abc.lv skaitļos

Lietotāji online7
Aktīvie uzņēmumi24796
Nozares raksti1114
Ekspertu atbildes3041
Ekonomikas ministrs ārkārtas ES enerģētikas ministru sanāksmē apspriedīs Krievijas iebrukuma Ukrainā potenciālās sekas enerģētikas sektorā : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Ekonomikas ministrs ārkārtas ES enerģētikas ministru sanāksmē apspriedīs Krievijas iebrukuma Ukrainā potenciālās sekas enerģētikas sektorā

Ekonomikas ministrs ārkārtas ES enerģētikas ministru sanāksmē apspriedīs Krievijas iebrukuma Ukrainā potenciālās sekas enerģētikas sektorā

Ekonomikas ministrs Jānis Vitenbergs, kopā ar Eiropas Savienības (ES) enerģētikas ministriem šodien, 28.februārī plkst. 15:00 Briselē piedalīsies ES Padomes ārkārtas sēdē, lai apspriestu situāciju enerģētikas sektorā Eiropā pēc Krievijas iebrukuma Ukrainā.

Krievijas nesankcionētais iebrukums Ukrainā un uzsāktais karš izraisījis energoresursu, tai skaitā gāzes, cenu pieaugumu ES un naftas cenu pieaugumu pasaulē. Šis cenu pieaugums notiek paralēli jau iepriekš neprognozētajam energoresursu cenu kāpumam ES.

ES Padomes ārkārtas sēdē enerģētikas ministri apspriedīs Krievijas iebrukuma Ukrainā sekas, jo īpaši attiecībā uz energoresursu cenām, piegādēm un drošību. ES Enerģētikas padomes preses konference pēc sanāksmes plānota pl.18.30 (pēc Latvijas laika). Papildu informācija publicēta sanāksmes tīmekļa vietnē

Kā zināms, reaģējot uz Krievijas iebrukumu Ukrainā, Latvijas valdība deleģēja AS “Latvenergo” iepirkt papildu sašķidrinātās gāzes krājumus, kas līdz Inčukalna pazemes gāzes krātuvei tiks piegādāti caur Klaipēdas termināli.

“Enerģētikas jomā Latvijā šobrīd nav bažas par pārrāvumiem. Jau iepriekš esam īstenojuši virkni pasākumus, kas dod pārliecību par energodrošību un, kas svarīgi, ļauj Baltijas reģionam iegādāties gāzi arī no citiem piegādātājiem,” uzsver ekonomikas ministrs Jānis Vitenbergs.

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Betona kāpņu, terases pārklājumi

Betona kāpņu, terases pārklājumi

Betonam.lv piedāvā tirdzniecībā ārējo, iekšējo, betona kāpņu un terases pārklājumus / hidroizolācijas materiālus ar neslīdošu, dekoratīvu virsmu. Ir pieejami dažādi kvarca akmentiņu toņi.

Aktualitātes

LBA raidieraksts Nr. 14: Ja gribi taupīt siltumu ziemā, atjauno māju vasarā!

LBA raidieraksts Nr. 14: Ja gribi taupīt siltumu ziemā, atjauno māju vasarā!

Mājas atjaunošanā svarīgākais ir labs projekts, piemērotāko materiālu izvēle un rūpīga būvdarbu uzraudzība, tā Latvijas Būvnieku asociācijas raidieraksta "Celtnis 3D" 14. laidienā apliecina Ineta Ventniece, daudzdzīvokļu māju renovācijas projektu vadītāja no Piņķiem, un SIA "Rockwool" vadītājs Latvijā Māris Želvis.

Pielaiko telpu, māju, dārzu