abc.lv skaitļos

Lietotāji online0
Aktīvie uzņēmumi20120
Nozares raksti971
Ekspertu atbildes2551
Energoefektivitāte – šodienas būvniecības vadmotīvs : abc.lv

Energoefektivitāte – šodienas būvniecības vadmotīvs

Energoefektivitāte – šodienas būvniecības vadmotīvs

Neskatoties uz to, vai tiek celtas dzīvojamās mājas vai renovētas publiskās ēkas, energoefektivitāte ir gan motivācija, gan ilgtermiņa mērķis. Cilvēkos ir izveidojusies apziņa, ka ir vērts ieguldīt papildus līdzekļus mājokļa siltumizolācijas nodrošināšanā, izmantojot augstas kvalitātes materiālus. Cilvēki, organizācijas un paši celtnieki saprot, ka ieguldīt līdzekļus būvniecības procesā šodien ir daudz izdevīgāk, nekā ilgtermiņā pārmaksāt ēkas uzturēšanas izdevumos un jaunos remontdarbos, kas pienāk agrāk, nekā plānots. Energoefektivitāte – tā ir 21. gadsimta būvniecības vadmotīvs.

Gudra būvniecība, kvalitatīvu materiālu lietošana un energoefektīva ekspluatācija ir SIA "VIDES TEHNIKA" filozofijas pamatā. Uzņēmums piedāvā tehniskos risinājumus, iekārtas un celtniecības materiālus, liekot uzsvaru uz dabai draudzīgu risinājumu ieviešanu jebkurā celtniecības posmā. Siltumizolācija ir galvenais dabai draudzīgas ekspluatācijas pamatnoteikums Latvijas apstākļos, tāpēc uzņēmums specializējas uz ēku energoefektivitātes konsultāciju sniegšanu un siltumizolācijas materiālu piegādi. 

Uzņēmumu var aicināt talkā jebkurā celtniecības posmā – gan to uzsākot, gan tikai veicot remontdarbus. SIA "VIDES TEHNIKA" spēs palīdzēt gan projekta veidošanā, gan darbu plānošanā, gan izmantojamo materiālu izvēlē. 

Uzņēmuma mājaslapā ir izveidots interneta veikals, kurā varat aplūkot un iegādāties uzņēmuma darbā izmantotos materiālus. Iegādāties būvniecības un remontdarbu materiālus pie uzņēmuma, kas pats tos izmanto ikdienas darbā, ir pareizais solis, jo uzņēmums ir pārbaudījis un apliecina piedāvāto produktu kvalitāti un piemērotību Latvijas apstākļiem. "Vides tehnika" galvenā misija – apmierināts klients ilgtermiņā, tāpēc katalogs iekļauj tikai praksē pārbaudītus materiālus un produktus.

SIA "VIDES TEHNIKA" ir oficiālais pārstāvis Latvijā plaši pazīstamiem un atzītiem celtniecības materiālu ražotājiem NordicFibreboard, Fibris, Rockwool, Ciur, Steico, Beltermo, Knauf Insulation, Paroc un Isover. 

Aicinām iegriezties Videstehnika.lv, lai iepazītu uzņēmuma sniegtos pakalpojumus un kā sadarbība celtniecības procesā var palīdzēt jums nodrošināt jums ekspluatācijā izdevīgu būvniecības rezultātu. Uzņēmums neprasīs noteiktu summu par katru minūti, ko pavada sarunā ar esošajiem un potenciālajiem klientiem. Mērķis ir sasniegt maksimāli labu un vērtīgāko rezultātu klientam, ko nevar sasniegt, prasot maksāt par katru sīkumu un mēģinot ietaupīt pie katras iespējas.

Sazinieties ar uzņēmuma speciālistiem, lai uzzinātu, kā SIA "VIDES TEHNIKA" var palīdzēt jums maksimālas energoefektivitātes sasniegšanā.

 

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Nedēļas tēma

Paildziniet koka nama mūžu ar STAFOR

Paildziniet koka nama mūžu ar STAFOR

Visā pasaulē mājas no koka tiek uzskatītas par elitārām. Koka nams var kalpot gadsimtiem ilgi, bet var arī sabrukt pēc dažiem gadu desmitiem. Saglabāt un paildzināt koka nama mūžu nav vienkārši, labs palīgs tam ir STAFOR produkcija.

Aktuālie piedāvājumi

Aktualitātes

VNĪ: Mežotnes pils pārņemta no nomnieka labā stāvoklī un vēsturiskās liecības ir saglabātas godam

VNĪ: Mežotnes pils pārņemta no nomnieka labā stāvoklī un vēsturiskās liecības ir saglabātas godam

"VAS "Valsts nekustamie īpašumi" un Nacionālās kultūras mantojuma pārvaldes kopīgi veiktajā apsekošanā iesaistītās puses guvušas pārliecību, ka Mežotnes pils komplekss pārņemts no nomnieka labā stāvoklī un vēsturiskās vērtības ir saglabātas godam. Esam rosinājuši kultūras nozari un pašvaldības kopēju darba grupu par tālākajiem īpašuma dzīvotspējas scenārijiem..."

Uzņēmējs runā

Videi draudzīgi risinājumi – SIA Ecostars

ecostars

Uzņēmums Ecostars sniedz kvalitatīvus, videi draudzīgus risinājumus un veic inženierkomunikāciju, rekonstrukcijas un energoefektivitātes darbus, kā arī piedāvā par draudzīgām cenām siltumsūkņus, saules kolektorus un daudzus citus kvalitatīvus produktus, kurus var skatīt mājaslapā – www.ecostars.lv.

Elektrisko silto grīdu izmaksas

elektrisk_s_siltas_gridas_220.lv

Interneta veikals 220.lv piedāvā jums iegādāties visu nepieciešamo elektrisko silto grīdu ierīkošanai vienuviet un par izdevīgām cenām. Te pieejami gan apsildes komplekti (paklājs + termostats), gan arī atsevišķi elementi, kurus varēsiet sakomplektēt pēc saviem ieskatiem.