abc.lv skaitļos

Lietotāji online0
Aktīvie uzņēmumi23428
Nozares raksti1105
Ekspertu atbildes3041
ECSOEN ICF siltumizolācijas veidņu sistēma: Pielaiko telpu, māju, dārzu : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

ECSOEN ICF siltumizolācijas veidņu sistēma: Pielaiko telpu, māju, dārzu

ECSOEN ICF siltumizolācijas veidņu sistēma: Pielaiko telpu, māju, dārzu

Energoefektīvas mājas būvniecība, izmantojot ICF. Siltumizolācijas veidņu sistēma (ICF) ir monolītā betona būvniecības sistēma. Tā šobrīd ir viens no ātrākajiem un izdevīgākajiem veidiem, kā uzbūvēt zema enerģijas patēriņa ēku. ICF veidņi pilda uzreiz divas funkcijas – tie ir kā veidņi betonam un pēc tam kā siltumizolācija būvei. Tas nozīmē, ka pēc betona iestrādes vairs nebūs papildus jātērē ne laiks, ne finansiālie līdzekļi ēkas siltināšanai – jūs būsiet ieguvuši monolīta betona māju ar augstiem energoefektivitātes rādītājiem!

ECSOEN piedāvātās ICF sistēmas priekšrocības, kas jāatzīmē:

  • Ātrums būvniecībā – 3 nedēļu laikā gatavi nosiltināti pamati un sienas 108m2 mājai!
  • Augsta energoefektivitāte, jo siltumizolācijas slānis ir viscaur vienāds, gan ēkas stūros, gan pārsedžu zonās un citur.
  • Pateicoties LEGO principam bloku montēšanā, tiek minimizēti iespējamie termiskie tiltiņi.
  • Nav jāatsakās no stūra logiem un lielām stikla vitrīnām projektā, jo tās var būvēt bez sarežģītām konstrukcijām vai balstiem.
  • Ēkas būvniecība viegli realizējama dažādos zemes reljefos un apbūves līmeņos.
  • Neierobežotas iespējas fasādes apdarē! ECSOEN ir ICF veidņu ražotāja Baltijos Polisterenas oficiālais pārstāvis Latvijā, Igaunijā un Skandināvijas valstīs. Uzņēmums piedāvā konsultācijas par ICF sistēmu, tās priekšrocībām un būvniecības procesu, kā arī precīzus materiāla izmaksu aprēķinus jūsu projektam bez maksas!

https://www.ecsoen.com/
info@ecsoen.com
+371 28 454 811 Sūtiet sms, WhatsApp ziņojumus vai zvaniet
Birojs Krišjāņa Valdemāra iela 1A, Sigulda, Siguldas pilsēta, LV-2150

TV raidījuma "Izstāsti Latvijai" rubrikā "PIELAIKO TELPU MĀJU DĀRZU" vērtīgi padomi un idejas: mājas būvniecībai un dizainam, dārza labiekārtošanai un apzaļumošanai. Raidījuma mērķis ir iedvesmot un uzrunāt ikvienu, kas vēlas uzlabot dzīves kvalitāti, mudinot uz rīcību.

Raidījums tapis sadarbībā ar būvniecības un arhitektūras portālu ABC.lv. Raidījumu vada Gints Grāvelis un Vita Baļčunaite.

Skaties raidījumu TV kanālos – sestdienās TV3 Life, TV24, ReTV –, internetā – būvniecības portālā ABC.lv.

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

SIA Arčers pieredze Bluebeam Revu lietošanā

SIA Arčers pieredze Bluebeam Revu lietošanā

SIA "Arčers" piedalījās InfoEra Latvia mācību centra rīkotajās Bluebeam Revu apmācībās un savā ikdienā izmanto Bluebeam programmatūru jau 5 gadus. Ar Bluebeam failiem informācija ir vieglāk pārskatāma. 

Aktualitātes

Pielaiko telpu, māju, dārzu