abc.lv skaitļos

Lietotāji online57
Aktīvie uzņēmumi23197
Nozares raksti1087
Ekspertu atbildes2601
COMPACT.LV: Pielaiko telpu, māju, dārzu : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

COMPACT.LV: Pielaiko telpu, māju, dārzu

COMPACT.LV: Pielaiko telpu, māju, dārzu

COMPACT.LV ir transformējamu mēbeļu konceptveikals, kas piedāvā pasaules līmeņa dizaina risinājumus maksimālam komfortam un telpas ekonomijai - augstākās kvalitātes un dizaina mēbeles no Itālijas, Vācijas, Spānijas, Zviedrijas, Lietuvas un Latvijas. Bez gatavām mēbelēm COMPACT.LV pieejama arī furnitūra un mehānismi pie sienas paceļamām gultām, visa veida transformējamiem galdiem. Lai arī uzņēmums specializējas nelielu dzīvokļu iekārtošanā, tā mēbeles perfekti iederēsies jebkurā interjerā.

TV raidījuma Izstāsti Latvijai rubrikā "PIELAIKO TELPU MĀJU DĀRZU" vērtīgi padomi un idejas: mājas būvniecībai un dizainam, dārza labiekārtošanai un apzaļumošanai. Raidījuma mērķis ir iedvesmot un uzrunāt ikvienu, kas vēlas uzlabot dzīves kvalitāti, mudinot uz rīcību.

Raidījums tapis sadarbībā ar būvniecības un arhitektūras portālu ABC.lv. Raidījumu vada Gints Grāvelis un Vita Baļčunaite.

Skaties raidījumu TV kanālos – sestdienās TV3 Life, TV24, ReTV –, internetā – būvniecības portālā ABC.lv.

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Sfēriska karkasa koka ēkas

Sfēriska karkasa koka ēkas

SIA Latvian Eco House piedāvā sfēriska karkasa koka ēkas, kuras var izmantot kempinga, pirts, ziemas dārzu un citu ēku organizēšanai. 

Aktualitātes

Notiks vebinārs par daudzdzīvokļu ēku ventilācijas sistēmām

Notiks vebinārs par daudzdzīvokļu ēku ventilācijas sistēmām

Trešdien, 19. janvārī no plkst. 14.00 līdz 16.00 tiešsaistē notiks vebinārs "Ventilācija daudzdzīvokļu ēkās. Pieredzes apmaiņa: Igaunijas un Latvijas daudzdzīvokļu ēku piemēri", informē sabiedrisko attiecību vadītāja Vidzemes plānošanas reģionā Anita Āboliņa.

Pielaiko telpu, māju, dārzu

"Fissman": Pielaiko telpu, māju, dārzu

Vai neesat apmeklējuši veikalu FISSMAN? Tad tagad ir īstais brīdis, jo FISSMAN sagatavojuši lieliskus pārsteigumus: Eco programmu. Nodod veikalā FISSMAN veco pannu vai katlu un pretī saņem 50% atlaidi jaunu iegādei. Svētkus gaidot, sagatavotas īpašas atlaides dažādiem produktiem līdz pat 50%.