abc.lv skaitļos

Lietotāji online39
Aktīvie uzņēmumi22869
Nozares raksti1047
Ekspertu atbildes2583
Dabīgā šīfera jumti CUPA PIZARRAS : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Dabīgā šīfera jumti CUPA PIZARRAS

Dabīgā šīfera jumti CUPA PIZARRAS

Dabīgais šīferis
Slāneklis ir produkts ar nepārspējamām tehniskām īpašībām, kas pielāgojams jebkuram projektam, vienmēr nodrošinot ievērojamu pievienoto vērtību. Jebkurš dabīgā šīfera jumts ir neatkārtojams, mūžīgs un  izskatā nemainīgs. Tā elegance un personība piešķir unikālu raksturu jebkurai ēkai. 

Dabīgais šīferis ir labākais pazīstamais jumta seguma materiāls. Dabīgs materiāls ar nepārspējamām tehniskām īpašībām, kas ir pielāgojams jebkuram projektam, kā arī tam vienmēr ir pievienotā vērtība.

Dabīgā šīfera (slānekļa) priekšrocības
• Unikāls – katrs šīferis ir unikāls. Tā faktūra stāsta mums stāstu. Izveidots ar dabiskiem spēkiem un kuru veido daudz dažādu minerālu. Nevienu citu mākslīgu alternatīvu nevarētu salīdzināt ar produktu, kuru daba ir veidojusi vairāk nekā 500 miljonus gadu.
• Izturīgs – ar vairāk nekā 100 gadu izturību, tas ir izturīgākais materiāls, ko izmanto jumta segumam. Atšķirībā no mākslīgajiem izstrādājumiem šīfera krāsa un īpašības laika gaitā paliek nemainīgas, bez apkopes.
• Ilgtspējīgs – tā kā šīferis ir 100% dabīgs, tas ir jumta seguma materiāls, kas vismazāk ietekmē vidi. Katru šīferi ir izgatavojuši mūsu kvalificētie šķelšanas amatnieki, šīferim nav pievienoti ķīmiski produkti vai papildu apstrāde.
• Ar augstu veiktspēju – šīferis spēj izturēt ekstremālas temperatūras, sarežģītu sniega veidošanos, ugunsizturību, kā arī ir pilnībā izturīgs pret ūdeni. Tikai dabīgais šīferis garantē nevainojamu sniegumu jebkuros laika apstākļos.
• Tradīcijām bagāts – šīferis ir izturējis laika pārbaudi. Nepārspējamais raksturs un izturība padara šo materiālu ideālu, lai saglabātu jebkura arhitektūras projekta estētisko izskatu un personību.

roofTeh_2

Atbalsts
Arhitektiem – materiālu paraugi taustāmā veidā, informācija par labāko materiālu konkrētam projektam, standarta un individuālu mezglu izstrāde un cita teorētiska informācija par dabīgā šīfera priekšrocībām un izmantošanas veidiem.
Jumiķiem – plašs katalogu klāsts ar tehnisko informāciju par materiālu iestrādi, jumta mezglu izstrādi un tehnisko atbalstu uz vietas objektā, kā arī visa cita teorētiskā un praktiskā informācija par dabīgā šīfera lietojumu un ieklāšanu.


Iegūstiet vairāk informācijas, izmantojot kādu no zemāk norādītajiem saziņas veidiem:
Vairāk informācijas – https://roofteh.lv/jumtu-segumi/slanekla-jumti 
www.roofteh.lv
info@roofteh.lv
+371 2010 8489 (arī Whatsapp, Signal, Telegram ziņas) 

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Teritoriju uzkopšanas tehnika rudens un ziemas sezonai

Teritoriju uzkopšanas tehnika rudens un ziemas sezonai

"Instrumentu servisa Centrs" apkopojis plusus un mīnusus rokas elektriskajiem instrumentiem, kā arī iekārtām, kuras aprīkotas ar iekšdedzes dzinējiem. Apmeklējiet interneta veikalu www.einstrumenti.lv, kur atradīsiet jaunākos un aktuālākos piedāvājumus.

Aktuālie piedāvājumi

Kas ir liešanas epoksīda sveķi?

Kas ir liešanas epoksīda sveķi?

SIA Kompozītmateriāli piedāvājumā ir liešanas epoksīda sveķi, kas ir paredzēti dažādu koka izstrādājumu, tostarp galda virsmu un koka laivu pārklāšanai, līmēšanai ar stikla šķiedru, koka, metāla, akmens un dažādu plastikātu salīmēšanai, rotaslietu un dažādu interjera dekoru un izstrādājumu ražošanai.

Aktualitātes

Tuvojas Latvijas Būvniecības padomes vēlēšanas

Tuvojas Latvijas Būvniecības padomes vēlēšanas

Ekonomikas ministrija aicina biedrības un nodibinājumus, kuru statūtos noteiktais darbības mērķis ir būvniecības vai ar būvniecību saistīto profesionālo pakalpojumu attīstība vai laba pārvaldība, līdz 2021. gada 1. novembrim deleģēt savu pārstāvi darbam Latvijas Būvniecības padomē.

Pielaiko telpu, māju, dārzu

SIA "Baltic Wood Trade": Pielaiko telpu, māju, dārzu

SIA

SIA "Baltic Wood Trade" ir uzņēmums, kas nodarbojas ar kokskaidu granulu un brikešu, kā arī citu kokmateriālu tirdzniecību kopš 2017. gada. Tā galvenie tirgi ir Latvija, Itālija, Dānija, Francija, Grieķija, taču uzņēmums aktīvi paplašina savu klientu loku arī citās valstīs.