abc.lv skaitļos

Lietotāji online71
Aktīvie uzņēmumi28107
Nozares raksti2373
Ekspertu atbildes3041
Elektroapgāde traucēta aptuveni 10 000 "Sadales tīkls" klientu : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Elektroapgāde traucēta aptuveni 10 000 "Sadales tīkls" klientu

Elektroapgāde traucēta aptuveni 10 000

Rīga, 2.aug., LETA. Pērkona negaisa dēļ trešdien plkst.6.15 elektroapgāde bija traucēta aptuveni desmit tūkstošiem AS "Sadales tīkls" klientu, liecina dati elektroapgādes atslēgumu kartē.

Lielākie bojājumi konstatēti Vidzemē.

Elektroapgādes pārrāvumus var būt izraisījuši gan zibens spērieni, kad lielas vēja brāzmas.

Banner 280x280

Pērkona lietusgāzes pēc sešiem rītā ir galvenokārt valsts austrumu daļā - Sēlijā, Vidzemē un Latgales ziemeļos.

Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs brīdina, ka nokrišņu daudzums vietām sasniegs 15-30 milimetru, vēja brāzmas - 15-19 metru sekundē, iespējama arī krusa.

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Aktualitātes

Konkursā “Energoefektīvākā ēka Latvijā 2026” pieteikta 41 ēka

Konkursā “Energoefektīvākā ēka Latvijā 2026” pieteikta 41 ēka

Konkursā „Energoefektīvākā ēka Latvijā 2026” šogad saņemts 41 pieteikums. Vislielākā konkurence gaidāma nominācijā „Energoefektīvākā atjaunotā daudzdzīvokļu ēka Latvijā 2026”, kurā uz uzvaru pretendē vairāk nekā puse no visiem dalībniekiem – kopskaitā 21 ēka. 

Izstāsti Latvijai

SIA Commodus: Pielaiko telpu, māju, dārzu

SIA Commodus: Pielaiko telpu, māju, dārzu

SIA Commodus tirdzniecības un montāžas vadītājs Sandis Ainārs ir apkures, alternatīvās enerģijas un kondicionēšanas eksperts. Sandim svarīgākais ir izcili padarīts darbs. Viņš ir pārliecināts par savu ieteikto, pārdoto un uzmontēto iekārtu kvalitāti un atbilstību klienta vajadzībām.