abc.lv skaitļos

Lietotāji online70
Aktīvie uzņēmumi27604
Nozares raksti2374
Ekspertu atbildes3041
Cesvaines vidusskolai būves sporta zāli par pusmiljonu : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Cesvaines vidusskolai būves sporta zāli par pusmiljonu

Cesvaines vidusskolai būves sporta zāli par pusmiljonu
Foto: pixabay.com

Cesvaines novada dome plāno būvēt jaunu sporta zāli Cesvaines vidusskolā par pusmiljonu eiro, liecina Iepirkumu uzraudzības biroja informācija.

Pašvaldības iepirkumā par sporta zāles būvprojekta izstrādi, būvniecību un autoruzraudzību uzvarējis uzņēmums SIA "RRKO būve", noslēdzot līgumu par 571 927 eiro.

Iepirkumā minētais projekta mērķis ir nodrošināt skolu, kurā mācās 280 skolēni, ar mūsdienu prasībām atbilstošu sporta zāli.

Sporta zāles būvniecību plānots pabeigt jau šī gada 29.septembrī.

Banner 280x280 Banner 280x280

SIA "RRKP būve" dibināta 2002.gadā un tās pamatkapitāls ir 147 978 eiro. Uzņēmums pieder Latvijas Republikā reģistrētai komandītsabiedrībai "Expansion Capital Fund AIF" (50%), Aigaram Kalniņam (27,5%) un Gunāram Grandānam (22,5%). 2015.gadā uzņēmuma apgrozījums bija 990 265 eiro, bet gadu uzņēmums beidza ar 118 313 eiro lieliem zaudējumiem, liecina portāla "Firmas.lv" informācija.

LETA

2017.gada 5.janvārī

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "heise marketing" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un "heise marketing", SIA ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Aktualitātes

Rīga piešķirs līdzfinansējumu patvertņu izbūvei privātīpašumā 

Rīga piešķirs līdzfinansējumu patvertņu izbūvei privātīpašumā 

Rīgas domes sēdē apstiprināti grozījumi saistošo noteikumu projektā, kas paredz ieviest pašvaldības līdzfinansējumu patvertņu izveidošanai dzīvojamās mājās privātīpašumā. Šāds atbalsts uzlabos iedzīvotāju drošību, paplašinot patvēruma iespējas apdraudējuma situācijās. 

Izstāsti Latvijai