abc.lv skaitļos

Lietotāji online24
Aktīvie uzņēmumi24975
Nozares raksti1125
Ekspertu atbildes3041
Energoefektivitāte, komforts un ilgtspēja : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Energoefektivitāte, komforts un ilgtspēja

Energoefektivitāte, komforts un ilgtspēja

Energoefektivitāte, komforts un ilgtspēja ir uzņēmuma SIA "Vides tehnika" vērtīgākie nosacījumi ceļā uz dabai draudzīgiem, kā arī mājīgiem risinājumiem. Apstākļi, kādus veidojam sev apkārt, raksturo mūsu saskaņu ar vidi, ja vēlamies to veidot ne vien komfortablu, bet arī dabai draudzīgu, neskatoties uz to, vai tā ir mājvieta, darba vieta vai sabiedriski izmantojama ēka. "Vides tehnika" piedāvā visus nepieciešamos resursus, lai jums tiktu sniegti ilgtspējīgi un dabai draudzīgi risinājumi energoefektīvam mājoklim, darbavietai vai sabiedriskai ēkai.

SIA "Vides Tehnika" ir viens no nozares vadošajiem uzņēmumiem Latvijā, kurš darbojas jau no 2008. gada, kā savu misiju izvirzot klientu labklājību, piedāvājot augstākās kvalitātes materiālus un iekārtas ēku siltināšanai, kā arī lieliskus tehniskos risinājumus.

Uzņēmums saviem klientiem piedāvā dažāda veida siltumizolācijas materiālus, kā, piemēram, ekovate, beramā vate, fasādes vate, kokšķiedras vate, lina šķiedras siltumizolācijas materiāli, kā arī inovatīvi risinājumi, kas ir gan videi, gan cilvēka veselībai draudzīgi un ekoloģiski. Tajā pašā laikā nepiemirstot par mājīguma un komforta būtiskumu. "Vides Tehnikas" speciālistu komanda, kura ir zinoša un profesionāla, piedāvā kvalitatīvus ēku siltināšanas darbus Latvijā, kā arī dažādas iestrādes iekārtas un plašu komplektējošo materiālu klāstu. Uztvert katra klienta vēlmes ir ļoti nozīmīgi, lai piemeklētu atbilstošākos risinājumus. "Vides Tehnika" klientiem piedāvā arī siltumapgādes un gaisa kondicionēšanas risinājumus no plaši atpazīstamiem zīmoliem un piegādātājiem. Daži no zīmoliem un piegādātājiem ir Knauf Insulation, Steico, Beltermo, Isover, Paroc, NordicFibreboard, kā arī SIEMENS, Grundfos, Hansgrohe, Buderus, Viessmann un citi.

Ar uzņēmuma piedāvājuma klāstu varat iepazīties videstehnika.lv vai zvanot pa tālruni +371 26673396. Uzņēmums atrodas Rīgā, Čuibes ielā 6. "Vides Tehnikas" speciālisti sniedz bezmaksas konsultācijas, kas pieejamas ikvienam, strādājot ar pārliecību par saviem klientiem, kuri arī uzsver augstas kvalitātes materiālu nozīmi, izvēloties būvniecības materiālus, lai sasniegtu lieliskus un ilgtspējīgus rezultātus.

 

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Aktualitātes

Ekspertu aptauja: Vai būvniecības process Latvijā tiek pārvaldīts efektīvi?

Ekspertu aptauja: Vai būvniecības process Latvijā tiek pārvaldīts efektīvi?

Būvniecības procesa efektīva pārvaldīšana, savlaicīga risku izvērtēšana un novēršana ir aktuālas problēmas būvniecības nozarē Latvijā. Lai sniegtu ieguldījumu situācijas uzlabošanā, būvniecības nozares profesionāļu apvienība ir sagatavojusi aptauju, kurā aicina iesaistīties ikvienu, kam rūp būvniecības nozares attīstība Latvijā.

Pielaiko telpu, māju, dārzu

"Alpina" produkti un krāsas iekšdarbiem: Pielaiko telpu, māju, dārzu

Zīmols "Alpina" – tā ir Premium klases tirdzniecības zīme DIY klasē (Do it yourself – dari pats), piedāvājot klientiem produktus „visiem dzīves gadījumiem”: gruntis, ūdens dispersijas krāsas, alkīda/ akrila emaljas krāsas, lakas, lazūras, dekoratīvos materiālus – visu, kas var ievajadzēties meistaram mājas, dzīvokļa vai dārza mājas atjaunošanai.