abc.lv skaitļos

Lietotāji online4
Aktīvie uzņēmumi24922
Nozares raksti1136
Ekspertu atbildes3041
Energoefektīva māja pāris mēnešu laikā : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Energoefektīva māja pāris mēnešu laikā

Energoefektīva māja pāris mēnešu laikā

Kad izsapņotais zemes gabals ir iegādāts un niansētais darbs pie projekta gandrīz pabeigts, tad laiks sākt domāt par celtniecības darbu uzsākšanu. Un te bieži vien sākas grūtības. Kur meklēt meistarus? Un ko iesākt, ja ieteiktie meistari aizņemti gadu uz priekšu? Un vēl simtiem lietu, kas var izjaukt skaisto plānu dabūt māju zem jumta pāris mēnešu laikā. 

Meklējot celtniekus, visi kā viens jautās – kādu būvniecības tehnoloģiju esat izvēlējušies savas mājas celtniecībai? Koka karkasu, gāzbetona blokus? Vēl viena alternatīva tradicionālajām tehnoloģijām ir ICF būvniecības sistēma. Tā ir siltinātu monolītā betona veidņu sistēma, kas sniedz iespēju būvēt ēkas ātrāk un efektīvāk. Viens no svarīgākajiem ICF veidņu plusiem ir tas, ka tie ne tikai kalpo kā veidņi betonam, bet vienlaicīgi ir arī siltumizolācija ēkai. Tas nozīmē, ka pēc betona iestrādes vairs nebūs papildus jātērē ne laiks, ne finansiālie līdzekļi ēkas siltināšanai – jūs būsiet ieguvuši monolīta betona māju ar augstiem energoefektivitātes rādītājiem! Šī būvniecības sistēma ir īpaši piemērota pasīvās mājas vai gandrīz nulles enerģijas ēkas celtniecībai.

Otra svarīgākā priekšrocība – celtniecības darbu ātrums! Izmantojot ECSOEN ICF būvniecības sistēmu, 100 m2 plašas mājas pamatu un sienu izbūve ir iespējama aptuveni 3 nedēļās. ECSOEN piedāvāto ICF bloku salikšanas princips ir identisks Lego konstruktoram, un mājas celtniecība ar šiem paliekošajiem veidņiem ir ātra un vienkārša, to montāžā nav vajadzīgs izmantot nedz līmi, nedz putas. Vēl jo vairāk – strādājot ar šo sistēmu, nav vajadzīga liela celtnieku brigāde, pietiek ar 2–3 cilvēkiem. Tāpat nav nepieciešama arī nekāda smagā tehnika. Ņemot vērā arvien pieaugošās darba izmaksas, tas ir vērā ņemams ietaupījums! 

ICF paliekošie veidņi var tikt izmantoti gan lentveida pamatu izbūvei, gan sienu izbūvei. No EPS blokiem tāpat iespējams izbūvēt arī plātņveida pamatus. Šī sistēma lieliski “draudzējas” ar citām būvniecības tehnoloģijām, un ar to var izbūvēt pamatus, piemēram, koka karkasa ēkai, pirtiņai vai izmantot pagrabu, cokolstāvu būvniecībai. Turklāt, pat ja sākotnēji jūsu projektu ir bijis paredzēts realizēt no cita celtniecības materiāla, piemēram, no gāzbetona blokiem vai koka, nav nepieciešams to izstrādāt no jauna, lai māju celtu no ICF.  


Konsultējot cilvēkus būvniecības jautājumos, arvien biežāk izskan jautājums – kur ņemt celtniekus? Tādēļ šobrīd ECSOEN saviem klientiem piedāvā iespēju saņemt pilnu pakalpojumu ciklu vienuviet. Iegādājoties ECSOEN ICF blokus, uzņēmums piedāvā arī būvniecības pakalpojumus, ko nodrošina pieredzējuši celtnieki. Atliek tikai vienoties par nepieciešamo darbu apjomu. 

Un, ja vēlaties uzcelt māju paša rokām, ECSOEN speciālisti atbrauks uz būvlaukumu un parādīs visus galvenos principus, būvējot māju no ICF blokiem. Pieredze rāda, ka pēc neliela paraugdemonstrējuma darbi aiziet tālāk ļoti raiti!


ECSOEN ir ražotāja oficiālais pārstāvis Latvijā. Piedāvātie ICF bloki atbilst Latvijas Būvnormatīva (LBN) prasībām un tiek ražoti rūpnīcā, kurā jau kopš 2004. gada ir ieviesti ISO kvalitātes vadības un vides vadības standarti. 

Lai uzzinātu vairāk par ICF būvniecības sistēmu, tās pielāgošanu jūsu projektam, aicinām pieteikties bezmaksas konsultācijai pie ECSOEN speciālistiem. 

Vairāk informācijas meklējiet https://www.ecsoen.com/.  

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Aktualitātes

Saeima atbalsta atvieglotu kārtību energoapgādes būvju būvniecībai

Saeima atbalsta atvieglotu kārtību energoapgādes būvju būvniecībai

Saeima ceturtdien, 29. septembrī, galīgajā lasījumā atbalstīja par steidzamu atzītu jaunu likumu, kas atvieglo kārtību energoapgādes būvju, tostarp vēja elektrostaciju, būvniecībai. Likums izstrādāts, lai sekmētu atjaunīgās enerģijas ražošanu, veicinātu enerģētisko drošību un neatkarību. 

Pielaiko telpu, māju, dārzu

Veikals-noliktava CITA SANTEHNIKA: Pielaiko telpu, māju, dārzu

Veikals-noliktava CITA SANTEHNIKA: Pielaiko telpu, māju, dārzu

Jau vairāk nekā 28 gadus "Cita Santehnika" veiksmīgi darbojas santehnikas tirgū Latvijā. "Cita Santehnika" piedāvā plašu santehnikas, flīžu, instrumentu, vannas istabas mēbeļu sortimentu un visu nepieciešamo apkures sistēmu nomaiņai. Iegādājoties preces veikalā, saņemsi ne tikai kvalitatīvas preces, bet arī lielisku iespēju ietaupīt.