abc.lv skaitļos

Lietotāji online0
Aktīvie uzņēmumi19770
Nozares raksti806
Ekspertu atbildes2474
Ekonomisks un kvalitatīvs risinājums dažādām ēkām – Freimans jumta konstrukcijas : abc.lv

Ekonomisks un kvalitatīvs risinājums dažādām ēkām – Freimans jumta konstrukcijas

Ekonomisks un kvalitatīvs risinājums dažādām ēkām – Freimans jumta konstrukcijas
Lai arī mēdz uzskatīt, ka ikvienas ēkas svarīgākā sastāvdaļa ir tās pamats, nedrīkst aizmirst arī to, cik nozīmīgs ir jumts, kas ne tikai rūpējas par patīkama klimata nodrošināšanu telpās, bet arī pasargā no ārējo apstākļu ietekmes. Plānojot to, kādu jumtu veidot dzīvojamai mājai vai citam objektam, vērts ielūkoties, kādas jumta konstrukcijas piedāvā profesionālais koka kopņu un jumta konstrukciju ražotājs Freimans Timber Constructions.

Koka vai metāla jumta konstrukcijas
Mūsdienās dažādu būvju celtniecībā ir iespēja izmantot daudzveidīgus materiālus, kas atšķiras ne tikai pēc cenas, bet arī citām īpašībām. Tas attiecas arī uz jumta konstrukcijas veidiem, no kuriem klientam jāizvēlas tas, kas precīzāk atbilst viņa vajadzībām, vēlmēm un budžetam. Būvniecības jomā populāras ir gan metāla, gan koka konstrukcijas. Noskaidrosim, kādas īpašības raksturo katru no tām.

• Metāla jumta konstrukcijas – izvēloties metāla jumtu, jāņem vērā, ka tam pieejami divi varianti – paralēlais vai divslīpju jumts, kuram attiecīgi tiek veidota speciāla jumta konstrukcija. Pirmais, kas jāatceras, ir metāla jumtu konstrukcijas cenas lielākoties ir krietni augstākas nekā koka konstrukcijām. Lai arī materiāls nodrošina tā ilgāku kalpošanas laiku, jārēķinās ar to, ka regulāri būs jāveic tā apkope. Tāpat jāpiezīmē, ka metāla jumtu konstrukcijas uzstādīšanas process prasa vairāk pūļu, laika un ieguldījumu, turklāt šis materiāls augstā temperatūrā var deformēties, taču labi iztur zemu temperatūru. Un, visbeidzot, der zināt, ka metāla jumta konstrukcijas nenodrošina tik labu skaņas izolāciju kā koks.

• Koka jumta konstrukcijas – ņemot vērā koka jumtu konstrukciju cenas, šis materiāls arvien biežāk tiek izmantots dažāda apjoma projektu īstenošanai. Koka jumta konstrukcijas izceļas arī ar elastību, jo tās viegli var kombinēt ar citiem materiāliem, tāpat koks ir dabisks, videi draudzīgs un ilgtspējīgs materiāls. Kas attiecas uz ieguldītajiem līdzekļiem un laiku, atšķirībā no metāla un citu materiālu jumta konstrukcijām, koka konstrukcijas nereti var uzstādīt, neizmantojot smago būvniecības tehniku, turklāt montāža aizņem ievērojami mazāk laika. Tāpat der zināt, ka koks labi uztur siltumu un nodrošina kvalitatīvu skaņas izolāciju.

Vēlaties uzzināt vairāk par koka jumtu konstrukcijām, to lietošanu dažādos projektos un cenām? Ienāciet Freimans.com/lv!

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Aktualitātes

Uzņēmējs runā

Mūsdienīga un ērta apkure dzīvokļiem un privātmājām

ONYX_HYDRO_INTERIOR

Centrālapkures granulu kamīns MARELI SYSTEMS ONYX HYDRO ir ideāla stila, dizaina, kvalitātes un cenas kombinācija. Konsultācijas par apkures katlu un apkures sistēmu ierīkošanu un iegādi Siltumtehnikas centrā "FAN" Rīgā, Ventspils ielā 15, kā arī www.fan.lv.