abc.lv skaitļos

Lietotāji online49
Aktīvie uzņēmumi24984
Nozares raksti1125
Ekspertu atbildes3041
Gatavojies auto tehniskajai apskatei laikus : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Gatavojies auto tehniskajai apskatei laikus

Gatavojies auto tehniskajai apskatei laikus

Ikviens šoferis sava auto tehniskajam stāvoklim pievērš pastiprinātu uzmanību, pirms dodas uz obligāto tehnisko apskati. Nereti daudzu problēmu risināšana tiek atlikta, tikai lai tās salabotu tieši pirms skates. Lai gan tā rīkoties nav pareizi, tā ir realitāte un ir dažādi tehniskie aspekti, kurus nelabojot uzreiz, šoferi sevi neapdraud.

Autoservisa "CarWay" speciālisti iesaka par auto tehnisko stāvokli domāt vienmēr. It īpaši, ja jums ir auto, kas ir vecāks par desmit gadiem, nepieciešams regulāri apmeklēt pieredzējušus servisa speciālistus sava auto diagnostikai. Tas jādara arī tad, ja šķiet, ka mašīnai kopš pēdējās apskates jaunu problēmu nav un nav iemesla domāt, ka tādas varētu rasties.

Vislabākais, kad veikt vispārēju automašīnas tehnisko diagnostiku ir aptuveni mēnesi, pirms plānojat iet tehnisko skati. Nav ieteicams servisu apmeklēt tikai pēc tam, kad automašīna ar pirmo reizi obligāto tehnisko apskati nespēj iziet. Pat ja nedomājat, ka skati neaiziesiet, servisa apmeklējums novērsīs jums nepatīkamus pārsteigumus skates laikā un dos jums iespēju salabot visas potenciālās problēmas, jau pirms tās ir atklājis tehniskās apskates darbinieks.

Autoserviss Rīgā "CarWay" piedāvā šoferiem sava auto sagatavošanai un iespējamam auto remontam to nogādāt autoservisā Juglā, Alsupes ielā 15. Šis serviss piedāvā plašu pakalpojuma klāstu, lai veiktu jebkura transportlīdzekļa tehniskā aspekta diagnostiku un turpinātu auto remonta darbus turpat uz vietas. Pie "CarWay" jums nebūs jāsastopas ar atrunu "Pie mums tas nav iespējams". Šis serviss nodrošina automehāniķa pakalpojumus no dzinēju remonta līdz siksnu maiņai un riepu montāžai un balansēšanai. Servisā ir arī auto elektriķa pakalpojumi.

"CarWay" ir sertificēts Toyota serviss. Papildus tam serviss veic arī sertificētus Lexus remontdarbus. Tas dod iespēju abu šo auto marku īpašniekiem saņemt servisa pakalpojumus Lexus un Toyota automašīnu garantiju ietvaros. Būt sertificētam Toyota un sertificētam Lexus autoservisam ne tikai nozīmē augstākā līmeņa darba kvalitāti šo marku automašīnām, bet arī apliecina "CarWay" speciālistu darba kvalitāti jebkuram klientam. Pie "CarWay" varat rēķināties ar pilnvērtīgu diagnostikas ainu un auto sagatavošanu tehniskajai apskatei.

 

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Aktualitātes

Pielaiko telpu, māju, dārzu

"Alpina" produkti un krāsas iekšdarbiem: Pielaiko telpu, māju, dārzu

Zīmols "Alpina" – tā ir Premium klases tirdzniecības zīme DIY klasē (Do it yourself – dari pats), piedāvājot klientiem produktus „visiem dzīves gadījumiem”: gruntis, ūdens dispersijas krāsas, alkīda/ akrila emaljas krāsas, lakas, lazūras, dekoratīvos materiālus – visu, kas var ievajadzēties meistaram mājas, dzīvokļa vai dārza mājas atjaunošanai.