražošanas ēkas vai kompleksus.


Centrometal ir svarīgi, lai klients būtu apmierināts ne tikai iekārtas iegādes brīdī, bet arī vēl daudzus gadus pēc apkures tehnikas iegādes un uzstādīšanas. Tieši tādēļ, lai nodrošinātu ne tikai kvalitatīvu apkures tehniku, bet arī tās atbilstošu uzstādīšanu un pēcpārdošanas servisu, Centrometal nodrošina apmācības profesionāliem siltumtehnikas meistariem – Centrometal sadarbības partneriem –, kas pēc siltumtehnikas iegādes un uzstādīšanas nodrošina apkalpošanas un pēcpārdošanas servisu ikvienam Centrometal klientam. Laimīgs un ar pirkumu apmierināts klients ir viens no uzņēmuma svarīgākajiem mērķiem, tādēļ Centrometal rūpīgi izvēlas savus sadarbības partnerus, lai būtu droši, ka ikvienam klientam tiek nodrošināts tikai labākais serviss un kvalitatīvākā apkures iekārtu apkope. Pilns sadarbības partneru saraksts, kas nodrošina uzņēmuma ražoto iekārtu apkopi, ir pieejams uzņēmuma mājaslapā https://centrometal.lv/autorizets-serviss-lv.htm.

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Kas ir liešanas epoksīda sveķi?

Kas ir liešanas epoksīda sveķi?

SIA Kompozītmateriāli piedāvājumā ir liešanas epoksīda sveķi, kas ir paredzēti dažādu koka izstrādājumu, tostarp galda virsmu un koka laivu pārklāšanai, līmēšanai ar stikla šķiedru, koka, metāla, akmens un dažādu plastikātu salīmēšanai, rotaslietu un dažādu interjera dekoru un izstrādājumu ražošanai.

Aktualitātes

Pielaiko telpu, māju, dārzu

SIA "Baltic Wood Trade": Pielaiko telpu, māju, dārzu

SIA

SIA "Baltic Wood Trade" ir uzņēmums, kas nodarbojas ar kokskaidu granulu un brikešu, kā arī citu kokmateriālu tirdzniecību kopš 2017. gada. Tā galvenie tirgi ir Latvija, Itālija, Dānija, Francija, Grieķija, taču uzņēmums aktīvi paplašina savu klientu loku arī citās valstīs.