abc.lv skaitļos

Lietotāji online0
Aktīvie uzņēmumi24951
Nozares raksti1122
Ekspertu atbildes3041
Energoefektivitāte – šodienas būvniecības vadmotīvs : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Energoefektivitāte – šodienas būvniecības vadmotīvs

Energoefektivitāte – šodienas būvniecības vadmotīvs

Neskatoties uz to, vai tiek celtas dzīvojamās mājas vai renovētas publiskās ēkas, energoefektivitāte ir gan motivācija, gan ilgtermiņa mērķis. Cilvēkos ir izveidojusies apziņa, ka ir vērts ieguldīt papildus līdzekļus mājokļa siltumizolācijas nodrošināšanā, izmantojot augstas kvalitātes materiālus. Cilvēki, organizācijas un paši celtnieki saprot, ka ieguldīt līdzekļus būvniecības procesā šodien ir daudz izdevīgāk, nekā ilgtermiņā pārmaksāt ēkas uzturēšanas izdevumos un jaunos remontdarbos, kas pienāk agrāk, nekā plānots. Energoefektivitāte – tā ir 21. gadsimta būvniecības vadmotīvs.

Gudra būvniecība, kvalitatīvu materiālu lietošana un energoefektīva ekspluatācija ir SIA "VIDES TEHNIKA" filozofijas pamatā. Uzņēmums piedāvā tehniskos risinājumus, iekārtas un celtniecības materiālus, liekot uzsvaru uz dabai draudzīgu risinājumu ieviešanu jebkurā celtniecības posmā. Siltumizolācija ir galvenais dabai draudzīgas ekspluatācijas pamatnoteikums Latvijas apstākļos, tāpēc uzņēmums specializējas uz ēku energoefektivitātes konsultāciju sniegšanu un siltumizolācijas materiālu piegādi. 

Uzņēmumu var aicināt talkā jebkurā celtniecības posmā – gan to uzsākot, gan tikai veicot remontdarbus. SIA "VIDES TEHNIKA" spēs palīdzēt gan projekta veidošanā, gan darbu plānošanā, gan izmantojamo materiālu izvēlē. 

Uzņēmuma mājaslapā ir izveidots interneta veikals, kurā varat aplūkot un iegādāties uzņēmuma darbā izmantotos materiālus. Iegādāties būvniecības un remontdarbu materiālus pie uzņēmuma, kas pats tos izmanto ikdienas darbā, ir pareizais solis, jo uzņēmums ir pārbaudījis un apliecina piedāvāto produktu kvalitāti un piemērotību Latvijas apstākļiem. "Vides tehnika" galvenā misija – apmierināts klients ilgtermiņā, tāpēc katalogs iekļauj tikai praksē pārbaudītus materiālus un produktus.

SIA "VIDES TEHNIKA" ir oficiālais pārstāvis Latvijā plaši pazīstamiem un atzītiem celtniecības materiālu ražotājiem NordicFibreboard, Fibris, Rockwool, Ciur, Steico, Beltermo, Knauf Insulation, Paroc un Isover. 

Aicinām iegriezties Videstehnika.lv, lai iepazītu uzņēmuma sniegtos pakalpojumus un kā sadarbība celtniecības procesā var palīdzēt jums nodrošināt jums ekspluatācijā izdevīgu būvniecības rezultātu. Uzņēmums neprasīs noteiktu summu par katru minūti, ko pavada sarunā ar esošajiem un potenciālajiem klientiem. Mērķis ir sasniegt maksimāli labu un vērtīgāko rezultātu klientam, ko nevar sasniegt, prasot maksāt par katru sīkumu un mēģinot ietaupīt pie katras iespējas.

Sazinieties ar uzņēmuma speciālistiem, lai uzzinātu, kā SIA "VIDES TEHNIKA" var palīdzēt jums maksimālas energoefektivitātes sasniegšanā.

 

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Aktualitātes

Pielaiko telpu, māju, dārzu

"Alpina" produkti un krāsas iekšdarbiem: Pielaiko telpu, māju, dārzu

Zīmols "Alpina" – tā ir Premium klases tirdzniecības zīme DIY klasē (Do it yourself – dari pats), piedāvājot klientiem produktus „visiem dzīves gadījumiem”: gruntis, ūdens dispersijas krāsas, alkīda/ akrila emaljas krāsas, lakas, lazūras, dekoratīvos materiālus – visu, kas var ievajadzēties meistaram mājas, dzīvokļa vai dārza mājas atjaunošanai.