abc.lv skaitļos

Lietotāji online75
Aktīvie uzņēmumi27949
Nozares raksti2374
Ekspertu atbildes3041
Dobeles jauniešu centrs ar valsts atbalstu plāno labiekārtot sporta un rotaļu laukumu : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Dobeles jauniešu centrs ar valsts atbalstu plāno labiekārtot sporta un rotaļu laukumu

Dobeles jauniešu centrs ar valsts atbalstu plāno labiekārtot sporta un rotaļu laukumu

Jelgava, 27.apr., LETA. Dobeles Jaunatnes iniciatīvu un veselības centrs (DJIVC), piedaloties konkursā valsts atbalsta saņemšanai, vēlas labiekārtot sporta un rotaļu laukumu, kā arī rīkot dažādus pasākumus, aģentūru LETA informēja centra vadītāja Līga Liepiņa.

Dobeles novada domes deputāti šonedēļ lēma atļaut DJIVC iesniegt projekta "Labvēlīgas vides veidošana Dobeles novada ģimenēm un bērniem" pieteikumu valsts budžeta finansētās programmas "Ģimeņu atbalsta projektu konkurss pašvaldībām sadarbībā ar NVO" konkursā. Aprēķināts, ka kopējās projekta izmaksas ir 28 980 eiro, no tām valsts līdzekļi 19 996 eiro, bet pašvaldības līdzfinansējums - 8984 eiro.

Banner 280x280

Liepiņa informēja, ka projekta apstiprināšanas gadījumā mājās "Zaļkalni", kur notiek nometnes un neformālas apmācības novada skolēniem, plānots uzlabot sporta laukumu un labiekārtot rotaļu laukumu. Tāpat par projekta līdzekļiem paredzēts organizēt nometni bērniem no daudzbērnu ģimenēm, kā arī Zinību dienas un audžuģimeņu un aizbildņu godināšanas pasākumu.

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "heise marketing" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un "heise marketing", SIA ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Nedēļas tēma

Dārza darbi rudenī

Dārza darbi rudenī

Septembris ir pirmais rudens mēnesis, tādēļ aktuāls kļūst jautājums – kādi dārza darbi ir jāpaveic šajā mēnesī? Rudenī svarīgi sakopt dobes, sagatavot augus un zālienu ziemai, iestādīt pavasara sīpolpuķes, kā arī parūpēties par koku un krūmu veselību.

Aktuālie piedāvājumi

Logu augstākā klase no REHAU – ARTEVO  

Logu augstākā klase no REHAU – ARTEVO  

Profilu sistēma ARTEVO nodrošina logam visu labāko īpašību kopumu. REHAU zināšanas polimēru materiālos un tehnoloģijās nodrošina izgatavoto logu profilu un attiecīgi tālāk arī logu maksimālu veiktspēju, vienlaikus ļaujot vēl racionālāk izmantot resursus.

Aktualitātes

Izstāsti Latvijai