abc.lv skaitļos

Lietotāji online0
Aktīvie uzņēmumi24951
Nozares raksti1122
Ekspertu atbildes3041
Dizaina iespējas ar CEWOOD griestu un sienu apdares plātnēm : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Dizaina iespējas ar CEWOOD griestu un sienu apdares plātnēm

Dizaina iespējas ar CEWOOD griestu un sienu apdares plātnēm

CEWOOD Latvijas uzņēmums ar ražotni Alūksnes novada Jaunlaicenē. Gleznainais Vidzemes reģions ir bagāts ar mežiem un augstvērtīgu koksni – galveno CEWOOD plātņu ražošanas izejvielu. Uzņēmums ir veiksmīgi pārņēmis un turpina attīstīt vairāk nekā 50 gadu senas smalkas koka ēveļskaidas plātņu ražošanas tradīcijas Latvijā. 

CEWOOD ir vienīgais ēveļskaidu plātņu ražotājs Baltijas valstīs un viens no vadošajiem nozares uzņēmumiem pasaulē. CEWOOD produkcija tiek eksportēta uz Eiropu, Āziju, ASV.
 
CEWOOD plātnes – akustika, mikroklimats, estētika
CEWOOD griestu un sienu apdares plātnes ir izgatavotas no 100% dabiskām izejvielām: koka ēveļskaidas, cementa un ūdens. Plātnes ļauj veikt apdares darbus ātri, jo tām nav nepieciešama vairs papildu apstrāde (špaktelēšana, slīpēšana, krāsošana), plātnes ir par pieejamu cenu un nodrošina vairākas būtiskas priekšrocības: sakārto telpas akustiku, mikroklimatu un estētiku.

Estētika ir viena no pamanāmākajām CEWOOD plātņu priekšrocībām. Izmantojot plātnes, dizaina iespējas ar tām ir neierobežotas. Plātnēm ir pieejama plaša faktūru, formu, izmēru un krāsu toņa izvēle, kas ļauj sasniegt dizainā vēlamo pat prasīgākajam saimniekam.
 

Autors: cewood_3
Autors: cewood_3

Skaidas platums
Plātņu galvenā sastāvdaļa ir koka ēveļskaida. Tas ļauj dizainā ienest interesantu akcentu, kokam raksturīgās estētiskās īpašības. Plātnes ir pieejamas ar dažāda platuma ēveļskaidām.

Plānākā skaida ir 0,5 mm plata, dizainā tā ir eleganta un interesanta. Pieprasītākie skaidas platumi ir 1,0 mm un 1,5 mm, savukārt robustos, industriālos dizainos var izvēlēties 3,0 mm platu skaidu, kas ļaus izteikti redzēt koka faktūru. Plātnes ar jebkura platuma skaidām ir ne tikai estētiski un īpaši dizaina risinājumi, bet nodrošina telpā arī augstākā līmeņa akustisku un nepieciešamo mikroklimatu. 
 
Autors: cewood_4
Autors: cewood_4

Krāsu dažādība
Plātņu standarta krāsas ir nekrāsota dabīgā koka, dabīgā tonī krāsota, balta, pelēka un melna. Ja nepieciešams, plātnes iespējams pasūtīt jebkurā RAL vai NCS krāsu kataloga tonī. Tas paver plašas iespējas, veidojot unikālu telpas dizainu. 
 
Autors: cewood_5
Autors: cewood_5

Plātņu izmēri un biezumi
Standarta plātņu izmēri ir 2400x600 mm, 1200x600 mm, 600x600 mm. Pēc pieprasījuma, iespējami arī alternatīvi izmēri. Izmēru dažādība ļauj plātnes uzstādīt kā uz metāla vai koka karkasa, tā arī uz standarta iekaramo griestu sistēmām. Dekoratīvās plātnes pie sienām var arī līmēt ar piemērotu līmi.

Standarta plātņu biezums ir 15 mm, 25 mm, 35 mm, 50 mm.  Telpā var izmantot gan viena izmēra vai biezuma plātnes, gan veidot sarežģītus, pat trīsdimensionālus risinājumus.
 
Autors: cewood_6
Autors: cewood_6

Formu dažādība
Plātņu standarta formas ir taisnstūris un kvadrāts, taču iespējams īpaši pasūtīt jebkuras formas – heksagonus, trijstūrus, trapeces, rombus, apļus utt. Materiāla dažādība un tā vienkāršā uzstādīšana ļauj veidot aizraujošus dizaina risinājumus arhitektiem, interjera dizaineriem un arī gala lietotājiem. Vairāk par dizaina plātnēm var izlasīt šeit: https://www.cewood.com/produkti/dizaina-platnes.
 
Autors: cewood_7
Autors: cewood_7

Izveido savu dizainu pats!
Heksagoni ir pieprasītākā dizaina plātņu forma, jo tā ir interesanta un ļauj sasniegt unikālus rezultātus. Arī šīs plātnes pieejamas gan standarta krāsu toņos, gan jebkurā citā tonī no RAL krāsu kataloga. 

Šobrīd ir īpaša iespēja izveidot savu dizainu ar heksagona plātnēm pašam. Standarta krāsu dizainu var izveidot, lejupielādējot lapu šeit: https://ej.uz/heksagonu-dizains.

Ekskluzīvāku krāsu dizainu var izveidot, lejupielādējot lapu šeit: https://ej.uz/heksagoni-ekskluzivi.
 
Autors: cewood_8
Autors: cewood_8

Lai iepazītos ar CEWOOD plātņu plašajām izmantošanas iespējām, aicinām apmeklēt CEWOOD biroju Rīgā, Daugavgrīvas šosejā 1. Sīkāk ar plātnēm, to priekšrocībām, iespējām, kā arī ar mūsu interesantākajiem projektiem uzziniet www.cewood.com


Foto: Māris Šmits
Teksts: CEWOOD

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Aktualitātes

Pielaiko telpu, māju, dārzu

"Alpina" produkti un krāsas iekšdarbiem: Pielaiko telpu, māju, dārzu

Zīmols "Alpina" – tā ir Premium klases tirdzniecības zīme DIY klasē (Do it yourself – dari pats), piedāvājot klientiem produktus „visiem dzīves gadījumiem”: gruntis, ūdens dispersijas krāsas, alkīda/ akrila emaljas krāsas, lakas, lazūras, dekoratīvos materiālus – visu, kas var ievajadzēties meistaram mājas, dzīvokļa vai dārza mājas atjaunošanai.