abc.lv skaitļos

Lietotāji online47
Aktīvie uzņēmumi19835
Nozares raksti900
Ekspertu atbildes2513
Daiļkrāsošana (mākslinieciskā dekoratīvā apdare) : abc.lv

Daiļkrāsošana (mākslinieciskā dekoratīvā apdare)

Daiļkrāsošana (mākslinieciskā dekoratīvā apdare)

Daiļkrāsošana jeb mākslinieciski dekoratīvā apdare ir viena no pieprasītākajām interjera noformēšanas metodēm. Lai gan tapešu piedāvājums ir visai plašs, tomēr patiešām unikālus un konkrētai telpai atbilstošākos apdares risinājumus var īstenot, izmantojot tieši dekoratīvās apdares krāsas. 


Pateicoties daudzveidīgajam dekoratīvās apdares materiālu piedāvājumam, ir iespējams īstenot pat vispārdrošākās interjera dizaina ieceres.  


Nereti dekoratīvā apdare tiek izmantota kā interjera akcents, dekorējot vienu sienu, griestus, atsevišķas plaknes, kolonnas vai kamīnu. Turklāt sienu krāsojumu ir iespējams atjaunot, pārkrāsojot to atbilstoši aktuālajām toņu tendencēm. Pateicoties apdares materiālu un tehniku daudzveidībai, ir iespējams panākt vēlamo efektu. 

SIA "DECOARTTECHNIK"
Brēdes iela 2, Garciems, Carnikavas novads
Andris Melngalvis – tālr. 29258659
E-pasts : decoarttechnik@gmail.com

 

 

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Nedēļas tēma

Tauku ķērāji un tauku atdalītāji – veselīgam biznesam un veselīgai pilsētvidei!

Tauku ķērāji un tauku atdalītāji – veselīgam biznesam un veselīgai pilsētvidei!

Ik dienu kanalizācijas sistēmā nonāk milzīgs daudzums taukvielu, eļļu un cita veida ķīmisku un piesārņojošu vielu. Taukvielas rada vislielāko bīstamību, jo tās, uzkrājoties uz kanalizācijas cauruļvadu sieniņām, rada aizsērējumus, cauruļvadi kļūst šaurāki, kas būtiski apgrūtina notekūdeņu plūsmu un noved pie kanalizācijas sistēmas darbības traucējumiem. 

Aktuālie piedāvājumi

Alternatīvas apbūves idejas

Alternatīvas apbūves idejas

Ja gribas ne tikai mājokli, bet kaut ko vienreizēju, aizraujošu un izaicinošu, tad kādēļ gan to paturēt tikai savos sapņos - atliek tikai piemeklēt drosmīgu arhitektu, atbildīgu būvinženieri un varošu celtnieku. SIA REIZ var jums palīdzēt!

Aktualitātes

Uzņēmējs runā

Ursus Forwarding – kravu pārvadājumi un loģistika

URSUS_abc.lv_

13 gadu pieredze Ursus Forwarding ir ļāvusi uzkrāt zināšanas un veiksmīgi vadīt dažādas sarežģītības projektus, sākot ar vienkāršiem palešu pārvadājumiem un beidzot ar nestandarta kravām. Uzziniet vairāk – ursus.lv

Vannas materiāls – kā izvēlēties?

vanna

Pašlaik piedāvātā modeļu daudzveidība ļauj jebkuram atrast piemērotu risinājumu gan izmēru, gan dizaina, gan arī cenas ziņā. Taču pirmais un svarīgākais, kam nepieciešams pievērst uzmanību, izvēloties sev jaunu vannu, ir tās materiāls – par materiālu daudzveidību uzzināsit rakstā.