abc.lv skaitļos

Lietotāji online48
Aktīvie uzņēmumi23434
Nozares raksti1106
Ekspertu atbildes3041
Fasādes paneļi – mūsdienīgs ēku apdares risinājums : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Fasādes paneļi – mūsdienīgs ēku apdares risinājums

Fasādes paneļi – mūsdienīgs ēku apdares risinājums

Fasāde ir mājas vizītkarte, kuru ikviens pamana pirmo, tādēļ ēkas saimniekam ir īpaši rūpīgi jāapsver, kādus fasādes siltināšanas materiālus izvēlēties. Fasādes siltināšanas materiāliem ir jāveic ne tikai siltināšanas funkcija, bet arī vizuāli jāakcentē mājas tēls. Trespa Meteon apšuvuma paneļi ir  izcils fasādes apdares materiāls – stabils un blīvs panelis ar labu izturības un svara attiecību, kas būs izcili piemērots ventilējamām fasāžu sistēmām, balkoniem un saulessargu risinājumiem. 

Trespa – izcila kvalitāte un dizains kopš 1960. gada 
Trespa ir zīmols, kas ir pazīstams visā pasaulē ar izcilu, augstas kvalitātes produkciju. Trespa apšuvumu paneļu plašais piedāvājums ļauj tos pielāgot jebkuram arhitektūras dizainam. Dizainu daudzveidība un plašā krāsu palete ļauj neierobežot jūsu radošumu. Ar Trespa ražotajiem apšuvuma paneļiem ikviens spēs realizēt pat vispārdrošākās idejas mājas arhitektūrā. Trespa ir tirgus līderis apšuvumu paneļu ražošanā, piedāvājot gan fasādes paneļus, kas ir radīti, iedvesmojoties no dabas – akmens un koka –, gan inovatīvus un abstraktus dizaina risinājumus, kas ļauj jūsu ēkai izcelties un būt pamanāmai.

Fasādes paneļi, kas neliks vilties
Trespa Meteon fasādes paneļi ir izmantojami ne tikai atsevišķi, bet tie arī lieliski kombinējami ar citiem apdares materiāliem. Apšuvuma paneļi būs ideāli piemēroti, ja vēlaties izcelt ēkas dizaina īpašības vai radīt unikālus akcentus ēkas fasādē. Pateicoties paneļu augstajai kvalitātei, tiem ir ilgs derīgās lietošanas termiņš. Visiem apšuvuma paneļiem ražotājs garantē 10 gadu garantijas termiņu. Vēl viena izcila Trespa Meteon sienas paneļu īpašība ir to augstā noturība pret ārējās vides apstākļiem – saule, nokrišņi un temperatūras svārstības nespēj ietekmēt krāsu noturību un pat pēc vairākiem gadiem paneļi vēl aizvien spēj saglabāt sākotnējo izskatu. Pateicoties slēgtajai bezporu virsmai, apšuvuma paneļi ir viegli kopjami. To gludā un līdzenā virsma novērš netīrumu uzkrāšanos. Sienas paneļi ir arī izturīgi pret skrāpējumiem un triecieniem, garantējot to, ka jūsu mājas fasāde arī pēc vairākiem gadiem izskatīsies nevainojami un tai nebūs redzamas nolietojuma pazīmes. Ja vēlies vairāk uzzināt par Trespa Meteon apšuvuma paneļiem, uzticies uzņēmumam, kas jau vairāk nekā 20 gadus darbojas arhitektūras materiālu tirdzniecībā. SIA Baltimex vienmēr piedāvās labākos risinājums, palīdzot realizēt visas jūsu ieceres un idejas. 

 

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

SIA Arčers pieredze Bluebeam Revu lietošanā

SIA Arčers pieredze Bluebeam Revu lietošanā

SIA "Arčers" piedalījās InfoEra Latvia mācību centra rīkotajās Bluebeam Revu apmācībās un savā ikdienā izmanto Bluebeam programmatūru jau 5 gadus. Ar Bluebeam failiem informācija ir vieglāk pārskatāma. 

Aktualitātes

Pielaiko telpu, māju, dārzu