abc.lv skaitļos

Lietotāji online46
Aktīvie uzņēmumi28120
Nozares raksti2374
Ekspertu atbildes3041
EM prezentēs pētījumu par prognozētajām būvniecības cenu izmaiņām : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

EM prezentēs pētījumu par prognozētajām būvniecības cenu izmaiņām

EM prezentēs pētījumu par prognozētajām būvniecības cenu izmaiņām

Rīga, 3.okt., LETA. Šodien Ekonomikas ministrija (EM) prezentēs pētījumu par prognozētajām būvniecības cenu izmaiņām, aģentūru LETA informēja ministrijā.

EM norādīja, ka statistikas dati liecina, ka šogad Latvijā ievērojami palielinājusies būvniecības aktivitāte un pieaudzis būvniecības apmērs. Lai novērtētu iespējamās cenu izmaiņas tuvākajos gados un varētu efektīvāk plānot publisko būvniecības iepirkumu potenciālās izmaksas, pēc EM pasūtījuma tika veikts pētījums par prognozējamām būvniecības cenu izmaiņām laika periodam līdz 2019.gada beigām un veikts tendenču novērtējums laika periodam no 2020.gada līdz 2022.gada beigām.

Banner 280x280

Pētījuma rezultāti tiks prezentēti plkst.13 EM telpās, Brīvības ielā 55, Rīgā.

Pasākumā piedalīsies EM valsts sekretāra vietnieks Edmunds Valantis, SIA "Inovatīvās Konstrukcijas" pētnieks Mārtiņš Danusēvičs un "Rere grupas" valdes priekšsēdētājs Guntis Āboltiņš-Āboliņš.

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Samazini apkures rēķinus ar NIBE  

Samazini apkures rēķinus ar NIBE  

Apkures sezona ir oficiāli atklāta, ik ziemu tieši apkures izmaksas ir tās, kas parasti satrauc māju īpašniekus, jo veido būtisku daļu no ikmēneša izdevumiem. Tomēr mēs vēlamies atgādināt, ka nekad nav par vēlu sākt domāt par energoefektīvāku risinājumu savas mājas apkurei!

Aktuālie piedāvājumi

Aktualitātes

Izstāsti Latvijai