abc.lv skaitļos

Lietotāji online84
Aktīvie uzņēmumi28096
Nozares raksti2373
Ekspertu atbildes3041
Remontdarbu dēļ uz Valdemāra ielas šodien iespējami sastrēgumi : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Remontdarbu dēļ uz Valdemāra ielas šodien iespējami sastrēgumi

Remontdarbu dēļ uz Valdemāra ielas šodien iespējami sastrēgumi

Rīga, 28.jūn., LETA. Saistībā ar ūdensvada komunikāciju mezglu remontu Krišjāņa Valdemāra ielas krustojumā ar Bruņinieku un Sporta ielu un tuvākajā apkārtnē iespējami sastrēgumi, aģentūru LETA informēja SIA "Rīgas ūdens".

Saistībā ar tehnoloģiskiem sarežģījumiem, veicot ūdensvada komunikāciju mezglu remontdarbus, nav izdevies paredzētajā laikā pabeigt remontdarbus, tāpēc braukšanai šai vietā atvērta viena josla. Līdz ar to šī krustojuma apkārtnē iespējami satiksmes sastrēgumi.

Banner 280x280

Pašlaik pārtraukta ūdensapgāde dažās ēkās Valdemāra, Sporta un Vesetas ielās.

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "heise marketing" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un "heise marketing", SIA ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Aktualitātes

43 darbi pretendē uz Latvijas Arhitektūras gada balvu 2026

43 darbi pretendē uz Latvijas Arhitektūras gada balvu 2026

Šogad ikgadējam nacionālajam arhitektūras konkursam un nozīmīgākajam apbalvojumam Latvijas arhitektūrā pieteikti 43 darbi, kurus var aplūkot konkursa rīkotāja, Latvijas Arhitektu savienības, mājaslapā. Tos nacionālā žūrija vērtēs divās kategorijās – objekti un procesi.

Izstāsti Latvijai

SIA Commodus: Pielaiko telpu, māju, dārzu

SIA Commodus: Pielaiko telpu, māju, dārzu

SIA Commodus tirdzniecības un montāžas vadītājs Sandis Ainārs ir apkures, alternatīvās enerģijas un kondicionēšanas eksperts. Sandim svarīgākais ir izcili padarīts darbs. Viņš ir pārliecināts par savu ieteikto, pārdoto un uzmontēto iekārtu kvalitāti un atbilstību klienta vajadzībām.