abc.lv skaitļos

Lietotāji online0
Aktīvie uzņēmumi24917
Nozares raksti1136
Ekspertu atbildes3041
"Gada labākās būves Latvijā 2021" nosauks 24. augustā : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

"Gada labākās būves Latvijā 2021" nosauks 24. augustā

"Gada labākās būves Latvijā 2021" nosauks 24. augustā

Skates "Gada labākā būve Latvijā 2021" laureātu apbalvošana notiks šī gada 24. augustā pulksten 15.00 Mežaparka estrādes Brāļu Kokaru zālē.

Apkopots žūrijas vērtējums pēc vairāk nekā 30 labāko objektu apskates klātienē un prezentācijām. Labāko objektu radītāji astoņās nominācijās saņems balvas – simboliskās arkas, gadagrāmatu ar visu pieteikto būvju attēliem un informāciju. Latvijas Būvkonstrukciju projektētāju asociācija nosauks "Gada konstruktoru 2021", atbalstītāji un partneri pasniegs simpātiju balvas.

Latvijas Būvnieku asociācijas valdes priekšsēdētājs un skates žūrijas vadītājs Normunds Grinbergs pauž: "Skate ir pierādījusi savu lomu nozarē – tas ir būvniecības profesionāļu darba rezultātu profesionāls vērtējums, un tādai tai jāturpina būt. Rīkotāju komanda pateicas visiem dalībniekiem un aicina uz tikšanos nākamajā – skates 25. jubilejas ciklā."

Andis Londenbergs, skates galvenā partnera "Ceresit" pārstāvis: "Vērtējot pagājušā gada būves, izceļas tendence, ka pasūtītāji, arhitekti, projektētāji un būvnieki arvien lielāku uzmanību pievērš objektu un celtniecības procesa energoefektivitātei un ietekmei uz vidi. Tā ir atbildīga rīcība gan nākotnes vides veidošanā, gan klimata pārmaiņu mazināšanā."

Banner 280x280 Banner 280x280

Labāko būvju pieteicēji saņems ielūgumus uz noslēguma sarīkojumu. Apbalvošanu varēs noskatīties arī interneta tiešraidē vietnē gadabuve.lv.

Latvijas Būvnieku asociācijas un Latvijas Būvinženieru savienības sadarbībā ar 21 profesionālo biedrību un nozares institūciju rīkotā skate "Gada labākā būve Latvijā" šogad notiek 24. reizi. Žūrija vērtēja vairāk nekā 60 pērn ekspluatācijā nodotās būves, infrastruktūras un ainavu objektus.

Šogad skates galvenais partneris ir zīmols "Ceresit" ar kompāniju "Henkel Balti OU". Skates norisi atbalsta "Saint-Gobain", "MiTek Baltic", EJOT, "Baumit", "Geberit", "Collomix", "Alejas projekti", "Landscape Construction", S.B.C., PERI un "Tikkurila".

Skates rīkotāju partneri ir 15 būvniecības nozares nevalstiskās organizācijas, Būvniecības valsts kontroles birojs, VAS "Valsts nekustamie īpašumi", Latvijas Pašvaldību savienība, Rīgas Tehniskā universitāte, Latvijas Lauksaimniecības universitāte, RISEBA FAD un nozares žurnāls "Būvinženieris".

Informatīvie atbalstītāji: žurnāls "Būvinženieris", LETA, Nozare.lv, building.lv, archidea.lv, abc.lv, buvbaze.lv.

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Aktualitātes

Saeima atbalsta atvieglotu kārtību energoapgādes būvju būvniecībai

Saeima atbalsta atvieglotu kārtību energoapgādes būvju būvniecībai

Saeima ceturtdien, 29. septembrī, galīgajā lasījumā atbalstīja par steidzamu atzītu jaunu likumu, kas atvieglo kārtību energoapgādes būvju, tostarp vēja elektrostaciju, būvniecībai. Likums izstrādāts, lai sekmētu atjaunīgās enerģijas ražošanu, veicinātu enerģētisko drošību un neatkarību. 

Pielaiko telpu, māju, dārzu

Veikals-noliktava CITA SANTEHNIKA: Pielaiko telpu, māju, dārzu

Veikals-noliktava CITA SANTEHNIKA: Pielaiko telpu, māju, dārzu

Jau vairāk nekā 28 gadus "Cita Santehnika" veiksmīgi darbojas santehnikas tirgū Latvijā. "Cita Santehnika" piedāvā plašu santehnikas, flīžu, instrumentu, vannas istabas mēbeļu sortimentu un visu nepieciešamo apkures sistēmu nomaiņai. Iegādājoties preces veikalā, saņemsi ne tikai kvalitatīvas preces, bet arī lielisku iespēju ietaupīt.