abc.lv skaitļos

Lietotāji online66
Aktīvie uzņēmumi28042
Nozares raksti2374
Ekspertu atbildes3041
Daugavpilī sākušies Saules skolas jaunās ēkas būvdarbi : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Daugavpilī sākušies Saules skolas jaunās ēkas būvdarbi

Daugavpilī sākušies Saules skolas jaunās ēkas būvdarbi

Daugavpils, 15.janv., LETA. Sākušies būvdarbi Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) atbalstītajā Daugavpils Dizaina un mākslas vidusskolas "Saules skola" apbūves kompleksa Saules ielā 6/8, Muzeja ielā 3 un Saules ielā 2 attīstības projektā, aģentūru LETA informēja Daugavpils pilsētas pašvaldībā.

Projekta "Daugavpils Dizaina un mākslas vidusskolas "Saules skola" izveidošana par Profesionālās izglītības kompetences centru (PIKC) un infrastruktūras modernizācijas II kārta" gaitā paredzēts izbūvēt vidusskolas mācību korpusu, kā arī rekonstruēta līdz šim ilgstoši pamesto ēku Saules ielā 2, izbūvējot telpas vizuālās mākslas nodarbībām un dizaina izglītības metodiskajam centram.

Pateicoties labvēlīgiem laika apstākļiem, jau ir sākusies ēkas pamatu izveide. Būvdarbus objektā veic Daugavpils būvniecības kompānija "SIA Lagron", piesaistot vairākus apakšuzņēmējus. Tuvākajā laikā tiks sākti atbalsta sienas pret Daugavas ielu izveides darbi. Būvdarbiem paredzētais termiņš - 14 mēneši.

Banner 280x280

Plānots, ka līdz 2019./2020.mācību gada sākumam Saules skola varēs pilnībā sākt darbu tās vēsturiskajā teritorijā – kvartālā starp Saules, Muzeju un Daugavas ielām. Pēc Bērnu mākslas skolas pārcelšanās no Muzeja ielas ēkas uz jauno ēku iecerēts projektu turpināt, pašreizējo Bērnu mākslas skolu pārbūvējot par dienesta viesnīcu.

Projekta "Daugavpils Dizaina un mākslas vidusskolas Saules skola izveidošana par Profesionālās izglītības kompetences centru (PIKC) un infrastruktūras modernizācijas II kārta" tiek īstenots aktivitātē "Palielināt modernizēto profesionālās izglītības iestāžu skaitu".

Iepriekšējā Eiropas Savienības fondu plānošanas periodā tika atjaunota Saules skolas vēsturiskā ēka. Abu projektu kopējās izmaksas ir aptuveni 4,9 miljoni eiro, tai skaitā ERAF finansējums - 2,5 miljoni eiro.

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "heise marketing" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un "heise marketing", SIA ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Nedēļas tēma

Būvniecība rudenī – ko paspēt paveikt pirms ziemas?

Būvniecība rudenī – ko paspēt paveikt pirms ziemas?

Rudens jau klāt, un arī ziema vairs nav aiz kalniem. Tomēr tiem, kas plāno vai jau ir uzsākuši mājas būvniecību, vēl ir gana daudz iespēju paveikt svarīgus darbus, pirms iestājas pastāvīgs sals. Maldīgs ir uzskats, ka būvniecībai piemērots gadalaiks ir tikai vasara – daudz kas ir atkarīgs no laika apstākļiem konkrētajā gadā.

Aktuālie piedāvājumi

Viedā drošība un komforts – mūsdienu izvēle 

Viedā drošība un komforts – mūsdienu izvēle 

Strauji attīstoties viedajām tehnoloģijām, elektroniskā piekļuve kļuvusi ne tikai par drošības garantu, bet arī par ērtu ikdienas sastāvdaļu gan mājās, gan sabiedriskajās ēkās. Viens no jaunākajiem risinājumiem šajā jomā ir portugāļu ražotāja JNF izstrādātā piekļuves sistēma VOYAGER, kas apvieno elegantu dizainu, drošu tehnoloģiju un vienkāršu attālināto vadību.

Aktualitātes

Izstāsti Latvijai