abc.lv skaitļos

Lietotāji online7
Aktīvie uzņēmumi24922
Nozares raksti1136
Ekspertu atbildes3041
Efektīva mājokļa siltināšana – kas jāņem vērā? : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Efektīva mājokļa siltināšana – kas jāņem vērā?

Efektīva mājokļa siltināšana – kas jāņem vērā?

Lai mājokļa siltināšana nestu vēlamo rezultātu, ir svarīgi to rūpīgi izplānot. Liela nozīme ir pareizi izvēlētiem materiāliem un kvalitatīvi paveiktam darbam. Jāņem vērā tas, ka katrai ēkai ir sava specifika, tādēļ siltināšanas materiāli jāizvēlas atbilstoši konkrētajām prasībām. 

Uzņēmums "Vides tehnika" piedāvā kvalitatīvus un ilgtspējīgus materiālus ēku siltināšanai. Lai piemeklētu savām vajadzībām piemērotāko risinājumu, ir svarīgi veikt sagatavošanās darbus – izvērtēt vairākus būtiskus faktorus, kas ietekmēs gan materiālu izvēli, gan darba gaitu un, protams, arī rezultātu. 

Energoaudits 

Lai saprastu, kuras ir problemātiskās vietas ēkā, noderēs energoaudits. Ar tā palīdzību iespējams novērtēt enerģijas plūsmu ēkā un izveidot efektīvu plānu tās uzlabošanai. Šāda diagnostika palīdz saprast, kuras ēkas daļas vajadzīgs siltināt, turklāt tas ir arī veids, kā ietaupīt finanšu līdzekļus, jo ar energoaudita palīdzību iespējams izvairīties no nepamatotas ēkas siltināšanas. 

Siltināšanas materiālu izvēle 

Nākamais svarīgais jautājums – kādus siltināšanas materiālus izvēlēties? Variantu klāsts ir daudzveidīgs, taču īstais būs tas, kas piemērots konkrētās ēkas konstrukcijai, telpu tipam un izmantošanai. Tāpat ļoti būtiska ir arī pareiza siltināšanas darbu veikšana – vislabāk to uzticēt profesionāļiem. 

Nozīmīgi jautājumi, uz ko vērts rast atbildes pirms materiāla izvēles: 

  • Kāda ir materiāla siltumpretestība?
  • Kā vērtējama slodzes izturība?
  • Kāds ir materiāla mitrumizturības rādītājs?
  • Kāda ir siltumizolācija?
  • Cik ugunsdrošs ir izvēlētais materiāls? 

Izvērtējot visus šos aspektus, varēsiet pieņemt ilgtspējīgāko lēmumu. Vajadzības gadījumā konsultējieties ar speciālistiem, kuri ieteiks jums labākos risinājumus. 

Siltināšanas darbu izpilde 

Ja vēlaties ilgtspējīgu un efektīvu rezultātu, svarīgi ir ne tikai kvalitatīvi materiāli, bet arī kvalitatīvi paveikts darbs. Ja nav pārliecības par to, kā vislabāk organizēt siltināšanas darbus, visdrošāk tos uzticēt zinošiem speciālistiem. 

Būvmateriālu veikals Videstehnika.lv piedāvā ne tikai kvalitatīvus ēku siltināšanas materiālus, bet arī citus risinājumus jūsu mājokļa uzlabošanas darbiem. Izvēlei tiek piedāvāts – apkures sistēmas, celtniecības materiāli, kokmateriāli, santehnikas un kanalizācijas sistēmu risinājumi, kā arī daudz kas cits. Ieskatieties, lai uzzinātu vairāk – www.videstehnika.lv

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Aktualitātes

Saeima atbalsta atvieglotu kārtību energoapgādes būvju būvniecībai

Saeima atbalsta atvieglotu kārtību energoapgādes būvju būvniecībai

Saeima ceturtdien, 29. septembrī, galīgajā lasījumā atbalstīja par steidzamu atzītu jaunu likumu, kas atvieglo kārtību energoapgādes būvju, tostarp vēja elektrostaciju, būvniecībai. Likums izstrādāts, lai sekmētu atjaunīgās enerģijas ražošanu, veicinātu enerģētisko drošību un neatkarību. 

Pielaiko telpu, māju, dārzu

Veikals-noliktava CITA SANTEHNIKA: Pielaiko telpu, māju, dārzu

Veikals-noliktava CITA SANTEHNIKA: Pielaiko telpu, māju, dārzu

Jau vairāk nekā 28 gadus "Cita Santehnika" veiksmīgi darbojas santehnikas tirgū Latvijā. "Cita Santehnika" piedāvā plašu santehnikas, flīžu, instrumentu, vannas istabas mēbeļu sortimentu un visu nepieciešamo apkures sistēmu nomaiņai. Iegādājoties preces veikalā, saņemsi ne tikai kvalitatīvas preces, bet arī lielisku iespēju ietaupīt.